Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:00     Naslov sporočila:  Konec ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok men res ni jasno, kaj je prava ljubezen! una, u kjeri use klapa, kjer ni nesporazumov, prerekanja, kjer je use... idealno al kaj? sej nekak ne pričakujem odgovora na to, ker je po moje to nedefinirano (tko k točka, premica, množica,... v matematiki).
Jst osebno je ne iščem. Ne izbiram partnerjev, se mi zadnje čase bolj zdi, da jih zbiram Laughing Jst sm zihr, da jo hočem, sam nimam pa pojma, zakaj! Tko da jst sprašujem: zakaj jo hočmo? Jst zadnje čase tko hudo čutim, da jo rabim, da tolk pozabljam na lastna načela... da sm se zalotla že pri takih mislih in dejanjih, da me je pred sabo sram, samo zato, ker nočem, da se konča, ker sm (kjer krava sm) prpraulena use narest (kot da ma to sploh kkšn smisu in pomen) sam da ne bi blo konc, ker nočem bit sama, ker hočm to kurčevo mutirano pravo ljubezen! U glavnem, ne vem zakaj. Verjetno... sam to sm se lihkar spomnla, verjetno sm jo jst prpraulena sprejet, sam je nism sposobna živet al kaj... ker ... ker preveč hočem od človeka... ker sm tolk hudo občutljiva, da jo takoj pokvarim! Mislm da je treba dons ful preveč taktizirat... a to se sme u pravi ljubezni? ne, ne? al???




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V vsaki ljubezni, tudi če je prava pride do nesoglasij. Point je v tem da jih s partnerjem znata na pravi način in ob pravem času rešit.

To da na vsak način želiš imeti ob sebi nekoga, torej da tudi slabo razmerje ne bi želela zaključit, zato ker se bojiš bit sama: tu ti težko pomaga kdorkoli... tu si lahko pomagaš v bistvu samo sama.
Šele ko boš sama sebi dovolj, ko se boš naučila biti sama s sabo se boš znala tudi dovolj ceniti da ne boš delala vse kar je partnerju všeč, ampak da boš naredila v vezi tudi kaj za sebe.

Saj gre, samo treba je nekje začet pomežik Taka veza ko narediš za partnerja vse, sebe pa zapostavljaš - ti v življenju ne bo nikoli prinesla sreče ki si jo zaslužiš.


In biti sam je včasih prav fajn, veš. Se zaveš svojih potreb, svojih želja... i.t.d.... in veliko lažje kasneje najdeš partnerja ki ti bo res ustrezal pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm ej ful dela sm ti dala nasmeh
zdej sm jst izpadla kot malo nevedno zatrapano nespametno slepo dete nasmeh sej delno je tko, dam je ideja, da se jst usega tega zavedam, da nism stara 16 let, da sm mela že eno hudo izkušnjo u zvezi s samospoštovanjem, z imeti sebe najraje, bit podprvo srečen sam,... fora je, da sm se zaciklala, da mal zgubljam tla pod nogami, pa ne vem, zakaj. VEM, da ko bo preveč, ko se bom odločila, bom nehala! zdej sm u fazi, ko analiziram, ko oklevam, ko tehtam, ko se sprašujem in morim kle na forumu. Ko vem, da tko neki ni uredu, pa ne vem al se da rešit, al se da skompromisirat, al se da taka dva extrema uskladit... ne vem še, kaj je izvir problemov, k jih mava... lalala




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 21:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčka Napisal/a:
VEM, da ko bo preveč, ko se bom odločila, bom nehala!


ubogi tip. nekoč se mu bo pokvaril avto, bo na zmenek zamudil nekaj minut in bo konec...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne no, nisi izpadla taka pomežik
Saj se boš navadila na to, da jaz vse PREVEč nasvete talam naokoli Embarassed Laughing

Ko smo zaljubljeni smo pa itak vsi slepi pomežik Vseeno pri kateri starosti...

In ne moriš nam, ti se kar razpiš... včasih to full pomaga in včasih s tem ko nekaj razlagaš takole - že sama prideš do določenih zaključkov, ti je kar naenkrat vse jasno ko beli dan... no vsaj pri meni je tako pomežik


Ankh, zakaj pa to?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislm da je blo preveč... in mislm, da je konc... sm jokala celo noč, sploh nism nč spala, on je pa s5 žuru nekje zuni, kot da ni nč narobe, še na sms ni odpisu... auč kolk buli... pa kr nočjo nehat tečt...




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 10:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim da je ene par ljudi tu na forumu, ki so pred kratkim šli čez to kar se tebi dogaja... sicer smo pa vsi že šli v življenju čez taka razmerja... tako da vemo kako se počutiš.

Kaj zelo spodbudnega ti v bistvu ne morem napisat, ker ti najbrž nič od napisanega ne bo trenutno pomenilo kaj dosti. To da bo bolje! Kar je čista resnica, ampak dvomim da zdajle čutiš tako.
In to da je vsaka stvar za nekaj dobra! In vsaka slaba in boleča izkušnja ti prinese nekaj dobrega. Ampak tega spet ne vidiš še sedaj... boš mogoče videla šele čez par mesecev. Verjemi mi! Vse se bo uredilo!

In kakorkoli se bo že odvijalo naprej, ti je očitno usojeno. In čim manj glej nazaj, ker preteklost ni pomembna. Važno je kaj si od tega odnesla, vzemi ven pozitivne stvari, ne misli na slabe, čim bolj se zaposli s kakšnimi hobiji, hodi s frendi ven... karkoli, samo ne zapiraj se vase. Boš videla da se bo vse uredilo.

In slej ko prej boš dojela: da je bilo prav da se je končalo! Zdajle se ti mogoče ne zdi tako... ampak če z nekom nisi srečna, potem nima smisla vztrajati. Potem je to eno samo trpljenje in zakaj bi si ga podaljševala? Pojdi naprej... saj bo težko na začetku, ampak bo šlo pomežik

Slabe stvari se nam zgodijo v življenju zato da nas nečesa naučijo, zato da smo potem boljši, brez teh izkušenj ne bi bili to kar smo... zato so potrebne take izkušnje v naših življenjih... da ko naletimo na tisto pravo osebo, pravega partnerja, da ga znamo ceniti, da znamo reševati probleme z njim in se jim ne umikati, da ga znamo sprejeti takega kot je in da znamo zahtevati kar nam v razmerju pripada...

Vse to se dogaja vsem nam... in treba je samo gledati naprej... se ne preveč ozirati v preteklost in se zavedati, da te je vreden samo tisti ki lepo dela s tabo, ki te ceni, ki te spoštuje...! Kar je manj od tega je bolje da greš stran!

Saj bo še vse v redu, Palčka, boš videla da bo bogi rožice dam




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 12:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se opravičujem palčki. nisem pozorno prebral vsega, kar je napisala. bi napisal še kaj čustvenega, morda kakšen nasvet, pa jih nimam dovolj.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 15:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

konc je... umrlla bom od joka... kolk je bedno, da se mava rada... KER VEM, DA SE MAVA, pa se ne razumeva!!!!!!!!!!!!! FUL BULIIII!!!!!! fak fak fak! jst sm misla, da bo za vedno... tolk mi je bil u redu... sam preveč drugačen... o bed ne no...ne mi pisat, da bo ql, ker vem... sam zdej ni ql... sploh ni treba pisat
sam FUL mi je bil u redu




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 18:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No če boš rabila kakšno spodbudno besedo še vedno lahko napišeš na forum ali na PM če boš želela pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 19:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčka...čim dl od njega,ne kontaktiri z njim NIč...enostavno zgin iz njegovga lifa čIST!

Tko ti bo najlažje...verjam...
Sej najbrž veš,sam vseen ti more to vsake tok cajta ko si v taki situaciji to rečt,povedat.

Sm pred kratkim bil na istem k ti...mogoče še mal na hujšem,kaj jz vem...vem sam da je beda,da boli,da full ni vredu,sam tko je,nimaš kj...

Pa še to,kar so ti tud že povedal kle in najbrž tud v live mardikdo...SEJ BO BOLŠ...zih!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 21:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

draga palčka, mene je včeraj in danes spet prijela žalost, ko sem občutil stvari, ki so me spomnile na bivšo. nato pa me pokliče kolega in reče: "tastr, pejt greva iglu delat." malo fizičnega dela in človek se bolje počuti...

tebi pa predlagam, da narediš sneženega moža, natistneš na a4 format povečano fotko iz osebne svojega bivšega in jo pričvrstiš na glavo sneženega moža. odmakni se kakih petdeset metrov stran, si naredi snežene kepe in jih meci vanj vse dokler od sneženega moža ne bo ostalo več ničesar.

enako stori z neprijetnimi spomini v svoji glavi...

pomagalo ti bo... oh yeah!




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 15:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni pa to pomaga,da odprem net stran od mojega bivšega in vidim kako veselo že kuri druge deklice---postane mi slabo in spet se spomnim kakšen drekec pekec je in kako sem lahko vesela,da sem se ga mogoče še pravi čas znebila.
Je pa hudo,valjda. Ampak jaz sem najpomembnejša!

Moraš pa tut to vedet,da ženske takoj začutimo,kdaj je konec oz. nam takoj po končani vezi poteka faza "žalovanja". Potem pa je teden dva tri štiri hudo,pa se postavimo na noge.
Pri večini tipov pa je ravno obratno. 2,3tedne niti dobro ne ve,da je konec. Ima se lepo ,žura s frendi,nove prijateljice...........
Pol ga pa zvije,ko je too late. Twisted Evil




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 15:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hej s5 jst... ene mal sm se pomirila... sej ne, da sm ql, sam počas sprejemam počas začenjam dojemat. po eni strani je še tolk težje dojet in sprejet, ker je on tolk fajn človek, pošten, iskren, nikol mi ni lagal... sam ne zna mi vračat ljubezni, ne upa se odpret, ker je bil enkrat prehudo prizadet in se je takrat zapru, pokopu čustva in zdej si jih ne upa in jih nit ne zna spustit. ko je dojel, da me ma rad, se je kao ustrašu in od takrat je bil vedno bolj hladen... po eni strani me je mel rad in sva se ful trudla, da bi blo lepo, po drugi strani me je gledu dan za dnem objokano, pa mi ni mogu dat, kar sm hotla. Sva se učeri ful pogovarjala, pol, ko je blo že jasno, da je konc in je bil ful prjazn, ful se mi je zahvaljeval za use in sm se dejansko na konc že smejala... tolk bolš se je blo pogovarjat z njim... nasmejala sm se bolj kot prej u celmu mescu z njim. Sam tolk mi je hudo, k bi rada, da bi nama ratal... pol mi je reku, da mu je zdej žal, da se je spremenu, ker... ker če bi bil tak, kot je bil, bi se ful lepo razumela, al pa če bi se spoznala, predn se je spremenu... in zdej bo on rihtu stvari u svoji glavi, če le hočem, mi nudi prijatelstvo, jst sm itak za, sam najprej rabm mal časa... pa pogrešam ga... sej veste, kako je to. pa mogoče sm mal u iluzijah, da se bo porihtu in bova s5 loh skupi... tut on pušča to možnost, sam bolj kot naklučje, se mi zdi
grozno, ko mi je pisu, da joka, ker se boji, da je u nekomu ubil čustva... pa da se mu para srce, ko sliši, kako jokam, kolk me ma rad, sam ga je strah in sam sebe ne razume, kolk me ceni in kolk sm mu fajn, da mu je hudo, ker vidi, da me je prizadel, da me je razočaru, nej mu oprostim,... ah ja.... mal ironično... mah sej mu nimam kej zamerit, mogoče to, da mi ni mogu usega tega že prej povedat... vrjetno še njemu ni blo jasno, kaj mu je... in mu tut zdej še ni...




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če sem jaz vse tole prav razumela, se mi zdi, da če so šle vse druge stvari ful fajn v vajini vezi, potem pa mogoče on rabi samo čas zase. Da razčisti pri sebi, kaj mu v življenju kaj pomeni. Da dokončno preboli, kar se mu je zgodilo v preteklosti, da se s tem sprijazni, ker je to pač del živjenja.
Konec koncev pa mislim, da če je v njegovem srcu dovolj ljubezni do tebe,nebi smel tako hitro dvigniti rok od vsega lepega, kar sta zgradila skupaj. In če se mu zdi vredno pomesti s preteklostjo za ceno lepe prihodnosti ob tebi, bo to tudi storil. če so pa vse besede(razlogi za njegov strah) le besede, potm pa ni vreden tvoje ljubezni in solza, ki jih zdaj prelivaš zanj.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2301s ][ Queries: 33 (0.0452s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.