povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 19:44     Naslov sporočila:  je prav ali ne Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

fant in punca sta v zvezi že 4 leta, se dpkaj dobro razumeta, ona je malenkostna, on pa na trenutke dolgočasen in sedaj je priošlo do velikega prepira med njima, torej;

ona je šla v trgovino in tam srečala svojo sestro in njenega tipa, pa so šli na pijačo v bližnjo gostilno, tam je srečala tudi prijatelja od svojga tipa, sedela sta pri šanku, oni so se usedli za svojo mizo, nakar pride njen tip na daleč pozdravi in se usede za šank, k prijateljema, ji kaže hrbet in se pogovarja
torej;
ona je njemu zelo zamerla, da ni prišel vsaj do njihove mize in kaj spregovoril z njo in je neb motlo, da bi se usedel nazaj k prijateljema, sama je rekla, da se je počutla k ena kura tam, itak vsi vedo, da sta skupaj in so verjetn začeli mislit, da sta narazen
on pravi, da je preveč malenkostna, da se je usedel tja, ker se je mogu nekaj zment, da je brezveze jezna zarad tega, ker pač ni prišel do njene mize in jo posebej pozdravu

moški se včasih tk čudno obnašajo




   
 copko
Neznanka
Neznanka


Starost: 35
Pridružen/-a: 12:22, 09-Jun-2007
objave: 13
Teme: 1

310.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 20:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst bi bla tut besna na njenem mestu!Mislm vsaj pozdravš. A je to tolk problem, al se mu nezdi (niti) tega vredna. Men se to sploh ne zdi malenkost.




 Devica Spol:ženska Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od copkoPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Jul, 2007 20:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz ga lastno ročno ubijem! Pa je vseen kaj se more zment al ne rabi zment. če bo moja veza po 4 letih taka, jo končam v tistem trenutku! Ima da pride rečt zdravo ljubica, me kušne vsaj na lice, vpraša kako sem in pojasni da se more nekaj zment. če bi jaz prišla in vidla njega tam bi naredila isto. tu pa ni sploh vprašanja prav ali ne!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Jul, 2007 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ženske tko al tko pretiravate pri teh zadevah!!!
Res je,da je to čIST debilno naredu. Matr,še kakega znanca,če je tkole v lokalu pozdravš,kaj šele punco.

Mah ne vem no...TOOOK hudo to glih ni,je pa bedno ja.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Pet 27 Jul, 2007 20:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma sj nista več skupaj




   
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Jul, 2007 11:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da to nima veze, al sta skupaj 4 mesece, 4 leta al 14 let. To je pogojeno bolj s karakterjem vpletenih oseb. Skregaš se lahko s človekom s katerim si skupaj ne glede na to kako dolgo traja vajina zveza. Eni so pač čudni in konflikte rešujejo s kuhanjem mule . Ok. Nihče ni popoln. Vseeeno pa mislim, da če se takšno obnašanje nenehno ponavlja med dvema oz. če sta nesposobna konflikte reševat na drugačen način, da morda le nista najbolj kompatibilni osebi.
Sicer se meni zdi, da če je človek tak, da se rad nekaj kuja in udari ignore varianto, to počne vedno in povsod; al po enotedenski zvezi, enoletni, al pa po praznovanju zlate poroke. če nekdo takšnega človeka ne more sprejet kot drugačnega in ga razumet, mu pomagat... potem boljše da nima opravka z njim. Ker noben partner ni in ne bo nikoli narejen po zrcalni podobi nas samih. In to bi moralo biti vsakemu jasno.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sob 28 Jul, 2007 12:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

razšla sta se zaradi še ene večje neumne stvari




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97403 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1899s ][ Queries: 33 (0.0478s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.