povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 00:05     Naslov sporočila:  Zakaj tipom to ne potegne??? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Da razajsnim današnjo situacijo.

Oz najprej ozadje cele zgodbe. Na silvestrov popoldan sva se z mojim lupčkom odločila, da grema ven jest in sicer v mehiško. Pa pridema do mehiške in na srečo imajo že pred vrati meni in cene, da lahko pogledaš če se ti sploh splača naprej it, da se kasneje ne osramotiš ko ugotoviš da je vse predrago. No in midva že kr hitro ugotovima da je predrago in grema naprej, tuhtama, kaj naj, da bi mela fajn večerjo in hkrati malo plačala. In kje pristanema? Na bencinski pumpi jema kose pizze. Kakorkoli tudi to ima svoj čar ampak ok.

No in danes jaz pridem na idejo, kako bi lahko imela nek skupen šparovček in bi vsak teden oba dala not 5 evrov in bi na koncu mesca mela 40 evrov in zato bi pa že lahko kam šla, ne sam na pumpo. Naj še povem, da sem jaz čist broke, on je pa tud šiht pustil da se posveti diplomi. kakorkoli jaz njega cela vesela kličem s to mojo idejo. In kaj dobim v odgovor? Da on tega ne razume, zakaj bi to mogla met, ker on lahko gre na bankomat in dvigne 20 evrov, da to ni problem in da ne rabi šparovčka da bi kaj prišparal, ker je discipliniran in tako dalje in tako dalje. Bolj ko sem mu razlagala zakaj je fajn met tak šparovček in iskala argumente za, bolj je on govoril da njemu ni jasno zakaj bi to mogla delat na tak način. No ko sem bla že malo razočarana in se mi je že poznalo na glasu sem rekla pa nič, pač neboma nikol nikamor šla, ker men je pa težko kr tko dat 20 evrov ko da ni nič. Pol je popustil in rekel ok, boma mela pa šparovček,sam jaz sem bla že jezna in je blo to njegovo popuščanje v bistvu najslabše kar je lahko naredu.

Za konec, se poslovima, jaz odložim slušalko in začnem nekaj pr sem penit in rečem cimri kak je smotan in da se sploh ne gre za denar. In ona ki je vse poslušala se obrne k meni in reče, ja, sploh se ne gre za denar, ampak za nekaj skupnega, nek občutek povezanosti.

Zakaj moja cimra, ki je slišala pol pogovora takoj ve o čem je stvar, njemu pa ne potegne pa če sem še celo noč na telefonu.

Za konec se slišima še preko msnja, kjer si v hecu rečema en drugemu da sma smotana, on pa kot zadnji argument še reče, da pač on ni tak zapravljivc kot so ženske. Joj kak bi ga kavbojc kladivo po glavi tepese kladivo po glavi

Ok pustmo zdaj to, da je takšno šparanje samo optična varka inda je vseeno al daš vsak teden 5 evrov al konc tedna 20, gre se za princip, za druge stvari, ki jih tipi kdobivedel zakaj ne štekajo? Zakaj? zakaj? zakaj?

če bom kdaj mela sina ga bom vzgajala ko žensko!!! Bo mel manj problemov z njimi. Jao.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 00:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pol boš iz sina anredila Gaya.

Zakaj mu ne potegne, ker večina tipov ne zna brat med vrsticami, ali še bolje, ker ne zna vstopiti v možgane ženske, da bi videl, kaj razmišlja!

Tipi smo pač praktični in on ti je povedal praktično kako in kaj in iz kakšnega razloga bi lahko on vedel, kaj imaš ti v glavi in da je to nekaj več, kot samo metanje 5€ v šparovec.
Ni šans, ker pol bi morali bit vsi tipi z psihosposobnostmi branja misli!

Tukaj maš zdej na izbiro, ali da poveš tipu direktno kako in kaj in zakaj, ali pa da tipa naučiš brat tvojih misli!

Ne vem od kje ženskam ideja, da lahko beremo vaše misli???




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 00:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moja cimra tud ne zna brat misli!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 00:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Sre 10 Jan, 2007 11:21 pm Napisal/a:
Moja cimra tud ne zna brat misli!


žal je zelo malo takih, ki znajo brat misli.

Verjem, če bi jih bilo več, bi bilo manj samomorov, manj osamljenih ljudi, manj nesrečnih ljudi itd.

Ženske pač mislite, ker je to vam samoumevno da so vaše namere vsesplošno znane vsem, ampak niso.

Spravite jih ven iz glave, ljudem na pladenj in bo veliko lažje!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 00:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Booss kaj ti ni jasno, tu se ne gre za branje misli, gre se za čustveno inteligenco, daj si to dopovedat, ko sam govoriš kolk je maš.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sieagel
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 23:46, 27-Sep-2005
objave: 371
Teme: 22
Kraj: Ljubljana (na štajerski naèin)
2757.1 kinta/e
502.0 šold/e
747.7 flika/e

newzealand.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 09:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zakaj pa sem jaz takoj poštekal za kaj gre??? kaj bi rada mojsa dosegla s tem???
poleg dejanskega prišparanja in lažjega odtrgovanja od ust???
bass tukaj res ne gre za branje misli ali kakšno podobno stvar. gre samo zato da bi mu lahko "potegnlo" da bi imela nekaj skupnega, nekaj skupaj prišparala. to je men čuisto logično. Aja bass nisem gay Razz




Potovanja, Šport: bordanje, smuèanje, kolesarjenje, potaplanje, pohodništvo
Vreme, Raèunalniška tehnologija, Mali oglasi, Zdravje in šport in še kaj bi se našlo


 Strelec Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od sieagelPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 09:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Sre 10 Jan, 2007 11:27 pm Napisal/a:
Booss kaj ti ni jasno, tu se ne gre za branje misli, gre se za čustveno inteligenco, daj si to dopovedat, ko sam govoriš kolk je maš.


Ok, sej to je bil in bo večni konflikt in ženske si tega ne date dopovedat, da to JE BRANJE misli za 90% tipov in nič drugega.

Ker smo praktični in logični, so za nas nekatere vaše brezvezne neumne malenkosti, preprosto neumne, zato se niti ne poglabljamo v to.

Sorri, da men to ena predlaga, kar si ti predlagala, bi ji najbrž tud reku da je brez veze in na konc ko bi vztrajala bi reku ok, očitno pač,njej to tok pomeni!

Dejansko pa kot sem reku prevečkrat pričakujete, da vam bomo brali misli!


Probaj se 1x postavit v kožo tipa, ki razmišlja logično in ne čustveno, pa boš mogoče razumela, kako in zakaj.

Jst sem razumel poanto, ampak hočem ti povedat, da se ne pi¤¤¤¤¤ zarad tipov, ki ne razumejo, ker preprosto jih večina ne razume in z razlogom!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 11:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa mislim, da se je tvoj fant mal vstrašil. Sej veš kako gre...najprej skupn denar, pol skupno to in ono in potem...itd!

LP, E!




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

so hlodi od tipov in so tipi, ki razumejo, ne d moras 3x pisno napisat in ozigosat kaj bi rada... v kakih primerih, cis priznam, zenske tko zakompliciramo zadevo, da se nam ni jasno kaj bi rade, sam v mojsinem primeru je pa razvidno do cesa ji je.




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ker si imela eno fajno idejo si bila cela zagreta in pol te je tip potolku, pač tk je, drugič pa ti njega potolč, pol mu pa to omen




   
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim - jao res

tvoji argumenti so bili, da ti je težko naenkrat dat 20 evrov in da zato rabiš šparovček. On ti je pa preprosto povedu, da si dost stara, da prišparaš brez šparovčka. Mogoče pa nisi zadost stara in si kot kakšen otrok, ki zapravi vse kar ima?

Naj nadaljujem. Torej tvoji argumenti mu niso bili smiselni in zato mu je bil cel projekt brezveze.

Fora je v tem, da sama nisi razpoznala svojih lastnih razlogov, zakaj bi se to šla, potempa si pričakovala to od njega? Še nam si postregla z istimi argumenti, dokler ni tvoja cimra razpoznala nekaj drugega.

Mogoče si pa ena navadna fotrova hčerkica, ki se boji biti samostojna.

Upam, da ti je moj odgovor pomagal.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men se zdi Mojsin namen full kjut in sem ga prav tako dojela... Tvoj tip pa al je res mal neumn pa ne šteka al pa se je ustrašu, lahk pa da ga sam ego boli v stilu; kaj bom jst šparu če nimam problemov z denarjem- no in od tle naprej ne vidi več dalje.

Štekam da ne zna folk brat misli sam konc koncev je pa tole tok očitno da... Pa če ni zašteku res ne vem zakaj mu nisi direkt rekla k jst bi mu. Vsaj ne bi tok energije zgubljala nad tem pa ne bi bla užaljena.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A štekaš da ona sama ni mela pojma, v čem je fora?

Zdej bi si rada premislila in trdila, da gre za to idejo skupnega itd., prej pa je govorila o denarju in zgolj samo o tem kot argumentu!




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Thu 11 Jan, 2007 11:28 Napisal/a:
A štekaš da ona sama ni mela pojma, v čem je fora?

Zdej bi si rada premislila in trdila, da gre za to idejo skupnega itd., prej pa je govorila o denarju in zgolj samo o tem kot argumentu!


Ahaaaaaaaaaaaaaaaa. Ja kok nej pol nekdo ve kva dogaja če še sama ne ve?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Jan, 2007 12:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, točno to sm hotla rečt...drugač ni z idejo nič narobe, mogoče je malo otroška, ampak vsekakor simbolno ponazarja njeno željo po nečem tesnejšem... res je fajn, da hoče razbrati na takšnih izkušnjah, če si tip želi isto, ampak bo mogla razumet, da včasih tip enostavno ne razume in ne vidi in ja - ne bere misli (sploh ker smo vidli, da jih tudi sama ne).




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2581s ][ Queries: 36 (0.0683s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.