Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 11:41     Naslov sporočila:  Kaj naj da bi manj bolelo? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot sem že verjetno kje pojamrala sem izgubila fanta ki ga imam full rada ampak se je on odločil da se vrne k bivši ki se je spomnila ko ga je vidla z mano da ga hoče spet nazaj že drugič. Pa to sploh ni važno več ker zame je ona itak idiotinja on pa še bolj ker se ji vedno vrača, ne glede na to da je nama tudi super šlo. Ampak jaz več ne morem. Vsak dan upam da ga bo spet pustila kot že dvakrat ga poslala nekam in se bo spet vrnil k meni. čeprav nočem bit neka rezerva sem vseeno to pripravljena bit. Pa nočem bit. Hoečm da sem nekomu na prvem mestu. In zato delam bedarije-. Boli me vse fizično od psihične bolečine. Ko stara budala sem mislila da če se grem posexat z drugim pa totalnim neznancem da bo kaj boljše, da bo manj bolelo in sem res šla in danes boli še bolj. In to sem vedela da bo, vso teorijo imam v glavi kaj je pametno in kaj ne ampak v praksi odpovem ker enostavno ne vem kaj naj da bom lahko šla naprej. Pa ne mi rečt daj času čas in da se me ne zasluži ker mi to deluje glih 5 minut potem pa spet padem not. :crying1: Ne spomnim se niti ene pametne stvari kaj nardit. :cmiha:




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne gre drugače kot rpebolet.
men je pomagalo negativno razmišljanje o bivši pa je šlo lažje!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 22:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To pa prvič slišim, da negativno razmišljanje sploh kje pomaga....?




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 22:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

seveda pomaga.
če razmišljaš o bivšem partnerju o vseh tistih lepih rečeh, ki jih ni več, samo podaljšuje bolečino!

če pa razmišljaš o njej naprimer vse tiste negativne stvari, ki so se dogajale in bile na njej in zaradi nje, se preboli veliko hitreje.

ni vse negativno vedno negativno!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 22:48     Naslov sporočila:  Re: Kaj naj da bi manj bolelo? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa Napisal/a:
Ne spomnim se niti ene pametne stvari kaj nardit. :cmiha:


Ko sem bral tole tvojo izpoved, Mojsa, sem naletel na nekaj tvojih trditev, ki ne ustrezajo pravi resnici. Precej si bila kritična do nje in do njega. Kako pa je s tabo?? Je vse v redu. To kar se ti dogaja, je slika odnosa, ki sta ga (ne)sposobna imeti vidva. Vsak od vaju nosi polovico odgovornosti za to, kar se dogaja, čeprav vem da ti to ni preveč všeč. Za dober odnos sta "kriva" oba, prav tako tudi za slab.
Si pač v fazi, ki ti z odnosi ne gre najbolje, pa zato nisi ti "bad girl", niti on ni za popljuvat. To se nam vsem dogaja in se še bo, dokler....
dokler ne boš v sebi razčistila določene zadeve, ki se tičejo izključno samo tebe. In to je najtežje, zato si na koncu lepo zapisala, da se ne spomniš niti ene pametne stvari, ki bi jo naredila.
Torej moj nasvet : bodi najprej do sebe malo kritična, zakaj se ti to dogaja, ker ko boš to "pošlihtala", se bo pojavil moški, ki mu boš No-1 !!

čimprej se sprijazni s tem, da trenutno ni pravega odnosa in da ga ta trenutek še nisi sposobna imet. To ni nobena kritika, ampak samo vspodbuda, da boš nekaj storila za sebe, da se zadeva spremeni. In zelo očitno je, da je fant, ki rad igra vlogo "Lasie se vrača...!", namenjen tebi samo zato, da se ti iz tega nekaj naučiš.

In verjamem, da se ti bo nekega dne prikazal nekdo, ki bo te moje besede tudi potrdil. To ti tudi želim.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Sep, 2006 22:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman Napisal/a:
seveda pomaga.
če razmišljaš o bivšem partnerju o vseh tistih lepih rečeh, ki jih ni več, samo podaljšuje bolečino!

če pa razmišljaš o njej naprimer vse tiste negativne stvari, ki so se dogajale in bile na njej in zaradi nje, se preboli veliko hitreje.

ni vse negativno vedno negativno!

V redu, če je tako tvoje razmišljanje in če ti res pomaga si lahko zelo zadovoljen...




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 sieagel
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 23:46, 27-Sep-2005
objave: 371
Teme: 22
Kraj: Ljubljana (na štajerski naèin)
2757.1 kinta/e
502.0 šold/e
747.7 flika/e

newzealand.gif
objavaObjavljeno: Sob 23 Sep, 2006 08:13     Naslov sporočila:  Re: Kaj naj da bi manj bolelo? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

senior Napisal/a:
Mojsa Napisal/a:
Ne spomnim se niti ene pametne stvari kaj nardit. :cmiha:


Ko sem bral tole tvojo izpoved, Mojsa, sem naletel na nekaj tvojih trditev, ki ne ustrezajo pravi resnici. Precej si bila kritična do nje in do njega. Kako pa je s tabo?? Je vse v redu. To kar se ti dogaja, je slika odnosa, ki sta ga (ne)sposobna imeti vidva. Vsak od vaju nosi polovico odgovornosti za to, kar se dogaja, čeprav vem da ti to ni preveč všeč. Za dober odnos sta "kriva" oba, prav tako tudi za slab.
Si pač v fazi, ki ti z odnosi ne gre najbolje, pa zato nisi ti "bad girl", niti on ni za popljuvat. To se nam vsem dogaja in se še bo, dokler....
dokler ne boš v sebi razčistila določene zadeve, ki se tičejo izključno samo tebe. In to je najtežje, zato si na koncu lepo zapisala, da se ne spomniš niti ene pametne stvari, ki bi jo naredila.
Torej moj nasvet : bodi najprej do sebe malo kritična, zakaj se ti to dogaja, ker ko boš to "pošlihtala", se bo pojavil moški, ki mu boš No-1 !!

čimprej se sprijazni s tem, da trenutno ni pravega odnosa in da ga ta trenutek še nisi sposobna imet. To ni nobena kritika, ampak samo vspodbuda, da boš nekaj storila za sebe, da se zadeva spremeni. In zelo očitno je, da je fant, ki rad igra vlogo "Lasie se vrača...!", namenjen tebi samo zato, da se ti iz tega nekaj naučiš.

In verjamem, da se ti bo nekega dne prikazal nekdo, ki bo te moje besede tudi potrdil. To ti tudi želim.


MKislim Moisa da ima senior prav. To s emije dogajalo, oz se mi ravno nekaj podobnega dogaja. A ne s tem da se ona vrača k bivšemu. V glavnem sva oba rešila zadeve ki sva jih imela za rešit in ti povem, da če odštejem da je 300 km stran in da se bolj malo vidima stvari ker štimajo. Ni idealno popolnoma (v mislih imam recimo 99% ali nekje v tej bližini) a vseeno zelo zelo blizu temu, da bo se vse s časoma poštimalo. Ampak ne govorimo o meni, ampak o temi Moisa. Priporočam da se sama sebe vpraša tja v dno duše in razuma zakaj mu ti nisi No.1 Kaj bi lahko bilo krivo zato, kaj je prineslo do tega da mu nisi prva in edina na katero misli. No vse v njemu. Nekaj mora bit tudi pri tebi. In ko boš to spoznala, ga boš lahko začela prebolevati. Vsaj dejansko. Sex z drugimi ti ne bo koristil. Verjem da ne. Vsaj dokler ga ne boš začela prebolevati. Ta vmesni čas pa priporočam da preživiš čim več v družbi pravih prijateljev in prijateljic. če se jim boš zaupala kaj vse te pesti je tvoja odločitev. Vsekakor pa to bolečino ne drži zase. Ker bo samo rastla in se poglabljala. če ne drugače spravi vse to na papir. In ko boš pripravljena zažgi napisano. Verjem pomaga. če prav se sliši neumno, vendar je simbolika v tem. Ker takrat k boš pripravljena to zažgat ga boš prebolela. Zato dobro premisli kdaj boš zažgala ta spovedni papir.

Takrat boš pripravljena tudi na novega fanta, ki te bo vreden in ki ga boš ti vredna. Drugače pa verjamem v rek: to kar daješ to dobiš. Mislim da se da to tudi aplicirati na tvoj primer. Kako boš mogla ti sama poštudirati.
In naj te še spomnim. Ni vse črno in belo. če ne drugega je ogromno sivih odtenkov. Da ne govorim o vseh ostalih barvah. Verjemi v to.

Probaj si omisliti kakšnega hišnega ljubljenčka. Verjemi meni je pomagalo. Vedno sem imel nekoga s katerim se se lahko pogovarjal (monolog Laughing Laughing ) a vseeno. In še nekaj. Ne pozabi da narava relaksira in sprošča. Tako fizično kot psihično. In ko se boš sprehajala skozi gozd opazuj živali in rastline okoli sebe, da se ti ne bo zgodilo bila v gozdu in nisi videla drevesa! opazuj življenje okoli sebe in boš spoznala kako majhna si, da nisi edina, da življenje teče naprej neglede na vse. Bo lažje. in še nekaj boš naredila za svoje zdravje.

Uspešno in čim manj boleče prebolevanje ti želim
:flowerman: :flowerman: :flowerman: :flowerman:




Potovanja, Šport: bordanje, smuèanje, kolesarjenje, potaplanje, pohodništvo
Vreme, Raèunalniška tehnologija, Mali oglasi, Zdravje in šport in še kaj bi se našlo


 Strelec Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od sieagelPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 23 Sep, 2006 10:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Delno se strinjam da moras razmisliti tudi sama pri sebi, ampak za vse je meja ker ce prevec razmisljamo in se poglabljamo lahko zacnemo vso krivdo zvracati nase in potem zivimo nekaksno zivljenje polno obzalovanja, kar pa ne prinese nic dobrega ker se zapremo pred vsemi.
Vcasih pomaga tudi pogovor s to osebo, ce sta seveda oba dovolj prisebna in zrela za pogovor.
Ne strinjam pa se da negativno razmisljanje pomaga, vsaj dolgorocno ne. Ok odvisno no, ce ti realno razmislis zakaj stvar ne bi funkcionirala, recimo katere njegove lastnosti bi te spravile ob zivce in to ze, ampak v smislu kaksen praec/pr¤¤¤¤¤ je moj bivsi/bivsa pa pac ne..ker kaksno luc potem to mece nate ker hoces tega prasca/prasico nazaj in si dejansko bil/bila s prasico.
V celem procesu prebolevanja imamo vzopne in padce, dneve ko je lazje in dneve ko je za umret hudo...dneve ko boli, dneve ko jokamo in dneve ko smo besni. Vse to je normalno. Vsak dan je drugacen in nam nekaj prinese...z vsakim dnem se nekaj naucimo in je malo lazje..tko da zal moram rect da je vseeno treba dat casu cas..ker je to pac proces ki traja in ne moremo preboleti od danes na jutri.Si pa vcasih tudi jaz zelim da bi imeli gumb na katerega bi pritisnili in bi preboleli.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98646 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2234s ][ Queries: 36 (0.0505s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.