povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Thunderlight
Moderator
Moderator


Starost: 116
Pridružen/-a: 0:15, 21-Nov-2003
objave: 25
Teme: 4

1264.4 kinta/e
102.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Dec, 2003 23:00     Naslov sporočila:  Edina Ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjamete v eno in edino pravo ljubeze.
Pazite na njo, da je ne zgrešite?




 Vodnar Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od ThunderlightPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Dec, 2003 09:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pravzaprav ne wem, ampak ne verjamem v idealizirano verzijo ljubezni.Mislim da je na svetu več ljudi s katerimi imaš lahko res dobro zvezo vendar z nekaterimi bolj z nekaterimi manj.
Je pa res da sama nisem tak tip človeka da bi bla rajši kar z nekom samo da ne bi bla sama...tko da mogoče res čakam na pravo ljubezen. pomežik




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Dec, 2003 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Niti ne, ker sem po malem že prerasla tisti ideal in bla bla bla. In zato, ker mi je razmišljanje o tem prineslo več škode kot pa koristi.
Bolj verjamem samo to, da bom nekoč zaživela življenje s prijateljem, ki mi bo "stal ob strani", ki bo razumevajoč, mi pustil svoj zrak.... in da bo domačo nalogo opravljal tako kot treba Laughing
Pa sej veste....vse skupaj je skoraj eno in isto; tista prava ljubezen ali pa partner, ki je tvoj najboljši prijatelj.




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 ZMAJA
Neznanka
Neznanka



Pridružen/-a: 16:51, 13-Dec-2003
objave: 13
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Dec, 2003 18:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne. Verjamem v to, da je več možnosti za pravo ljubezen. Pri tem pa ni vse odvisno le od sreče.




  Spol:ženska  NI na linijiOsebna Galerija od ZMAJAPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Dec, 2003 11:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne. Najbrž je več ljubezni tistih pravih, odvisno je le ob katerem času pridejo. Katera se uspe obdržati.

Pazim da ne zgrešim ljubezni, ja... Vendar je to samo začetek - to je najlažje, težje je ljubezen obdržati.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Dec, 2003 21:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz verjamem v pravo in edino ljubezen ker sem jo že našla in jo mislim obdržati.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 01:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mhh....ja no...mislim da se ljubezen rojeva vedno znova. Enkrat sme bla prepricana, da se mi ne bo nikoli vc zgodila, ampak vcasih je res potrebno, da ti sonce pade v kroznik, da ga opazis.

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Dec, 2003 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

verjamem, vendar nič več ne pazim nanjo, ker je nisem dovolj trdno držal v teh rokah...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 20:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kako došla, tako otišla! Sad




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Nicoletta
Neznanka
Neznanka


Starost: 55
Pridružen/-a: 10:13, 03-Dec-2003
objave: 40
Teme: 8
Kraj: ljubljana
32.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 10:08     Naslov sporočila:  Re: Edina Ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Thunderlight Napisal/a:
Verjamete v eno in edino pravo ljubeze.
Pazite na njo, da je ne zgrešite?
Jaz verjamem v eno,edino in pravo ljubezen.Pravzaprav...ne....ne vem,kako bi povedala.....noro sem bila zaljubljena v prvega fanta,v drugega in tretjega malo manj,v tega,ki ga imam zdaj že tretje leto sem pa spet noro zaljubljena.Ko sem jaz noro zaljubljena,me zlepa ne popusti.Sicer pa jaz vsakemu svojemu partnerju dajem pravo in edino ljubezen.




 Vodnar Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od NicolettaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jst verjamem v edino in pravo ljubezen. Vendar se mi lahko to mišljenje kaj hitro tudi spremeni. Upam da ne!!!




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

edine in prave ljubezni NI!!!

preizkušeno!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

povej primer




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če začnem, bo kompjuter zabrejku, tolk bi blo vsega tega!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a si v kompjuter zaljubljen?




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2416s ][ Queries: 33 (0.0867s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.