povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 16:20     Naslov sporočila:  prepričanje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

spoznal bom visoko vitko temno dolgolasko s simetričnimi obraznimi potezami in velikimi joški.

z njo bom odkrit in razumljen.

z njo bom potešen in pozabil na kurbanje.

poročil jo bom in imela bova ankh ter skrbela za otroke.

ste si že kdaj nečesa želeli tako močno, da ste to svojo željo spremenili v prepričanje, s svojo voljo in močjo pa jo potem tudi izpolnili?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 16:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja,sem...samo ni bilo tako težko oz. je bilo dokaj simpl.

Take želje,kot si jo ti opisal pač še nisem deležen...
Sem pa tudi prepričan v nekaj podobnega,kot si ti zapisal...ja,prepričan sem v to,da bom spoznal deklco,ki bo... ja,imela bova ANKH!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 17:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včasisih si lahko kaj zelo močno želiš, pa se bojiš to spremenit v prepričanje. Upam pa, da bom to nekoč vseeno lahko naredila.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 20:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne. Prepričana sem šele ko to dobim (v večini primerov).




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:00     Naslov sporočila:  Re: prepričanje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh @ Sre 08 Sep, 2004 3:20 pm Napisal/a:
spoznal bom visoko vitko temno dolgolasko s simetričnimi obraznimi potezami in velikimi joški.

z njo bom odkrit in razumljen.

z njo bom potešen in pozabil na kurbanje.

poročil jo bom in imela bova ankh ter skrbela za otroke.

ste si že kdaj nečesa želeli tako močno, da ste to svojo željo spremenili v prepričanje, s svojo voljo in močjo pa jo potem tudi izpolnili?


No to tudi mene zanima ali je kdo uspel to o čemer ankh piše?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vprašaj njega, če je njemu to uspelo? Predvsem drugi del nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok če je njemu uspelo ne vem, lahko pa napišete če je komu od vas uspelo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nikoli nisem iskala visoke vitke temne dolgolaske s simetričnimi obraznimi potezami in velikimi joški.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet 09 Mar, 2007 10:26 am Napisal/a:
Nikoli nisem iskala visoke vitke temne dolgolaske s simetričnimi obraznimi potezami in velikimi joški.


ok ok, jasno da nisi imela, poanta je v tem, če si dobila tipa, ki si si ga v glavi zarisala tako kot ankh tole svojo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Mar, 2007 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vem, sam jaz nikoli nisem iskala na tak način. To se mi zdi že v osnovi zgrešen način iskanja. če upaš na to, da boš potem dosegel vse tisto, kar je naprej navedeno (razumevanje, poroka, ankh, otroci...). Sto ljudi sto čudi. Ni vrag, da se komu ne poserje tudi to, da mu uspe vse našteto. V končni fazi je danes vedno več lepih ljudi, za poroko in naredit otroka pa tudi ne rabiš dosti truda. Težje je najti pravo srečo, notranji mir, zadovoljstvo, razumevanje...

Pa mislim, da pri tem samo "močna želja" ne igra bistvene vloge, ampak to, da se je za kaj takega treba tudi sam zelo potrudit. Razumevanje med partnerjem ne pade z neba. Je treba delat na temu. Kar pa marsikdo pozablja. Da v idelanem partnerskem odnosu ni uveljavljanje lastne volje in želja ampak skupnih. Dokler tega ne poštekaš, ne najdeš tistega, kar iščeš. če hočeš sprejemat, moraš tudi dajat. Kar je v sferi čustev nekaterim zelo težko, če ne celo neizvedljivo.

Drugače pa jaz sem našla, kar sem iskala. A so bili moji kriteriji zelo drugačni od ankhovih.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Gregi23
Neznanec
Neznanec


Starost: 40
Pridružen/-a: 21:29, 14-Mar-2007
objave: 9
Teme: 4

330.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Mar, 2007 23:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tudi jaz. Odkar sem duhovno zrastel, težko najdem žensko, ki bi me razumela. Morda prideva do četrtega srečanja, potem pa opazim, da jo zanima le moje telo. Enonočne dogodivščine me niso nikdar izpopolnile, vedno bolj pa se mi zdi, kam gre ta svet. Nemorem reči, da me zanima barva las, če me v resnici zanima barva srca. Verjamem da, če si bom resnično želel bom spoznal ljubezen svojega življenja.




 Dvojček Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od Gregi23Pošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 23 Mar, 2007 21:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj se ne usmeriš takim, ki jih ne zanima samo tvoje telo?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 24 Mar, 2007 10:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem našla takega ki je bil podoba mojih prepričanj, pa me je vseeno zelo zelo prizadel, bolj kot kdorkoli, verjetno ravno zarad tega mojega prepričanja. Vedno sem se hecala, da je kot da sem naročilnico poslala. No drug del se zato ni uresničil in nisva se poročila. Kakorkoli zdaj več ne pošiljam naročilnic glede vizualnosti in karakterja in imam enga ki je nasprotje mojega prepričanja. In tega bom poročila, ker prepričanja te lahko tud pustijo na cedila. Nu nujno da to kar si želiš da je tudi dobro zate!!!!!!!! Tega se zavedam že cel lajf in tako pač nažalost je!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 malaqt
Neznanka
Neznanka


Starost: 48
Pridružen/-a: 22:06, 22-Jul-2006
objave: 25
Teme: 1

685.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 11 Maj, 2007 08:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

meni se je-KONCNO Mr. Green

khm..sej je blo govora o tistem "aha efektu", ko reces: tole sem cakal/a 31 let, ce pa bi blo treba, pa bi se nadaljnih 100?! Embarassed




BONA MENTE Image


 škorpijon Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od malaqtPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 11 Maj, 2007 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mja, PREPRIčANJE... Ne vem zakaj bi to sploh moralo bit povezano s prepričanjem. Kakorkoli že, od septembra 2004 do danes se je marsikomu marsikaj dogajalo v lajfu. Tudi prepričanja niso vedno nekaj kar je večno.
Morda je bilo pred leti tudi moje prepričanje mal drugačno. Potem odrasteš in se začneš zavedat drugih stvari. Recimo, kako smešen in naiven je v bistvu uvodni post.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2293s ][ Queries: 40 (0.0583s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.