povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 23:07     Naslov sporočila:  Kakšen poljub Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Opišite, kakšen poljub vam je No.1
nartabolši!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 23:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

S pravo osebo .....kjer je čutiti kemijo .....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 23:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

... in nežen, počasen... da se božava z jeziki... da me s samim poljubom tako razdraži da si ga želim po¤¤¤¤¤ prav tam, prav v tistem momentu... Twisted Evil
Tak poljub je najslajši, najboljši... kdor tega zna...................... mmmmmmmmm Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 24 Maj, 2004 23:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri prvem poljubu vem al mi neka oseba paše al ne ....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 00:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tist ta prav mora bit čuten, strasten a ne grob, neskončen,... Men je ta prav un k mi čebelce v trebušni votlini zbudi in sokove naredi. mmmmmmmmmmmmmm




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 10:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Emmm...

Odvisn v kakem stanju sm -> a sm potrebn,al sm nabit s čustvi al kokr kol pač je takrat.

če mi čustva sekajo po glavi in telesu,pol je tak ta prav poljub nežen,počasn,čuten...
če sm pa horny in z trdim tičom,pol je pa ta poljub divji,tak da bi kr raztrgu deklco.

Ponavad je pa itaq tko,da prvemu čez neki časa sledi drugi ;o)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:

Ponavad je pa itaq tko,da prvemu čez neki časa sledi drugi ;o)


Al pa tud ne ....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 hipi
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 16:37, 20-Mar-2004
objave: 79
Teme: 0
Kraj: lj
159.1 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 10:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joj enkrat se spomnem da mi je ena zenska porinla jezik do konca, da sploh dihat nisem mogel...ghjllaauud.... sam da ni tak pomežik

vsak poljub je neki posebnga, ...z njim poves, kaj tocno cutis tist trenutek in najlepsi poljub je, ko oba cutita enako.




 Oven Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od hipiPošlji zasebno sporočiloICQ številka
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Maj, 2004 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

POLJUB JE PISMO V KUVERTI USTNIC....NAJLEPŠE GA JE IZROčITI USTNO.....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 12:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz imam pa rada strasten poljub. Tko da mi skor pride k me tip fuuuuul hudo zaliže.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 13:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tazga se itaq noben ne brani,sam a niso tisti čustveni res lepi no?

Sej sm reku a ne,da odvisn v kakem filingu sm!
če punce recimo že neki cajta nism vidu je PRVI poljub počasn,čustven,čuten,takoj naslednji se pa že spreminja v takega kot ga je kleopatra opisala...o jaaaaaaaaaaa...
No ja,trudm se dat takega,sicer je pa vse v glavi sprejemalca poljuba,kok mu/ji dogaja!!!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 13:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dejstvo je tako: če se tip slabo poljublja, potem tud seksat ne zna.
če pri meni pade na testu poljubljanja, sex definitivno odpade - šetaj miško.....




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh...a ste vse ženske take?

Še dobr,da se dobr kušujem...sam k večinoma niti to nočjo in pol itaq ne dobim fu¤¤¤¤...kot ste že lahko ugotovil! ;o(




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 14:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga pa saj ni vse v f¤¤¤¤¤.
Jaz takoj skenslam tipa, ki navali na sex.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Maj, 2004 15:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rad imam sočen poljub. grizljanje ustnic, poigravanje z jezikoma,... tak poljub je mogoč, če ni raznih zaudarjanj iz ustne votline, če ima ženska lepe bele zobe, še najbolje, če so bili pred tem umiti. veliko namreč dam na osebno higieno. med poljubljanjem hitro preidem v ekstazo in mnogokrat božam žensko po licih, nato pa jo močno pocukam za lase in nadaljujem s poljubljanjem brade in vratu. sem že omenil, da kratkolaske pri meni nimajo šans? velikokrat jo tudi dvignem in držim, ko se poljubljava stoje. pa naj ima babnica 40 ali 70kg. bolj ali manj vse so takoj mokre. nekaterim prija tudi klofutanje in pljuvanje...

ko si zaželim še bolj trdega in suhega začetka fu¤¤¤¤, pa overtura s poljubljanjem odpade. takrat že potisk ob steno naredi dovolj.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97415 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2138s ][ Queries: 34 (0.0463s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.