povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 16:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če je tako, potem ti je še težje, razumljivo...

Ampak sem mnenja da če se je odločil da ne more iti čez preteklost, se mi zdi da ni vredno razmišljati o prihodnosti z njim. Ker potem ga zlepa ne boš prebolela!!!
Naredi črto čez to ljubezen in pojdi naprej.
To bi jaz naredila v tem primeru.

Ni lahko, ne... je pa najbolje zate, drugače boš trpela še bolj in še dalj časa, če boš upala da se bo enkrat vrnil (- kar pa se v bistvu ponavadi nikoli ne zgodi!)

Drži se! Saj bo bolje, boš videla nasmeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 16:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

in kaj nej jst počnem med tem, ko on ureja svojo glavo in rabi čas zase??? jagoda, kaj si hotla povedat? da nej bi bil med tem, ko se ukvarja s seboj, z mano al kaj? da sploh ne bi blo treba, da nehava? Jst ne vem, kaj nej delam! čakam? pozabim? zdej se nekak probam tolažit s tem, da nism zgubila človeka, ampak da ma sam drugo vlogo, ker une prejšne itak ni znal opravljat, kot bi blo treba...
aja jagoda, pa še to, ne vem, če je blo res use ostalo u redu, kaj pa sploh je use ostalo? mislm, da ni velik stvari, ki so tolk pomembne kot to, da ti zna človek vračat ljubezen. on pa očitno sploh ne ve prou dobr, kaj čuti, ve da me ma rad, sam ne ve kako, kolk,... al kaj jst vem, zdej kle pametujem, kot da mi je use jasno...




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 16:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem razdelila prejšnjo temo in tole prestavila čisto v novo...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 16:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče nisem prav razumela. Očitno njegova ljubezen do tebe nikoli ni bila tako globoka, da bi zadostovala za dolgoletno zvezo. Zato se tukaj pridružim Nayi, ki je lepo napisala. Živet moraš naprej. Ugotovi, kako čudovit in idilično je lahko samsko življevje, jaz sem to že ugotovila. In ko sprašuješ, kaj naj narediš: zapolni si čas s stvarmi ki tebi osebno polepšajo dan, zvečer se pa malo spedenaj, pa naj ta kakšna prijateljica mal med ljudi pelje, da občutiš čar noči in zabave.
Sicer vem kaj si misliš, ko tole bereš; lahko je reči, le težje narediti. Pa se splača potrudit, verjemi!!!




   
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 17:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok jst sm se s5 ful z njim pogovarjala, ker bi ful rada razčistla, kokr se da... pa prilagam en del pogovora, mogoče vam bo kej bolj jasno, da ne bom jst po svoje obnavljala:
JST
kaj pa to, da zarad nerazčiščene preteklosti stran mečeš neki, kar bi blo lahko u prihodnosti ful lepo?
ON
Ja vem kaj misliš ampak če ne bom imel razjasnjeno kaj pa kako bom tud to kar bi lohk blo ful lepo zdej samo uničil
To sm glih opazu pa rajš nehu zdej k res nočem pokvart odnosa med nama s kakšno bedarijo. Zdej sm pač v fazi čez katero moram pridet, tko ne vem s tem da počnem čist kar me prime, ampak če bi bil s tabo bi ti samo trpela ob zadevah ki bi jih jaz počel.
Bedarija je to da pač ne dajem teb ljubezni kot jo ti daš meni in ni pošteno
vem ker se je tud men to dogajal da ful boli če ne dobiš vsaj približno tega kar daš. In ni pošteno pa nočem it neko nepošteno vezo ustvarjat.
JST
mah sej je ne morš dajat, če je nimaš...
ON
Lahko jo k jo najdem, ampak trenutno pa res ne, in zato nočem da trpiš ob meni, mogoče se to kdaj spremeni a na to ne smeva čakat, če se bo se bova že takrat o tem pogovorila in rešila kot pač bova.
Ko razčistim svoja čustva.
JST
sm vedla, da je ne čutš....
ON
Jo ampak se pa tud bojim, pa nočem tud svoje želje izključit ob tem, to bi
mogel nekako uskladit.
JST
jst morm dojet, da je konc za skos in morm dojet, da je konc, ker me nisi mel dost rad
ON
Dost rad mogoče sm te imel in te še imam ampak druge okoliščine niso čist jasne.

Ne vem ampak rajš probi s tem če kej bo se bova pa kasnej ubadala, lepo bi blo da sva za začetek 2 dobra prijatelja, potem pa se bo mogoče kdaj videlo kaj in kako, a trenutno je najbolje da živiš naprej kot da ne bova par, zdej ne.




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 18:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poglej, jaz ne vem za njegova čustva, ampak če recimo vzamem tole kar je napisano za resnično bom rekla takole: tip je po eni strani skuliran, ve da te uničuje s tem ko je s tabo in ve da si zaslužiš veliko več kot ti on lahko da, zato želi stran.
Po drugi strani pa je zmeden, ker v bistvu bi moral že pred vajino vezo vedeti da stvari ne bodo laufale če nima preteklosti poštimane.

Zdi se mi prav da končata, ker edina ki bi še naprej v tej vezi trpela bi bila ti! In zdi se mi prav da ti je povedal, da zaključita tu in sedaj, da ne delata načrtov za naprej (in s tem mislim da je povedal to, da teh načrtov nima smisla delat).
Tudi ko so ljudje še tako zelo iskreni z nami, nam v takih primerih ko trpimo vseeno zamolčijo določene stvari - in le te moraš v bistvu prebrati med vrsticam. Jaz ki to gledam od daleč vidim vse skupaj tako: da ti je v bistvu povedal da ga preboli, pojdi naprej in si najdi nekoga ki bo delal s tabo tako kot si zaslužiš in od katerega boš prejemala to kar ti on ne more dajati.

Iz mojih izkušenj ti lahko rečem samo to, da moraš prekiniti vse stike z njim, dokler ga ne preboliš. če se bosta slišala vmes, če se bosta videla, bo trajalo lahko v neskončnost, da ga boš prebolela.
In kot sem že prej rekla: zaposli se s stvarmi ki so ti ljube, obkroži se s prijatelji, hodi ven... daj iz sebe vso to žalost in jezo ki jo boš kasneje najbrž občutila... Ne zapiraj se vase! In ne išči stika z njim, dokler ti ne bo praktično vseeno... In nikar ne razmišljaj o prihodnosti z njim... prepričaj se da je tako bolje - ker tudi je. Zaslužiš si veliko več!!!
Vsak človek si zasluži biti ljubljen!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 09:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ko smo zaljubljeni nam tko al pa tko nihce ne more dopovedat da tista oseba ni popolna in krasna in da mogoce dela z nami slabse kot si zasluzimo in kot bi pricakovali v vsakem drugem primeru.

Je pa se nekaj vsaj pri zenskah...mogoce zenske ko se dobimo svoje partnerje al pa simpatije prevec kritiziramo ker nas pac glih takrat nekaj razbesni...in premalo drugim omenimo malenkosti ki nam polepsajo dan in jih raje zadrzimo zase ker so nekako samo nase. Potem pa te nase prijateljice vejo le slabe stvari in napacno sodijo naso zvezo ter nam dajejo nasvete ki res niso primerni.

Upam da ma kdo kksn komentar na tole...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 09:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja... to si je pa ženska čisto sama kriva, če pove samo slabe stvari...

če jaz kakega frenda prosim za nasvet mu povem ponavadi vse detajle, od A do Ž (še preveč podrobno analiziram vse Embarassed) ker to je edina možnost da mi lahko kolikor toliko normalno svetuje. Pa še ta nasvet ni nikoli 100%, ker tega frenda v tistih trenutkih ko se je meni to dogajalo - ni bilo tam.

če nisi iskren sam s sabo, kako boš potem z drugimi?




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 10:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ja ....ampak najbrz se nism dobro izrazla. Mogoce lahko tvoji frendi hitr dobijo napacno predstavo glih zato ker jih ni blo zraven in ker vcasih ko smo zenske jezne bentimo zarad ene stvari k nas v tistem trenutku jezi pa ceprav je malenkost in potem lahko ostali sklepajo da je vse tok bad.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 10:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčka!
Sam sem bil pred cca. pol leta na podobni relaciji z mojo bivšo. Je "prava ljubezen", pa nisva za skupaj. Vse kar sva doživljala tisti čas nama pomeni najlepše stvari v življenju. Cela drama, oba sva verjela, da bo to ljubezen celega življenja. Saj je, samo ne gre drugače, kot da se razideva.
Vem kaj doživljaš. Težko ti je, fuulll. Sočustvijem.
Ampak, pojdi stran, pusti za sabo boleče obdobje. Pozabi nanj, če si hočeš dobro.
On zate, če hočeš iti naprej, ne obstaja več. Vem, je težko, ampak ni drugega izhoda.
Midva bi rada bila vsaj prijatelja, pa ne gre. Vsakič, ko se srečava, pa lahko čisto slučajno, naju podre za nekaj dni in spet imava filme v glavi. Zato sva se odločila, da se ne videvava, pa če je treba tudi leto. Šele, ko bova čez ta prag bolečine, če se bova srečala, greva mogoče na kavico.
Verjemi, je težko, ampak je najbolje za oba.
Tako tudi zate. Zberi se in pojdi naprej.

Predlagam ti knjigo, Irene Ford (priimek je ziher tapravi): Razveza, začetek novega življenja.
V te knjigi boš našla pot naprej.

Srečno, pa ne obupaj.
Zares srečna boš šele, ko boš srečna sama s seboj. Takrat boš pripravljena na zvezo, takrat te bo ljubezen našla.

» Bolje izgubiti ljubezen kot nikoli biti ljubljen. «, mislim, da je rekel tako nekako, ne vem pa kdo.

» Bolje je izgubiti kdaj kakšno bitko za sanje, kot pa izgubiti sanje. « - Jackson Brown mlajši

poljub, g




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 11:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,jz sm že tok o tem napisu v zadnjih 3 mescih,da se mi res ne da več.Sej bi,sam...

No,loh povem,da sm mel deklco,v katero sm se res zalubu in vem,da se je ona tud vame,samo se nisva najdla v smislu načrtov oz. želj za bližnjo prihodnost (5 let recimo).Deklca je 4 leta starejša od mene in si najbl od vsega želi otroka,kar ji jaz zih ne morem (no ja,lahko,samo ne morm) dat,ker sm pač še premlad.No,ta želja je bila pri njej očitno večja od vsega in me je skenslala...al sm pa jz pač tok naivn in sm vrjel njenim besedam,njenemu joku,njenim kretnjam in vsemu kar je delala takrat,ko sva se razhajala in pogovarjala o tem.
No...v bistvu se je pol izkazalo,da si je že v naprej najdla enga druzga,starejšga,preskrbljenga...no,takrat sm se odloču,da je pr¤¤¤¤¤,materialistka,sebična...
Sam v bistvu ne vem če bi to vrjel,kar sm se odloču,sam vseen...si vbijam to v glavo in se bo že prjel.
No,zdj je minil "že" 3 mesce in še zdj nism nehu bit jezn nanjo in še zdj kdaj pomislm nanjo in mi je ibr bad in žal,ker se je tako izšlo,jo pogrešam...

IBR bad,sam kaj čmo,tak je life...sej bo bolš!
No,sej zdj v bistvu nism nč Palčki povedu al pomagu,sam povedu ji,da ni edina,ki je v taki ali podobni krizi.

Kaj bi ti predlagu?
Prekin VSE stike in probi se z čim zamott,da sploh ne boš mela cajta razmišlat o njem.
To jz nardim,ko hočm,da o keri stvari nebi razmišlu.Polet grem na košarkaško igrišče in tm čist norim,skačem,tečem,mečem,driblam,zabija...vse,sam da sm čim bolj zaposlen.Zdj ko je pa zima je pa bl kriza.Nimam nč tazga za počet in pol sm cel januar samo o tem razmišlu,sam v badu bil čist!
Še na sex januarja nism pomislu niti tokrat,kot dons,pa je ura šele 10h!

čist bad v glavnem.

Sej veš a ne...po dežju posije sonce in tudi tebi bo.
No,men je včer še enrat mal dež zapadu,sam sej bo...treba se borit in ni bog,da bomo na konc srečno vn pršl in ne iz dežja pod kap!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 20:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislim da še predobr poznam tvojo situacijo, sm biu, oz. sm nekak še vedn v podobni situaciji...

kaj naj rečem???

težko je karkol rečt komu kaj, ki je v podobni situaciji kot ti, ko sicer veš odgovor, a v resnici nimaš pojma, ko sebi ne znaš dat pravega nasveta, kaj šele drugemu...

povem ti samo to, da naredi tisto, kar se ti zdi, da je zate najboljše, ter da sama, resno pretuhtaš, kaj je najboljša, kajti edino ti poznaš situacijo, kakršna je, edino ti in nobeden drug!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 20:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je res,samo NE UBOGAJ SRCA ampak premisli...

Ker če boš ubogala srce,občutke in tko,pol boš trpela,ker on te očitno noče in je zdj samo odvisno od časa,kdaj boš ti dojela,da on ni zate in da je čas,da greš naprej.

No,jz sm to dojel po dobrem mescu in se premikam naprej.To ne pomen,da sm uno deklco pozabu in da je ne pogrešam več,samo ne razmišljam pa zdj o njej neprestano in ne jokam več za njo.Zdj samo še občasno pomislim nanjo in takrat mi je RAHLO hudo.Povdarek je na rahlo.
Premikam se pa naprej,sem se že dobival z eno deklco,sam se žal ni izšlo...to je en dokaz,da grem naprej,ker takrat,ko sm stacioniru kar se nje tiče nism niti pomislu na kako drugo deklco,ne na sex ne nič kj tazga.čist bad je blo.Not any more!

Men so recimo vsi govoril,da je najbolš s najdt drugo čim hitrj,da se z njo zamotiš in da nimaš časa razmišlat o uni.No,jz tega nism naredu.Sam tko pravjo da je najbolš.

Enostavno nism tok sebičn,da bi zato kako drugo deklco prizadel.Da bi bla samo rebound girl...to ibr sux.Jz nism še nobene deklce prizadel in tud nimam namena.Z vsemi mam iz moje strani vse počiščeno in vse na ravnem.One pač ne...ne vse.No in jaz bi rad tak ostal...nočm jz deklc prizadet in razočarat.

V glavnem...ne stacionirat in se premakni nekam...kamorkoli,magar če nazaj,samo premakni se!
Pejd vn,spoznaj kakega tipa in se začni z njim dobivat.Ne govorim,da si najdi drugega tipa,ampak samo za družbo.Enga,ki ti bo kazal rahlo naklonjenost,ki te bo poklicu,ker te bo hotu kr tko mal slišat i povprašat kako si,ki ti bo poslal SMS za dobro jutro...neki tazga,da se boš počutila vsaj mal začeljeno...to je pa čist ok.Samo ne ga preveč zavajat,ker pol boš pa pr¤¤¤¤¤ izpadla,to pa mislim,da nočeš... upam,da nočeš.
Samo nova moška družba,nič več...to je vse....to ti lahko full pomaga.Men je!Ženska družba seveda.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 23:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

just for the record nasmeh i feel ok... dons sm se mela ql, sej vem, da znam naprej, vem, da ni konc sveta, vem da je to edina prava pot... sam ful mi je blo nujno use tole pisanje, ker sm ob tem, ko sm kao vm razlagala u bistvu sama seb razlagala... mislm itak, da me še stiska, ponoč je bed, ko se zbujam... pa zju3 boli una praznina, sam dgač pa ne obupujem, dons sm se smejala ko trapasta, ko sm bla s frendi na pivu in taroku, pol sm se pa še na fitnesu skor pretrgala nasmeh
sam tolk, da boste vedl, da niso šle vaše besede u nič! aja, pa itak, da računam na to, da me s5 kej kmal zvije... nasmeh tko da... i'll be back nasmeh
Pa hvala unmu k me je klicu dons in prečekiru, če še živim!!! *




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 00:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No vidš...sam družbo rabiš,ljudi,ki se s tabo pogovarjajo,ki te ne mučjo z nepotebnimi stvarmi in s kerimi se maš fajn...to je to.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2145s ][ Queries: 33 (0.0430s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.