povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Maj, 2007 11:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja jst mislim, da nekak vseeno iščemo partnerja glede na svoja prepričanja, da to želimo, nekaj čisto kontra tega ne vem, koliko se obnese.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Maj, 2007 12:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja. Poudarek na IŠčEMO. Najdemo pa ponavadi čisto mimo tega.
Ma ja, človek mora imeti iluzije, sanje, upanje... za nekatere je to vse, kar sploh imajo. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 14 Maj, 2007 16:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nekatere med vami bi mogla malo potipati realnost. Je sicer drugačna, ampak je pa boljša.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 17 Maj, 2007 18:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prepričanja so smiselna in učinkujejo dokler delujemo v skladu z njimi. Veliko ljudi pa tega ne počne, zato na koncu pristane na nekaj, kar sploh ni bilo v skladu z njegovimi prepričanji in raje kot da si to prizna, se prepriča, da je prvotno prepričanje bilo napačno in se tako sprijazni s tem, kar je dobil. Seveda je učinek kratkoročni in ko zadeva propade, se vrnemo na izhodiščno prepričanje, prepričani, da pa bomo tokrat našli tisto, kar iščemo.




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 17 Maj, 2007 23:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sori, sam imet prepričanje o tem, kakšno osebo (do pičice natančno takšno) hočemo imet ob sebi je men mal adijo. Še posebej če to prepričanje ne vključuje klavzule, kakšni bomo po tem prepričanju mi sami, kakšni se bomo trudili biti itd. Ja ta čudežna oh in sploh oseba nas bo imela rada, nas razumela, nas 5x na dan poseksala, pa še enkratne telesne atribute bo iemla in kdo ve še kaj. Mi pa bomo recimo največji kreteni na svetu in živeli v prepričanju, da si vse to res zaslužimo. Bla bla.
Jaz imam lahko prepričanje samo glede same sebe in v skladu s tem prepričanjem lahko delujem. Imet prepričanje o ljudeh, ki niso in nikoli ne bodo moja last je lahko samo naivno. Pa ja, spoznala bom to oh in sploh osebo, jo poročila itd. Potem se bo pa zredila, postala plešasta in me varala. Jako prepričanje, če ni garancije, da lahko traja niti ni to trajanje nujno od tebe odvisno.
če ne deluješ v skladu s takšnim prepričanjem, ne pomeni, da se zadovoljiš z manj, ampak da spoznaš zmoto, da je takšno prepričanje idiotsko. če si že eden od tistih nesrečnikov, ki je imel takšno prepričanje. Jaz ga nikoli nisem imela in zato je zame manj ali več v tem smislu nekaj zelo relativnega. Ljudi ne presojam po kalupih, ampak jih dojemam kot kompleksna bitja, odnose z njimi pa vrednotim ne le po tem, kako se jaz odzivam nanje ampak tudi kako se oni name.
Sicer pa poznam kar nekaj ljudi, ki so v svojih najboljših letih imeli takšno prepričanje in mu slepo sleidli. Sedaj so stari 50 in več in sami. Ne vem, če še vedno verjamejo v to svoje prepričanje, zagotovo pa je njihova verjetnost, da ga uresničijo, iz dneva v dan manjša.
Strinjam se, da je prav, da ima človek neka prepričanja, da je pri njih neomajen, vztrajen, sledi svojemu cilju. Sam ej, naj bodo ta prepričanja realna ne pa neke fatamorgane. Sanjat princa na belem konju ali čudovito princesko je otročje. Ljudje, ki so resnično odrasli, pa ne glede na to kako daleč sega njihov intelekt, imajo drugačen pogled na partnerske odnose. To ne pomeni, da se zadovoljiš z manj, ali z nekompatibilno osebo, temveč da padeš na realna tla in končno dojameš, da življenje ni pravljica, kjer so happy endi nekaj samoumevnega.

Aja, nedavno sem na tv slučajno zasledila film The Stepford wives. Butast film, me je pa kopica stepfordskih možičkov spominjala na "moške s prepričanjem".
umira od smeha

In vprašanje, ki ga film odpira: "Do you deserve perfection?"





I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 18 Maj, 2007 15:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ta film sem pa gledal, super, sam škoda k je pol en vse zaj¤¤¤¤¤¤ smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 19 Maj, 2007 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe. DRugače pa obstaja še ena ful starejša različica istoimenskega filma. Mislim,d a so tam mal preveč dramatizirali, hoteli sve skupaj kot eno grozljivko prikazat. Ta drugi je pa bolj humoren, kar se mi zdi boljše




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2672s ][ Queries: 40 (0.0848s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.