Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 19:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma sej ne rečem, recimo za tekmovanja, kjer med drugim podeljujejo tudi kakšne štipendije za študij itd. je že smiselno, da imajo ta vprašanja, pa jim morijo z vsemi svetovnimi problemi. Ampak na vsakem brezveznem tekmovanju kjer so zbrane kvečjemu bodoče playmates (večina pa jih kariero ne bo pripeljala tako daleč) pa je to povsem odveč. Pa moje sošolke (gimnazijke, kao bodoče intelektualke) v srednji šoli niso vedele niti kdaj je na sporedu Tv dnevnik, razen predsednika niso poznale nobenega politika, za neke globalne svetovne probleme jim je pa dol viselo. Ni glih, da bi se človek s tem hvalil, ampak eni najstnici,16 let stari, ne moreš glih zamerit, tudi če bi rekla, da Američani ne najdejo ZDA na zemljevidu, ker mislijo, da so državljani Kanade. Bolj je zaskrbljujoče, če kaj takšnega reče 25-letnica ali pa še starejša ženska.
Saj na kakšnih bodybuilding tekmovanjih od vseh tistih napihnjencev tudi nočejo slišat recepta, kako bodo rešili svet. Sam z mišicami morajo migat pa se razkazovat. Kako jih večina pride do teh telesnih proporcev se pa itak ve. In meni to ni odraz neke silne pameti, čeprav tudi tukaj ne moremo na človeka gledat enostransko.
Pa ej, jaz sploh ne štekam, od kod ta ideja, da je treba missice skoz nekaj testirat kolk so pametne, ali pa Iris Mulej v intervjuju postavljat matematična vprašanja, da dokaže svoj IQ. Mislim, da ima vsaka država cel kup bolj pomembnih ljudi, ki dejansko odločajo o usodi njihovih državljanov, ki bi jim bilo res treba postavit kak iq test, ali pa test opravilne sposobnosti, saj včasih kokodakajo večje neumnosti kot najbolj neumna missica.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Avg, 2007 12:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če mene kej vprašaš so tale tekmovanja postavljena ravno tko kukr da bi skušal dokazat da stereotip o pameti in lepoti drži. Kar je men osebno žaljivo za ženske, ker je še velik drugih faktorjev pomembnih za takšen dokaz...

Sicer sm pa jst vsako leto v dilemi kera je lepša k so vse k lutke. Lahk najdeš celo kako podobnost, če ne gre ravno za drugo raso. K da bi gledal slike. Vse so tok fucking popolne da je že brez veze. Men so lih tiste napakice zarad katerih je človek poseben najlepše.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Avg, 2007 14:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no, po moje so tista vprašanja namenjena temu, da vendarle ne izberejo najbolj glupo od vseh tam ki se predstavjo, ker predstavljajo njihovo deželo.

In pol ti pride ena taka na svetovno tekmovanje in zastopa ZDA in vrže ven par takih bučk in valda pol cel svet, lejo glupo Američanko, ma ja Američani so kao itak vsi glupi.

Drgač najbrž sploh ne bi bilo teh vprašanj.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Avg, 2007 14:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Misliš? ... ma ne vem, včasih če se prov spomnem niso mel tega. Mi gre pa počas že na kozlanje ker je vsako leto isto. Vse si želijo svetovni mir, da ne bi blo lačnih v afriki jadi jadi jadi. Dej pizda nej ma ena jajca pa pove tist kar si dejansko misl. Naj bo ona res ona. Ne mi pa nekih brezveznih osladnih mask kazat. K vse se obnašajo k da so svetnice.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Avg, 2007 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pet 31 Avg, 2007 2:52 pm Napisal/a:
Misliš? ... ma ne vem, včasih če se prov spomnem niso mel tega. Mi gre pa počas že na kozlanje ker je vsako leto isto. Vse si želijo svetovni mir, da ne bi blo lačnih v afriki jadi jadi jadi. Dej pi¤¤¤¤¤ nej ma ena jajca pa pove tist kar si dejansko misl. Naj bo ona res ona. Ne mi pa nekih brezveznih osladnih mask kazat. K vse se obnašajo k da so svetnice.


ja sej včasih niso melti tega, zdej pa majo zato, da ne izberejo glih največjo glupačo med vsemi.

kar se pa tiče svetovnega miru in lakote, so itak stereotipni odgovori teh iber britnih, ponavad jim je hobi sprehod v naravo, branje knjig in šoping.
Pa mi ne bo nben reku, da so to neke super brihtne punce, ki se ukvarjajo s takimi hobiji smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Avg, 2007 17:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma sej to so organizatorji deloma sami krivi, ker poudarjajo, kako bodo te missice delale na nekih humanitarnih projektih itd. In če katera odkrito pove, da je ona tam samo zato, da bi lahko kak dober posel dobila v svetu mode, je takoj cel halo. Sej včasih so lastniki licenc za ta tekmovanja večji fanatiki od teh punc.
Zdej al so brihtne al ne je zelo relativno. Predvsem so nekakšne oportunistke, ki si od tega obetajo določeno korist. Nekatere tudi štipendijo za študij, ampak takih je malo. Včasih za vsem skupaj stojijo tudi njihovi starši, ki načrtujejo njihovo kariero in v bistvu niti ne gre za hobi.
Mislim pa, da vseeno ne smemo bit krivični do vseh punc, ki so al v svetu mode ali hodijo na lepotna tekmovanja. Marsikatera danes uspešna in sposobna ženska se je med študijem preživljala recimo z delom kot stewardesa ali manekenka. Tretje so pač kelnarile ali počele kaj drugega.
Pa sej to, če so zafnane ali na splošno antipatične (kar pa niti ni nujno, da so) nima dosti zveze s tem, koliko so pametne. Jaz poznam ene par pravnic, ki so med študijem delale kot manekenke ali celo hodile na lepotna tekmovanja in dosegale nadpovprečne študijske rezultate. Pa če se dobro spomnim, se mi zdi, da sem enkrat ob podobni temi o eni celo nekaj govorila bassu. nasmeh

Imaš pa tudi študentke, ki se ukvarjajo s še bolj čudnimi "hobiji", recimo temu nemoralnimi, pa so zaradi tega lahko vseeeno brihtne. Sam vsi ljudje smo kompleksni, pa tudi missice. In nikogar ne more določat samo ena stvar, ki jo počne v življenju, kaj šele samo zunanji izgled. Mogoče lahko nekdo reče, da recimo za eno punco ni primerno,da se fotka za revije v spodnjem perilu ali zgoraj brez. Da je brez sramu. Sam če bo taista ženska obenem tudi dobra ekonomistka, je ne moremo kar tako razglasit za neumno. Si bo pa seveda vsak človek o njej ustvaril mnenje na podlagi več kriterijev.
Jaz sem včasih za tipe rekla, da vsak, ki ga jaz recimo pod nobenim pogojem ne bi imela za fanta, ni nujno že neumen, zmešan, grd ali karkoli že. Zgolj meni osebno ne ustreza, mu pa še vedno lahko priznam, da je (če je) na nekem področju, na katerega se spozna, zelo uspešen in kateri drugi ženski morda celo idealen moški, s katerim bi se takoj poročila.

In nekaj podobnega je s temi najstnicami, ki jih gledamo na lepotnih izborih. Še včeraj so v zguljenih kavbojkah in allstarkah drsale šolske klopi, naslednji dan pa naj bi v visokih petah in z nadpovprečnimi retoričnimi sposobnostmi reševale svet. Ma daj! Mnenje o njih si ustvarimo na podlagi tistega, kar vidimo v nekaj minutah, v resnici pa niso kaj dosti drugačne od vsake druge najstnice, ki jih srečamo na ulici, pa se ne obremenjujejo z njimi. Pa v končni fazi, zakaj bi morale biti drugačne? Zakaj jim ne bi smel bit hobi sprehod v naravo, branje knjig in šoping? Ker recimo neka gospa Morley pričakuje, da bodo odigrale svojo vlogo velikih rešiteljic sveta po njenem scenariju, od katerega ima še vedno največjo korist ona sama?




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97403 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1957s ][ Queries: 33 (0.0515s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.