povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 10:14     Naslov sporočila:  Re: Samska Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Wed 20 Jun, 2007 16:59 Napisal/a:
No, danes sem mal depresivne volje, pa zato depresivna tema. Pustila sem fanta pred kratkim zaradi fanta ki me noče. Dajte mi mal pomagat pa mi povejte zakaj točno že je fajn da si samski? In kolko vas je med vami takih? čeprav po svoje se veselim, da bom v poletje šla v tem statusu, kdo ve kaj vse prinese, ampak vseen je težko če ljubezen tvojega lajfa pa skače na drugi obali kdo ve z kom.

adijo


čaki čaki,...kako že pravijo....AHA,

" daleč od oči, daleč od srca"




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 10:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja če je to možno potem je super. Samo če bi jaz hotela daleč od oči bi morala pustiti službo, salso in vse kar me veže na ples. Že tako sem to enkrat nardila za 3 mesece, pa je brezveze. No, saj zdaj bo poletje bom prešaltala iz salse na swing pa bo mal bolje nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 10:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej stara, jest sem že...3 leta? samska? Pa mi nč ne fali. No, ko pa mi pa grem koga iritirat pa da se mal ukvarja z mano. boxer Mr. Green
Ma fajn je oboje, al maš koga al pa ne. Sej so ti povedal - vse ma svoje prednosti in slabosti. Fino se je s kom pocartat, pa fajn je, ko ne rabš nikogar poklicat, videt ali z njim govorit, če ti ni, če ti ne paše itd...Ok, že bluzm!
Nesrečna zaljubljenost. A je teb fajn to drgač pa to? Znebi se je, pošlji jo nekam, nočeš bit nesrečno zaljubljena. Sej veš...če ne pač ne, the show must go on! Pa poglej tkole. če ti on ni namenjen, pol ti je namenjeno nekaj večjega. Višjega in BOLJŠEGA! Probi tkole gledat na zadevo, pejt ven s kolegicami, pozab na tipa in se mej fajn! In čas bo tekel, vmes bodi kreativna, ustvarjaj, ne pozabi pa uživat!!!! To je najpomembnejše - UŽIVAJ!
Jest sem se triperja znebila tkole, ma ti boš tud. U can do it!
Brezveze je zgubljat energijo, cajt in voljo za nekoga...takega...sam sama morš do tega prit. In čas bo tekel....sam naj ne bo vstran vržen.

Uj, že pamet solim!

E!




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 15:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ čet 21 Jun, 2007 10:27 Napisal/a:
ja če je to možno potem je super. Samo če bi jaz hotela daleč od oči bi morala pustiti službo, salso in vse kar me veže na ples. Že tako sem to enkrat nardila za 3 mesece, pa je brezveze. No, saj zdaj bo poletje bom prešaltala iz salse na swing pa bo mal bolje nasmeh


Ej, a ni swinganje bolj za pare? Pravi swingerji menda samskih ne marajo. nasmeh
Ok, šalo na stran.
Tole sem pomislila ob branju tvojega posta o knjigah: kam za vraga se tebi bejba tako mudi? Al morda bežiš pred čim? Daj se malo umiri, nisi več najstnica, ne moreš kar divjat skozi življenje. Ker že tako bo kot bi trenil minilo.Za trenutek postoj pa se mal posveti sama sebi in ne tako, da se ti bo skoz nekaj dogajalo.
Mogoče bo mal butasta primerjava, ampak tudi v ljubezni je vačsih tako kot pri kaki dobri knjigi, ki je na trenutke lahko zelo dolgočasna, a se moraš prebit tudi skozi ta del. Bistvo ni vedno v stvareh, ki nas pritegnejo na prvo žogo, razdražijo naša čutila, ampak pogosto tudi v razumskem razmisleku in seveda VZTRAJANJU. Seveda pa se moraš tudi pri ljubezni tako kot pri knjigi odločit za ta pravo oz. ta pravega, da se ti ta vztrajnost splača. In pri tem se zelo strinjam z Enigmo, ki je zapisala "Brezveze je zgubljat energijo, cajt in voljo za nekoga...takega...".
Verjemi, vsi smo že kdaj šli skozi to in ko smo se znebili tega bremena smo bili pol tone lažji. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 15:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, popolnoma razumem kar govoriš in mogoče bi se res morala mal ustavit. Samo jaz nisem tak tip človeka. če se ustavim padem v depresijo. Na primer moja cimra. Ona pride iz šihta domov in je lahko tako vsak dan dokler ne gre spat v sobi za računalnikom al karkoli pač dela in ji nič ne manjka. da bi jaz tako živela se mi zmeša. Itak sedaj delam dva šihta skor vsak dan, vmes grem še na fitnes zvečer pa plesat. če slučajno mam kak popoldne fraj ko pridem domov čez pol ure se že na smrt dolgočasim in študiram kam bi se dala. Pa ni zdaj to, da sem mal čudna al da se mi mudi, samo pač ne zdržim kr tko na miru. Edin če grem spat nasmeh zdaj je moj lajf zmeda, ampak do jeseni se bo uredilo in takrat bo mogče bolje ker bom mela eno normalno službo, svojo sobo itd, posvetila se bom diplomi in mal bo bolj na izi. Ampak drugače jaz pač ne znam žal.

In ja to bom prebolela, nekak že, pa full mi pogama da mi takole pišete. čeprav vse to vem, samo je fajn če te vsake toliko nekdo opomni. hvala za vse, pravi cukri ste!




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka @ Wed Jun 20, 2007 6:31 pm Napisal/a:

Drugega pa nobenega ni, da bi se ga splačalo ponudit s tegale foruma


Ja itaq a ne...jz pa čist neuporabn in zatežen možicelj tuki skačem okol...grrrrrrrr...

Mojsa...čaz zaceli vse rane pravjo. Tudi to bo,samo mal več cajta bo trajal očitno,ampak sj bo,boš vidla.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 16:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj sem se spomnila nate Pokličunga ko je Lučka rekl, sam če ti mene ne maraš, saj to sva že obdelala. razen če si se premislil, pridem danes naokol Razz Bi mi lahko mal rane zlizal hihi




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 17:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bom lizu bom,sam pač ne tebi...sorry




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 19:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lahk si free in delaš točno tist kar teb paše in se ne rabiš na nikogar ozirat, prilagajat. Nihče ti ne diha za ovratnik in če bi se s kom podrla ni nobene panike da se bo kdo zato slabo počutil. Lahk se posvetiš sami sebi in svojim željma, občutkom v popolnosti.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 22 Jun, 2007 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga @ Thu 21 Jun, 2007 17:30 Napisal/a:
bom lizu bom,sam pač ne tebi...sorry


He he he.... umira od smeha




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.9375s ][ Queries: 36 (1.0031s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.