povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 08:22     Naslov sporočila:  Koliko zaupanja je v vas Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej mene pa zanima koliko zaupanja imate v ljudi,ki vas obkrožajo.Recimo prijatelji,kolegi,znanci.Komu bi zaupali recimo ključe od stanovanja,svoj avto in podobno.In zakaj si tisti to zaslužijo?


Jaz osebno sem do sedaj ključe od stanovanja zaupala samo eni prijateljici,ki je pri meni živela 2 meseca.zakaj sem ji sploh zaupala?Ne vem mislim,da sem nekako občutla to,poleg tega,da je tudi ona za mene naredila že enih par takih stvari.
Ključe od avta zaupam sicer malo prej vendar tudi samo tistim,ki jim nekako bolj zaupam,se pravi svojim domačim,nekaterim prijateljim,vedno pa prej naredim tako,da se peljem zraven,da dobim vsaj malo občutka kakšen je človek za volanom.čeprav vem,da se nekateri takoj ko obrneš hrbet spremenijo v totalne norce na cesti.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 08:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Do sedaj sem se ravnal po občutku, pa še nikoli ni bilo težav, sicer pa se hitro vidi komu se da take stvari zaupat.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 08:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bass to že.Ampak občutek te lahko tako prekleto prevara.Kljub temu če te do sedaj še ni.Zamisli si da imaš prijatelja al pa prijateljico,mu zaupaš ključe od stanovanja,prideš domov in najdeš prazno stanovanje.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 08:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rose22 @ Pon 04 Jun, 2007 8:36 am Napisal/a:
Bass to že.Ampak občutek te lahko tako prekleto prevara.Kljub temu če te do sedaj še ni.Zamisli si da imaš prijatelja al pa prijateljico,mu zaupaš ključe od stanovanja,prideš domov in najdeš prazno stanovanje.


Dokler vem kje jo najdem ni straha nasmeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 16:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nimam takšnih stvari tko da mi itak ne more noben nič ukrast. Sicer pa zaupam kr neki folku, predvsem zato k jih dobr poznam in vem kam pes taco moli pa med drugim mam tut dobr back up in vem da če mi kdo naredi pizdarijo samo pokličem in majo pol oni par ogromnih pizdarij pred vrati...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 04 Jun, 2007 21:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tem svojim res bliznjim ful zaupam...rezervne kljuce od mojga stanovanja ma prjatlca k vem da jo lohk dobim 24 ur na dan, ce bi svoje slucajno zgubila..
Tudi kaj komu povem precej razmislm on pac dolocene stvari, osebne, povem tistim ki jim zares zaupam in vem da ne bodo prisle naprej in da jih tudi ne bodo izkoristili v slabem smislu.
Mam pa precej tezav z zaupanjem tipom..ampak to je cist drugo podrocje smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 05 Jun, 2007 10:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tisti peščici ljudi, ki imma zraven sebe, zaupam ja. Itak pa je vsako leto en ta isti dežuren, da mi v času dopusta mačko fojtra in rože zaliva, ker je pač najbližje meni doma.
Za ostale pa, ki jih recimo spoznam. dokler se ne počutim varna zraven njih, tudi težje zaupam. But these things take time...

Hehe Shajti, težava z zaupanjem tipom...hm, i wonder why




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 09 Jun, 2007 07:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Danes se mi zdi, da lahko še največ zaupanja pokažem s tem, da komu prepustim svoj avto. Teh pa je ... zelooooo malo.
Sicer pa... največje zaupanje je še vedno tisto, da nekomu zaupam kakšne zelo osebne stvari. Teh pa je še manj kot "avtomobilistov".




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7146s ][ Queries: 36 (0.3827s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.