Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 18:34     Naslov sporočila:  O ne, jaz pa ne (?!) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Image

Po dolgem času se mi je danes na kavi spet kolcalo. Pa kolegica pripomni, da me očitno nekdo ogovarja. No, nad tem res ne morem bit zgrožena, saj navsezadnje tudi midve ob kavici pogosto šimfava. Ampak vedno izključno ljudi, ki jih obe poznava in ki so naju kakorkoli ziritirali oziroma zmotili najin "dušni mir".

Kako pridni pa ste v šimfanju vi in koga v tovrstnih pogovorih obdelujete; znance, sodelavce, mogoče znane osebnosti?
Se kdaj zgodi, da ogovarjate tudi ljudi, ki jih recimo vaš sogovornik ne pozna, torej ste vi edini, ki postavljate določene trditve o njem? In če, počnete to s sogovornikom, ki ga zelo dobro poznate ali zgolj z znanci?

Jaz recimo kdaj z mojo mamo predebatiram tudi o ljudeh, ki jih ona ne pozna. Ampak zato, ker ji zaupam. Se mi je pa že zgodilo, da sem nekoč zgrožena ugotovila, da me je en znanec ogovarjal ljudem, ki me takrat niso poznali, smo se pa naključno spoznali veliko pozneje.

Bi šli kdaj tako daleč, da bi nekoga ogovarjali znancu, ki ga sicer dobro poznate in veste tudi to, da on pozna osebo, o kateri teče debata, vendar je po službeni dolžnosti njen nadrejeni, torej bi to tračanje lahko imelo za neudeleženo osebo zelo neprijetne posledice? Lahko kaj takega razumete kot naključje? Ali se bolj nagibate k temu, da gre za načrtno očrnitev neke osebe?
Konec koncev, se vam je kaj takega kdaj zgodilo?

Pa nikar mi ne pišite, da vi tega ne počnete oz. da še nikoli niste tega počeli. Dandanes se pravzaprav ves svet vrti okoli govoric in ogovarjanja. Kar lepo število svetovnih medijev živi na ta račun. Ampak če ne bi bilo povpraševanja, tudi ponudba ne bi bila potrebna. In že dolgo vemo tudi to, da ne šimfajo samo babe ampak pogosto in zelo intenzivno tudi moški. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 19:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jst se šimfanja nekak poizkušam izogibat, čeprav ne gre, folk te zlo hit potegne not, ampak si vedno rečem, da bom to zmanjšal na minimum in preprosto nehal s tem, ker me res ne briga življenje drugih.
Zato sem pač prišel do tega, da nekak ne začenjam takih tem oz. zelo redko, v bodoče se jih bom probal popolnoma izognit.

Sem pa že izkoristil kako tako čveko za razširitev določene informacije, katero sem želel, da se razširi med ljudmi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 21:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz se ne izogibam šimfanja, popolnoma jasno mi je, da v bolj ali manj prikritih oblikah to vsi počnemo.


<in zaradi tega se nič slabo ne počutim. včasih se nasmejimo, kadar govorimo o nekom, ki je grd ali neumen. Načeloma s tem nikomur ne škodujem, pazim pa, da ne očrnim nekoga po nepotrebnem.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Maj, 2007 09:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

terminatorka, mislm d je pravi izraz "opravljanje", ker je ogovarjanje hrvatizem in v slovenscini pomeni neki druzga pomežik
drgac pa ja, itak d opravljam... s kolegico mava ponavad kr zabavne pogovore... zdej sm pridobila grdo navado, ko vidim smesno obleceno osebo recem "trick or treat" (a mate kej za pusta hrusta) Laughing




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Maj, 2007 22:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na kratko. Ogovarjanje NI hrvatizem, najdeš besedo tudi v SSKJ (čeprav ni knjižno pravilno) pomeni pa opravljanje, obrekovanje in NIč drugega.
Sicer je pa vse skupaj čist off topic in nesmiselno v kategoriji bla bla bla, kjer tudi pisanje v slovenščini ni obvezno. česar se navsezadnje pridno drži tudi sapramish. Pa ne le v tej temi.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: čet 24 Maj, 2007 16:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst rada opravljam, ker drugi tud mene in točn vem kateri in pol js tud njih- to pišem predvsem za že skoraj bivši šiht




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97405 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1843s ][ Queries: 40 (0.0380s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.