povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 19:57     Naslov sporočila:  Bližina Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Koliko povemo ljudem okoli nas? Zaupamo vse do najmanjše skrivnosti?

Jaz osebno povem in pokažem veliko, ampak vsega pa nikdar ne. Ne potrebujem opore pri vsaki odločitvi, včasih raje razmislim sama.

Povrhu tega pa se o seksu bolj ali manj pogoivarjam samo s fantom. Zadnjič sva govorili sprijateljico o raznih podrobnostih in moram rečt, da sem se odločila da je to nekaj, kar raje delim samo z njim...pa čeprav mi je blo ok primerjat izkušnje in hecno mi je blo, kake strahove imava itd... ampak na nek način mi je to res nekaj takega, kar rada delim z njim in ne z drugimi. Kaj pa vi?




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 20:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Odvisno kdo in odvisno o čem.
Z eni res dolgoletnim prjatlom se lahko pogovarjam čisto vse.

Prav tako se z ženskami malo težko pogovarjam kar se tiče res tistih osebnih zadev, ker ponavad je tko da vse sčvekajo.

Drugače pa z temi, ki so okrog mene ponavadi pa ne tako zelo osebnih zadev.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 20:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri meni je bilo ponavadi tako, da so se bolj drugi name obračali z raznimi težavami in podobnim kot pa jaz nanje. Enostavno nisem čutila potrebe po tem, da bi za nasvete spraševala druge. Morda deloma tudi zato, ker se mi je zdelo neumno spraševat za nasvet nekoga, ki sam še bolj banalnih zadev ne zna rešit.

Določene zaupne zadeve pa sem pred leti delila z eno bivšo cimro in pa z najboljšo prijateljico s katero sva skupaj doživeli tudi marsikaj, kar ni za tuja ušesa. Kljub temu pa niti z njo ponavadi ne razpravljam o seksu, ker je tudi zame to področje, ki je večinoma rezervirano zame in mojega partnerja.

Mi je nekaj dni nazaj ravno en kolega dejal, da je to pri meni prepovedana tema, da mora pazit kaj reče. Kao nek tabu. Ampak če jaz z njim o tem ne govorim, to še ne pomeni, da je tabu, ampak da je bolj "kaj te briga" zadeva. Jaz nasvetov enih x in y oseb glede seksa ne potrebujem in me niti ne briga kako oni seksajo s svojimi partnerji. In ne vidim smisla, da bi določene zadeve o meni vedel nekdo, s katerim ne bom nikoli v kakšnih intimnih odnosih.
Še posebej pa se mi zdi neokusno, da določeni ljudje to kar vsepovprek razlagajo po internetu. Vsakič, ko se s kom dol dajo, to obesijo na veliki zvon. Kot da nihče pred njimi ni še nikoli z nikomer seksal.

Drugače pa je človek, ki mu najbolj zaupam oziroma, ki največ stvari ve o meni, moj partner. In na srečo je tiste vrste človek, ki mu je jasno, kaj pomeni zaupanje med dvema osebama. Določene stvari pa seveda zadržim tudi samo zase. Včasih sem tudi kolegom zaupala kar precej stvari iz zasebnega življenja, se pa temu sedaj raje izogibam. Mogoče tudi kakšna negativna pretekla izkušnja kriva za to.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 21:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

si omenila, da sami ne znajo rešit banalnih stvari... včasih je pomembna distanca, da kaj vidiš... sej sam zarad tega je važn, da vsen včasih komu kj poveš.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 21:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Tor 27 Feb, 2007 20:13 Napisal/a:
si omenila, da sami ne znajo rešit banalnih stvari... včasih je pomembna distanca, da kaj vidiš... sej sam zarad tega je važn, da vsen včasih komu kj poveš.


Pa sej povem, celo kakšnim virtualnim frendom. nasmeh

To glede teh banalnih problemov je pa mal bolj kompleksno. Ni bilo mišljeno kot da ne znajo rešit simpl problema, ampak gre bolj za to, da če nekoga recimo poznaš vrsto let, pa veš kako v določenih situacijah razmišlja, kako se loteva določenih problemov, kako je neodločen, zmeden itd. da to včasih kljub temu, da s tem človekom prijateljuješ, se nekako podzavestno na tega človeka ne obrneš z določenim problemom.
Saj včasih določene stvari tudi takim povem, ampak ne z namenom, da bi mi svetovali. No, pa saj večinoma itak rečejo "Joj, ne vem kaj naj ti rečem..." tako da je pravzaprav vseeno. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 09:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa skoraj vse povem vsem. Pa ne zato ker sem opravljivka ali pa zato ker iščem neke nasvete, zgolj zato ker hočem to spravit iz sebe. Z vsem to ne pomeni, da skoz opravljam ali karkoli, v bistvu me sploh ne brigajo drugi, da bi opravljala, jaz raje govorim o sebi in o tistemu s katerim se pogovarjam, če seveda se tudi on hoče toliko odpret meni. Najbolj bedno mi je namreč bilo na primer v študentu kjer z nekaterim folkom živiš tud po 5 let, pa si kao full frend, pa ne veš druga o njem kot kako mu je ime pa od kod je, sam zato ker je pač tako rezerviran sam zase. Jaz nikoli nič ne skrivam in vse povem kar me folk vpraša, zato se je tolko folka tudi k meni in se še obračalo za nasvete glede raznoraznih stvari.

Kar se tiče sexa tud nimam nobenih problemov govort, glede česarkoli, zdaj o sexu z fantom ne razglabljam z drugimi zelo zelo dosti, povem pa marsikaj vseeno, tud lahko povem, da sem na kakem erotičnem forumu, kjer se kaj pogovarjamo, so tud moje slike gor in tako. Tud mam velik takih virtualnih in ne virtualnih kolegov ko včasih po netu kake packarije zganjamo, ampak men je to zgolj zabava, mojega fanta nič ne moti čeprav je totalno konzervativen tip, ampak res totalno, v bistvu se smejeva en drugemu ker sva tako različna, ampak nama vseen vse štima.

Tko da jaz sem ena velika čveka, vendar pa ne škodim s tem nobenmu. Včasih se je folk čudu, so rekli, da ne smem tolk povedat, da bo kdo to obrnu prot men, sem rekla, naj nardijo kar hočjo, jaz vem kaj je res, če kdo izrabi moje besede ali moje slike mi je vseen, jaz vem kako je in tisti ki so mi blizu tud, za vse ostale mi je pa vseen.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 10:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nobenmu ne povem vsega. Lahk bi rekl da sm k sestavlanka. če bi se vsi moji znanci/prijatelji zbral na kupu bi mogoče še kej novga pogruntal o men, sam pač nism človek ki bi pred drugimi razgaljal dušo... Bolj reagiram od trenutka čustvenosti. Npr. če sm en trenutek žalostna pa mam lih nekoga zraven bom to njemu potožila- če me bo seveda vprašal kaj je narobe- če ne bom zadržala zase. Drugič spet drugu. Ampak največ pa povem moji frendici pa bivšemu. Sam sm včasih kr mal preveč iskrena...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 10:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Iskrenost ni slaba lastnost, če nekaterih stvari ne poveš, še ne pomeni, da nisi iskrena, ampak da tud kaj zadržiš zase!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 10:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mja...evo, za moje pojme sem tudi jaz iskrena. Ampak zdi se mi, da to ni vedno plus.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 18 Apr, 2007 18:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz ponavadi nekako občutim komu lahko zaupam tud bolj osebne stvari in ti so zelo redki, drgač imam pa eno dolgoletno prijateljico,s katero se pogovarjama čisto vse.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Apr, 2007 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma kaj vem, jest ko čutim, da morm neki povedat oz, da to morm ven spravit, povem...ponavadi so to seveda prjatelji, včasih pa se najde tud kak "tujec", ki pojma nima kdo in kaj sem in takšni te znajo včasih še najbolje poslušat pa kakšno pametno na to rečt. Po tem se tud vidi, da se ljudje lahko z mano pogovarjajo o masričem, saj jima baje vlivam občutek, da so to povsem življenjske stvari in zakaj se o tem ne bi pogovarjali.
čist sproščeno, a ne?




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 19 Apr, 2007 09:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tud jst o seb nikol ne povem vsega, ma raje kakšno skrivnost obdržim zase, s tem se nikakor ne obremenjujem




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 19 Apr, 2007 09:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA @ čet Apr 19, 2007 9:23 am Napisal/a:
Ma kaj vem, jest ko čutim, da morm neki povedat oz, da to morm ven spravit, povem...ponavadi so to seveda prjatelji, včasih pa se najde tud kak "tujec", ki pojma nima kdo in kaj sem in takšni te znajo včasih še najbolje poslušat pa kakšno pametno na to rečt. Po tem se tud vidi, da se ljudje lahko z mano pogovarjajo o masričem, saj jima baje vlivam občutek, da so to povsem življenjske stvari in zakaj se o tem ne bi pogovarjali.
čist sproščeno, a ne?


Ja jaz tud neki tazga, ponavad kadar mi kaj zivc potegne se morm "zlajat" al pa kadar me kaj mori...tudi pr men ponavad "nastradajo" prijatelji in prijateljice, bolj redko kakšen tujec...je pa res da se mi je tudi to ene parkrat zgodilo, da sem s popolnim tujcem padla v vecurno debato iz katere sva oba nekaj potegnila.
Vcasih pa stvari zadrzim tudi zase, sploh ce morm o njih se premislt bl natancno.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2300s ][ Queries: 40 (0.0590s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.