Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:13     Naslov sporočila:  Zaljubiti se Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kok sem se zdele nasmejal!
Sodelavka pravi, da se je zaljubila v poštarja!

namreč danes tistega standardnega poštarja ni, očitno je na bolniški in so poslali zamenjavo.
Nek mlad fant, če mene vprašate nč posebnega in ona je čvekala z njim 15 minut in pravi, da je zaljubljena vanj?!?!

mislim men je to smešno, jaz si ne dovolim zaljubiti se v osebo dokler nisem prepričan, da je to pametno.

Koliko in kaj je pri vas potrebno, da se zaljubite?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bass, spet pretiravas... tko se sam rece. js sm tud rekla d sm se zaljubila v cevlje pa se vanje glih "ne mors zaljubit".
ocitno ji je fante zlo vsec, pa najbrz je bil se postaven za povrh pomežik
pa zaljubljanje nikoli ni pametno... skocis al pa ne skocis... in ce ne, nekaj izgubis




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:24     Naslov sporočila:  Re: Zaljubiti se Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je full dejavnikov potrebnih da se zaljubim, k kr tko ne gre... POnavad če se zaljubim se tut tko hitr odljubim, če pa je vse skupi bazirano na spoznavanju, druzenju ipd. je velika možnost da se počasi zaljubim ampak takrat zares. Se predam z vsem svoji bitjem.

Sploh se ne spomnem kdaj sm se nazadnje zaljubila.. K sm dost zahtevna glede teh stvari in ne poberem kr vsazga k mim pride. Trenutno me noben ne interesira pa tut karkol grem ven izmed množice tipov ne spoznam nobenga k bi bil vsaj blizu..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish @ Tor 27 Feb, 2007 11:24 am Napisal/a:
bass, spet pretiravas... tko se sam rece. js sm tud rekla d sm se zaljubila v cevlje pa se vanje glih "ne mors zaljubit".
ocitno ji je fante zlo vsec, pa najbrz je bil se postaven za povrh pomežik
pa zaljubljanje nikoli ni pametno... skocis al pa ne skocis... in ce ne, nekaj izgubis


ma to sem jst tud reku njej, da pretirava, da ji je tip sam všeč in ona da ne, da je zaljubljena vanj, da je takoj začutila kemijo in da se danes dobita.

oke




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sej obstaja tud ljubezen na prvi pogled... in nekdo te loh zlo hitro ocara... najbrz se je bl zatreskala kot zaljubila, ampak itak vsak po svoje uporablja besede pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kemijo....hahahahaaaaaaaaaaaaa

ne morem verjet da taki butci lah prežvijo. Ampak lah in to zato, ker se med sabo najdejo.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 13:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

joj antigona, dej mal smiri... pa ti povej kako si svojga spoznala...
itak d mora bit kemija med dvema, in ce je ze na zacetku ni, je zelo verjetno tud pol ne bo...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 15:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kemija - stvar poimenovanja. Lahko bi se temu reklo magari tehnična vzgoja ali likovni pouk, ni pomembno. Dejstvo pa je, da "nekaj" mora bit med dvema, če se iz točke 0 hočeta premaknit naprej. Še vsaka ljubezen, romanca, tudi skok čez plot se nekje mora začet, z nekimi psiho-fizičnimi občutji (pri enih bolj psihičnimi pri drugih bolj fizičnimi). Kar tako, brez razloga (kemije, tehničnega pouka, likovne vzgoje...), na ukaz, pa se dajejo dol samo prodajalke "ljubezni".




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 15:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz sem doživela ljubezen na prvi pogled oz. zatreskanost. Je blo dovolj da je stopil na avtobus hehehe. No pol sem ga po celodnevnem lovljenju le ujela, se z njemd obivala nekaj časa, pol pa ugotovila da ni resen. In če ga zdaj srečam se mi še vedno tresejo kolena, sam on še vedno ni resen, tko da brezveze. Take zaljubljenosti so najhujše. Brez smisla in hkrati majo veliko moč.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 19:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Svojega sem pa spoznala tako, da sva bila najprej 4 leta sošolca, prej sva že enkrat probala prit na ta faks in potem sva bila 10 let prijatelja in zdaj sva par.

Dobr, ja, kemija, to je stvar poimenovanja, ampak definitivno pa vem razložit, zakaj je meni nekdo všeč. No, ljubezen na prvi pogledat al karkoli - to se je men v bistvu tudi že zgodil, ampak ni bila nekaj globokega in dolgotrajnega in tudi vem, zakaj me je zagrabilo in zakaj mi je bil všeč.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hitra zaljubljenost ne prenese nekih dobrih rezulatov




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2247s ][ Queries: 40 (0.0587s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.