povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:14     Naslov sporočila:  tip človeka Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma dj toj beden.... jd tazga tipa ne bi mogla gledat niti en dan.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pr men so bli pa vecinoma kr podobni in to je da so bli ful brihtni in da smo mel dost podobn smisel za humor, pa razgledani pa to..kaj morem to je pac men ful privlacno na tipu.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sej zato me to tok čudi, da sploh se spusti v vezo s tako različnimi tipi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ponavad so bli vsi pametnejši od mene... Vsaj kar se razgledanosti tiče. Pač me privlačijo pametni fantje, ampak ne takšni k s svojim znanjem filajo ego- so prepametni. Normalni, inteligentni, preprosti fantje.

Take s katerimi se lahk pogovarjam le o določenih temah skenslam po hitrem postopku ker me prežvekovanje enih in istih tem dolgočasi- tut kar s etiče prijateljev. Nazadnje ko sem bla na žuru sem tut ugotovila da me zadeti ali pijani ljudje full odbijajo. No in od tega dogodka dalje tut jst nič več ne konzumiram. Spijem kak coctail za dobro voljo ampak lih tolk da nism pijana. In sm full ponosna nase k je full boljš tko kot pa da sm koma zadeta.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 11:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja ko mam jst pravo dozo je sam smeh in zaj¤¤¤¤¤¤.
Seveda ne smem it čez, ker pol grem spat smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 12:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vse sorte je blo... ceprov ce tip ni dost razgledan men ibr dolgcajt rata... je pa res, d so uni bl delavci, vsaj po mojih izkusnjah, bl zivalski v postli umira od smeha
moj dragi zanc ni vedu d je bil napoleon zaprt na elbi in pol na sveti heleni... sam mu je napol odpusceno k je tehnik Laughing




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 16:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jaz sem tak tip človeka, da ob sebi rabim moškega, ki ne le, da se zna pogovarjat oz. da se imava o čem pogovarjati, ampak mora bit na trenutke mal nagnjen k "filozofiranju". Poleg tega pa ne prenesem ob sebi moškega, ki se na bolj tehnične stvari spozna manj kot jaz. če mu je ljub šport potem ni potrebno, da igra kak glasbeni inštrument in je dovolj da ne posluša Atomik Harmonik. Kuhat mu ni treba znat, zato pa ne sme bit ne preveli zapečkar ne prevelik žurer. če ga slučajno ne zanimajo iste stvari kot mene, pa mora vsaj spoštovati mojo drugačnost, mi ne sme prepovedovati nečesa, če pokaže zanimanje, da se želi o čem podučit pa toliko bolje. Tudi meni ni problem poskušat razumet kakšno njegovo navado ali razvado.
Tako da, če vse to mal povzamem pridem do zaključka, da morava bit če že ne na istem nivoju pa vsaj na isti valovni dolžini. Ker sem pa jaz eno zelo zakomplicirano bitje, pa je takšnih oseb, nekakšnih multipraktikov, zelo malo. Tako je zaenkrat moj dragi še vedno tisi, ki mi na vseh področjih najbolj ustreza.

S kakšnim neresnim, nerazgledanim in neumnim tipom pa se nikakor in nikjer ne vidim, pa tudi če je še lepši od Michelangelovega Davida. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Morska
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 47
Pridružen/-a: 12:22, 14-Jun-2005
objave: 149
Teme: 5
Kraj: LJ (Izola)
4805.2 kinta/e
113.2 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 16:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Različnost (velika) partnerjev kaže lahko na to, da se spušča v zvezo bolj zaradi same zveze kot pa ker si tega zares želi.
Lahko naprimer "pade" na to, da jo ima rad in ji je to dovolj. Lahko da ji v različnih obdobjih paše določen tip človeka, kar lahko kaže na neizdelane želje glede partnerstva. Ali pa da se pač spusti v zvezo z vsakim, ki pride okrog.
Dolžina posamezne zveze bi lahko bila nek pokazatelj primernejših in tistih manj primernejših zvez.
Vsekakor je podobnost tipa partnerja pokazatelj tega, da veš, kaj hočeš in kaj od zveze pričakuješ ter da se ne podrejaš, ampak postavljaš sebe kot pomemben del partnerstva.
Tukaj seveda moramo pustiti zunaj najstniške zveze, saj takrat sami sebe še iščemo in so zato naše simpatije lahko različne.




 Bik Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MorskaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 little pumpkin
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 23:22, 23-Jan-2007
objave: 60
Teme: 1
Kraj: Slovenske Konjice
1382.8 kinta/e
0.0 šold/e
8.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 21:13     Naslov sporočila:  Re: tip človeka Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tor 27 Feb, 2007 10:14 Napisal/a:
mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.


Verjetn je dober v postelji, sej tipi ste itak sam za sex uporabit in vem da bi se s tem strinjala tud lisa!



 MI2- Zbudi me za 1 maj


Image


 Dvojček  Petelin NI na linijiOsebna Galerija od little pumpkinPošlji zasebno sporočiloBlog
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 21:18     Naslov sporočila:  Re: tip človeka Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

little pumpkin @ Tue 27 Feb, 2007 20:13 Napisal/a:
Brussman @ Tor 27 Feb, 2007 10:14 Napisal/a:
mene zanima ali vi hodite z tako različnimi tipi ljudi.
rečmo jst sem mel ženske vedno na nekem približno enakem nivoju.
Naprimer inteligence in čustvene inteligence.

medtem ko vidim eno mojo prjatlco, prej je hodila z enim, k je bil res brihten fant, z njim se je dalo debatirat o vsem.

No zdej ma enga tipa k ma 2 levi roki in 2 levi nogi, dejansko nič od njega, vse ka rzna je žur in nič drugega, pogovarjaš se lahko z njim tud sam o žurih alpa o muski, vse ostalo je tema.


Verjetn je dober v postelji, sej tipi ste itak sam za sex uporabit in vem da bi se s tem strinjala tud lisa!


ojej....to je pa res ubogo razmišljanje. Sej načeloma pa itak vemo, od kje izvirajo feministične ideje.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 little pumpkin
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 23:22, 23-Jan-2007
objave: 60
Teme: 1
Kraj: Slovenske Konjice
1382.8 kinta/e
0.0 šold/e
8.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Feb, 2007 21:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Verjetn ni ubogo razmišljanje, ampak MOJE razmišljanje, če je pa zate ubogo, ma ja na žalost tud taki obstajamo!




Image


 Dvojček  Petelin NI na linijiOsebna Galerija od little pumpkinPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 00:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

little pumpkin @ Tor 27 Feb, 2007 8:36 pm Napisal/a:
Verjetn ni ubogo razmišljanje, ampak MOJE razmišljanje, če je pa zate ubogo, ma ja na žalost tud taki obstajamo!


jst pa dvomim, da bi se lisa s tem strinjala, sicer pa bo povedala ko pride do računalnika!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Feb, 2007 00:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hehe, pa smo tam - generation gap nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2718s ][ Queries: 40 (0.0801s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.