povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 21 Dec, 2003 13:44     Naslov sporočila:  Risanke Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pred parimi dnevi sem imela neko svojo turnejo celovečernih risank. Gledala sem tiste, ki smo jih šli še v Osnovni šoli gledat u kino. Matr, mi je spomine prebudilo Laughing . No, to so bili Lepotica in zver ter Levji kralj prvi in drugi del. Matr sem si pri Levjem kralju brisala solze zihr ene 6x Crying or Very sad Kok lepe živali.... rožice dam
Vam svetujem, da če ste jih že gledali, da še jih enkrat.

Hakuna matata Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 11:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa teh večjih risank nikoli nisem hodila gledat, so se mi zdele brez veze...
Potem je pa od sosede hčerka z družino prišla za nekaj časa domov in zdaj kadarkoli grem k njim ta mala vrti Shrek-a (saj se napiše tako?) V glavnem sem ga videla že.................. kaj pa vem kokrat Laughing In moram rečt da sem bila navdušena nad to risanko!!! Tako dobro je narejena, da kar ne moreš verjet. No zdaj si bom z veseljem ogledala še kakšno drugo! smeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Dec, 2003 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lepotica in zver je bla taka lušna risanka ja. nasmeh




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Jan, 2004 16:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja so dobre, sam MORAJO BIT OD DISNEYA!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Jan, 2004 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

risanke obožujem... South park je tko al tko zakon... drugače pa so mi favoritke risanke od Pixarja (Toy Store, Monsters Inc, Nemo....)- rada imam kopico skoraj že nezdravega humorja v risankah, poleg tega imajo risani liki ponavadi bolj zanimive karakterje kot filmski igralci:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 10:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

risanke so zakon... lihkar je bil na tvju johnny bravo... moj najljubsi del, ko mastermind of the universe raznese, ker ma johnny vakum v glavi širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 11:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst sm pa včeri pogledala cel 700 Mb CD :

Chip and Dale (to sta uni 2 veverički ki kravžlata živce racmanu Jaki)
Gustav
Popay...

Zdej me čaka pa še Scooby Doo.

Jap lep vikend je bil Razz




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moja dalec najljubsa je drgac poslednji (zadnji) samorog... zdej so knjigo prevedl, sam so jo narobe klasificiral med otroske... tko k se neki knjig...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 11:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ti si pa res še mala pupica, enigma. ko je bil levji kralj v kinu, sem bil že na drogi. moje risanke so bile: stripy, barbapapa, jadumpadu...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 11:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

stripy je car pa konc nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 12:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
ti si pa res še mala pupica, enigma. ko je bil levji kralj v kinu, sem bil že na drogi. moje risanke so bile: stripy, barbapapa, jadumpadu...


Vsak je pupica ali pa otročiček po svoje, a ne?

Kaj pa Ice age? Tale pa marsikatero prekaša....




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

UUuuuu Ice age...tanartabolša...sploh una boga veverička s tistim svojim lešnikom nasmeh


Ice age.JPG: 20837 krat Pregledano, 8.37 KB

Ice age.JPG







Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 12:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

danes najboljša je pa itaq cow & chicken.

sem pozabil. včasih mi je bil všeč tudi tofsy.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Rok-11
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 57
Pridružen/-a: 14:03, 11-Apr-2005
objave: 259
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
7048.0 kinta/e
0.0 šold/e
198.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma večina sodobnih risank, sploh ameriške in japonske, so popolnoma blesave!

Prve so solzave in polne brezveznih čustvenih izbruhov, druge pa polne nesmiselnega nasilja.

Zame prave in gledljive risanke so tiste za smejat - zdaj bi si pogledal kakšnega Johnnyja Brava, pa Cow & chicken (ki je hudo zajedljiva), včasih sem pa (in še zdaj najraje) užival ob tistem famoznem gorskem levu, pa Pink panterju, pa Bugs Bunny.ju, itd.
Ja seveda, pa Strippy-ja ne smem pozabit!




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Rok-11Pošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Apr, 2005 14:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A palčka Smuka se pa noben ne spomne? Pa Fračjega dola in pa seveda legendarnih Smrkcev.... ja pa biskvitki....

Ja res nam je blo lepo ko smo bli otroci...Lepe risanke smo meli. Smo vsaj z veseljem čakali na nedeljski Živ-žav.( vsaj jst)

Današnja mladina se mi smili od teh pobebljenih risankah, ki so bolj za starejše otroke, kot pa malčke.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4705s ][ Queries: 39 (0.1832s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.