povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 13 Feb, 2005 20:09     Naslov sporočila:  Omar Kareem Naber po Emi Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Omar: 'Nisem kriv, da sem zmagal!'
Ljubljana | 12.2.2005 | B.K./B.T.

V oddajo E+ sta vendarle prišla zmagovalec letošnje Eme Omar Naber in njegova spremljevalna pevka Teja Saksida.

Image
Omar Naber
"Zmage nisem pričakoval, sem je pa zelo vesel." (Foto: E+)

Očitno najbolj neulovljivi osebi v tem trenutku v Sloveniji, Omarju Naberju, je le uspelo priti v goste v našo oddajo E+. Z njim je prišla tudi pevka Teja Saksida.

Image
Omar Naber
"Najprej mi je čestitala Saša Lendero!" je priznal Omar. (Foto: E+)

Glede očitkov o pristranskem glasovanju Omar pravi, da je prepričan, da je zmagal po povsem legitimni poti: "Iskreno povedano - nisem kriv, da sem zmagal. Ne glede na favoriziranost ali ne. Ljudem je bila očitno moja skladba všeč in to je vse, kar lahko o tem povem."
Image
Omar Naber
"Nisem zvezdnik brez kilometrine. Z mojim bendom Kareem smo nastopali že kaka 4 leta, res pa je, da nismo doživeli večjega medijskega odziva." (Foto: E+)

Teja je o dogodkih po zmagi povedala: "Zdi se mi zanimivo, saj se mi je po zmagi na Emi oglasilo precej ljudi, s katerimi že dalj časa nisem imela stika."

Image
Omar Naber in Teja Saksida
"Bolj kot Robbie Williams mi je blizu glasba Green Day ali Nirvane. V mladosti pa je bil moj idol Michael Jackson." (Foto: E+)

Omar pa je bil skomen: "Zadnje čase mi gre OK, le utrujenost me malce daje. Glede na vse obveznosti in pozornost medijev pa nimam prav nič prostega časa. Plošča izide v kratkem, zato smo s končevanjem le-te zelo pohiteli. Za šport in prijatelje tako trenutno ni časa. Upam le, da se me ljudje zaradi trenutne medijske pozornosti ne bodo prehitro naveličali."

Image
Omar Naber
"Ruslana je zelo energična punca. Poleg tega pa zelo lepo diši, saj ima en "hud" parfumček ..." (Foto: E+)

O namigovanjih, kaj bi bilo, če bi Omar Tejo poljubil na odru, pa sta se oba šaljivo namuznila. Kdo ve, morda pa nas bosta s čim podobnim presenetila na finalnem izboru Eurosonga v Kijevu?

vir 24ur.com




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoTa tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5306s ][ Queries: 40 (0.2760s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.