Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 18 Jun, 2004 16:02     Naslov sporočila:  GSM Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zanima me, koliko v resnici uporabljate fotoaparat na GSMju in pa email, seveda tisti, ki to imate na GSMju.
Ali je vse to bolj modna muha!

Gledal sem tole novo akcijo od mobitela.
Pa sta mi zanimiv 2 modela NOKIA 6610i
in pa SIEMENS CX65

Za nokie je značilno, da so dobri telefoni, čeprav ma na mobisuxu oceno komi 4.1

Simens so pa totaln jajc od telefona, vsaj bli so u večini, zato ne vem, kako je s tem, ker na mobisux še ni ocene!

Ma kdo kej izkušenj glede tega!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 19 Jun, 2004 12:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je čist dovolj, da lahko kličem in sms-je pošiljam. Pa kakšno igrco zašpilam, če mi je tečno.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sob 19 Jun, 2004 16:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja , sej pr men je tko kt pr Enigmi...ne rabim več kot pa koga poklicat in napisat sms.
In men siemens kr všeč....lep je, lih dost velik in lih tko lovi kt nokia.
Mam pa S45.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 20 Jun, 2004 20:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jz mam pa obično Nokio 3330 ki nima nobenga dodatnga sranja like foto,pa FM pa ne vem kaj še vse...sej ne rabm.

Foto na mobiju je praktično itaq neuporabn,ker so res porazne slike...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 20 Jun, 2004 23:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa sej se ne gre za to, da bi mel mobija s fotko zato, da nadomesti fotoaparat, sam včasih je pa kaka situacija, ko nimaš fotoaparata s sabo in mimogrede šklocneš zadevo tko mal za štos.




   
 herc
Amater
Amater


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:20, 19-Maj-2004
objave: 125
Teme: 4
Kraj: center SLO pa ni LJ
1274.8 kinta/e
2.0 šold/e
35.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 08:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni je bolj važno da imam GPRS pa EMAIL kot pa FOTO.
A je kak ki ima gor še višinomer...




 Bik Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od hercPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 08:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tam gor itakl baje ni tok pomembno več, da maš fon ....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 09:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palči eni ga v višinah rabjo za druge namene. T ko kt je Herc umenu, da ve kok visok je pršu z biciklom, da se ne izgubi, ane Herc.




   
 herc
Amater
Amater


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:20, 19-Maj-2004
objave: 125
Teme: 4
Kraj: center SLO pa ni LJ
1274.8 kinta/e
2.0 šold/e
35.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Jun, 2004 09:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tko je jagoda, trenutno nism v oblakih Laughing




 Bik Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od hercPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 23 Jun, 2004 14:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

po pregledu obeh sm se odloču za Siemens, čeprav mi je to najslabša firma za mobitele, ampak bomo vidl, mogoče so se poboljšali.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Jun, 2004 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Siemens je kul. Vsi u familiji jih imamo in delajo ko šus. Pa še lepi so Laughing




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 dr.Agan
Neznanec
Neznanec


Starost: 44
Pridružen/-a: 18:35, 23-Feb-2004
objave: 12
Teme: 0

74.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 27 Jun, 2004 17:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nekak me vse te fensi zadevščine na mobitelih pustijo povsem hladnega, oz. bolje rečeno: če se igračkam s kšnim takim telefonom se mi vse te reči zdijo sicer imenitne, ampak se mi še zmeri ne zdi vredno dati 20k sit, da bi ga imel, če trenutni telefon še vedno deluje. In zato imam še vedno prvega mujota in sicer prazgodovinskega Siemesa c35i, ki nikakor noče crknit. Doma imamo še enega povsem enakega, ki tudi dela brezhibno, tako da so moje izkušnje s Siemensi izključno pozitivne.




Brez f¤¤¤¤¤ ni ljubezni!


 Kozorog Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od dr.AganPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Jun, 2004 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam na Siemens-ih se rade včasih kakšne napake naredijo. Na primer, ti javi Napaka na Sim kartici, tko da moraš cel telefon ugasnit in ga še enkrat prižgati...no, to je edina caka, ki jo jaz poznam.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98646 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2082s ][ Queries: 41 (0.0507s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.