povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Admin.
Administrator
Administrator


Starost: 94
Pridružen/-a: 22:33, 29-Okt-2004
objave: 3924
Teme: 1316

3126.1 kinta/e
100.0 šold/e
-5400.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 14:54     Naslov sporočila:  ¨Bolezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naprimer, da spoznate, novo oseba, v katero se zaljubite na prvi pogled!
Vandear vam ta oseba pove, da boleha za težko neozdravljivo in nenalezljivo boleznijo.
Ali bi se spustili v zvezo s takšno osebo?




 Ribi Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Admin.Pošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 16:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bi mogla biti pa res ljubezen z moje strani.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 18:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Bi mogla biti pa res ljubezen z moje strani.


se strinjam s tabo. najprej bi vse dobro premislila. če bi npr. bila nekaj časa skupaj pa da bi ta oseba kasneje zvedela da ima nalezljivo bolezen, bi ostala s to osebo. če pa bi jo spoznala in da bi vedela za to bolezen, pa dvomim da bi šla v resno zvezo. to je moje mnenje.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 19:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vprašanje je kaj bi storil, če bi se šele zaljubil vanjo in takoj zatem zvedel za njeno bolezen.

Vem pa nekaj, kar drži 100%. če bi za mojo sedanjo partnerko, s katero sva skupaj že leta, izvedel kaj podobnega /kar si seveda ne želim niti v sanjah/, bi pa ostal sigurno in o kakšnemu odhodu ne bi niti pomislil.


Mogoče bi se moralo vprašanje Bossmana glasiti takole:

Ali bi po večletnem skupnem življenju zapustili svojega partnerja/ko, če bi izvedeli, da je zbolel za hudo, neozdravljivo, vendar pa nenalezljivo bolezen.




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Logi , se bojim da bi bil razočaran nad razmišljanjem forumašev na to vprašanje.

Ta tema je bila ....v bistvu zelo podobna ....glej na http://www.povej.net/forum/viewtopic.php?t=1229&highlight=invalid





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Logi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 63
Pridružen/-a: 21:22, 24-Okt-2004
objave: 247
Teme: 4
Kraj: Dežela cvièka in dobrih ljudi
4921.8 kinta/e
0.0 šold/e
88.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prav imaš Palčica. Razen redkih so me ostali odgovori res razočarali Rolling Eyes




Image


 Kozorog Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LogiPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz pa mislim, da se ne bi spustila v kaj bolj resnega...
to potegne vse preveč stvari s seboj,
mislim, da je bolje, da se zaljubip v drugega




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se mi zdi, da je blo tko nekak v enem ful lepem a žalostnem filmu, kjer je igrala winiona rider če sem prav napisala, pa se ne morem spomnit naslova...čeprav je bil le film, se mo zdi, da se to lahko zgodi že, če preživiš nekaj čarobnih dni in se zaljubiš v vse kar ji-mu pripada...odvisno od človeka...odvisno, zakaj živiš, kaj ti je v življenju pomembno, malenkosti, lepi trenutki ali velike splošne življenske dobrine in lagodno, čeprav ni rečeno, da zaradi tega srečno življenje...

Skratka težko rečem, kako bi ravnala v takšnem primeru, ker je odvisno časovno odvijanje dogodkov, moč čustev,...




   
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mislim, da je naslov Jesen v New Yorku. Dober film. Pa ja, sej to je res, vse je mogoče, nikoli ne reci nikoli. Jaz sem trenutno malo nastrojena proti ljubezni, tako da...moje mnenje tu ne velja:(




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pikica ti lahko vplivaš na to v koga se zaljubiš?




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je pikica hotela povedat da ma tako situacijo, da težko rwealno razmišlja o tejle temi in kakšen bi bil njen komentar....

Res sem mislila prav ta film Jesen v New Yorku, tam je prav takšen primer, kot govort ta tema...




   
 pikica
Neznanka
Neznanka


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:05, 09-Avg-2004
objave: 49
Teme: 4
Kraj: LJ.
1083.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, točno tako, trenutno ravno ne verjamem v tako nesmrtno ljubezen,pač sem v takem obdobju




 Tehtnica Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od pikicaPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 20:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Govorimo o ljubezni na prvi pogled ...kat sem razumela ...in o tem, ali bi lahko nekaj takega sprejeli, kot je Admin napisal ....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Nov, 2004 22:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,glede na to,da NE VERJAMEM v ljubezen na prvi pogled,ker za to,da se razvije ljubezen je pač potrebn čas in spoznavanje...nope...bi se lepo umaknu stran od te osebe,da bi zaščitil sebe.

Drugač pa ... ma ne,ne bom,k spet ne bo dojela...




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Nov, 2004 09:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm tezko vprasanje...sam zdj pr men je tko k se jaz 1x zaljubim je to konc in vztrajam pr tisti osebi pa ce me se tok zeza v glavo itd. Pa tko al tko po mojem mnenju srcu ne mormo ukazovat in je pol sploh kriza..ampak mogoce bi res bla easy way out pobegnt stran dokler se lahko...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5337s ][ Queries: 36 (0.2316s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.