Po Novem letu...

Pon 02 Jan, 2006 01:24

[  Počutje: Happy ]

No, prazniki so mimo, hvala Bogu, mislim, da ta VD (veseli december) kar malo predolgo traja, saj se začenja že ob koncu novembra.
Tudi novoletni okraski so kar lepo uspeli, poleg tega sem naredil še kakih 15 Božičkov (samo glave!) za goste novoletne zabave. Seveda so jih bili zelo veseli, ker je bilo to ročno delo in znajo to cenit. Zato pa so moji prijatelji, ker jim pozornost in spoštovanje ni španska vas.
Naredil sem tudi snežaka, ki je bil mal drugačen od običajnih in je bolj kazal sexipilnost kot pa "frigidnost". Na koncu sem ga podaril nekomu, ki je bil izžreban.
Lep silvesterski večer se je končal proti jutru, ko smo se zadovoljni razšli.

Spočiti in čistih glav bomo začeli to leto, ki bo prineslo spet kaj novega razburljivega. Kaj vse nam življenje ponuja, pa velikokrat ne opazimo in vzamemo najslabše, da se potem lahko pritožujemo in tarnamo. Pa smo prepričani, da nas okolica posluša....kaj pa če nas ne slišijo...?
Zato korajžno in z optimizmom v Novo leto, ki bo v veliki meri tak, kot si ga bomo sami naredili.
Radi se imejte....!!!

The Trackback URL for this entry is:

http://www.povej.net/forum/trackback.php?e=246

Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Avtor Objave
senior
Profesionalec
Profesionalec

Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Kraj: obala

objavaObjavljeno: Pet 06 Jan, 2006 15:10    Naslov sporočila:
Odgovori s citatom

KillerCat Napisal/a:
Sej zdej se pa začnejo razprodaje. Èe slučajno že pogrešaš kakšno nakupovalno mrzlico. nasmeh

No, to je sigurno ena stvar, ki jo ne pogrešam.

Nazaj na vrh Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila: