Pero Piše Seznam forumov -> Blogi -> Blisk blog

Blisk blog


Users browsing this blog: NI

Ali verjamete, da so vaši podatki


čet 09 Jul, 2009 13:21

Ali verjamete, da so vaši podatki "varni"????



Imamo nekaj zelo pomembnih vprašanj za vas!

Ali verjamete, da so vaši podatki res na varnem? Da?

Ali imate vaše pomembne podatke shranjene tudi na drugi lokaciji????? Ne še?



Ali veste kaj so pomembni podatki?

Računovodski podatki, podatki o vaših poslih, strankah, skladišče, naročila… več na www.vakciji.si

Podatki, katere izgubite in je vaše nadaljnje poslovanje vprašljivo.





Ste se kdaj vprašali koliko je vreden računalnik na katerem delate? 500€? 1000€? 2000€?

Koliko stane reševanje vaših pomembnih podatkov iz uničenega diska? 500€? 1000€? 2000€? 5000€? 10000€?

Koliko so vredni vaši podatki oziroma datoteke, ki jih imate na računalniku? Nekateri pravijo NEPRECENLJIVO!

Tudi mi na www.vakciji.si





Torej, kaj vam nudimo?



Arhiviranje vaših podatkov na naš strežnik, po konkurenčnih cenah in dodatnimi storitvami.

Vse skupaj je zelo preprosto, pri vas na vašem računalniku ali strežniku se nastavi avtomatsko arhiviranje podatkov na naš strežnik.

Po tem pa se vaše pomembne datoteke shranjujejo na naš strežnik, določen dan ob določeni uri.







Za varnost smo poskrbeli tako, da so diski zaščiteni s sodobnimi algoritmi, ki onemogočajo krajo podatkov.

Ponujamo pa vam tudi popoln pregled, oziroma specifikacijo storitev arhiviranja vaših podatkov.

In če vas še vedno nismo prepričali v to, kako zelo pomembni so vaši podatki oziroma datoteke, si preberite zgodbo Janeza, ki je

verjel, da so njihovi podatki »dobro« shranjeni in zaščiteni!



SE SPRAŠUJETE KDAJ JE ÈAS??? SEDAJ JE ÈAS, DA PRAVOÈASNO POSKRBITE ZA VAŠE POMEMBNE PODATKE!





AKCIJA, DO KONCA MESECA 10% POPUST ZA NOVE NAROÈNIKE.









NAŠ MOTO JE: Varnost, strokovnost in zanesljivost po dostopnih cenah!









Za več informacij si oglejte našo ponudbo na spletni strani www.vakciji.si

Objavil/a je: Blisk

Grozljivo ozadje ptičje in prašičje gripe !!!


čet 09 Jul, 2009 13:12

Mogoče je pa res?

Malce odštekani pogovori

Tomaž Hoj, stari. Ti moram povedati, da sem pošteno zaskrbljen. Pravzaprav se čudim sam sebi, saj nisem izvedel nič takega, kar bi me smelo vreči s tira. Osupel sem le zato, ker se zločinski načrti odvijajo pred nosom javnosti, pa nihče nič ne more.
(starec Pozdravljen, mladi mož. Kaj pa te je tako razburilo?
Na internetu sem našel članek o ozadju prašičje in ptičje gripe. Gre za bioterorizem, ki ga je podprla Svetovna zdravstvena organizacija (WHO), zanj pa so poleg WHO in OZN obtoženi akterji iz kemične industrije, Baxter in Novartis, s podporo cele vrste politikov, vključno z Barackom Obamo.
Èe si nekoliko spremljal dogajanje predvsem z zadnjo, ptičjo gripo, ko so mediji objavljali nasprotujoče si podatke, potem ti je moralo biti jasno, da je vse skupaj inscenirano s ciljem ustvarjanja psihoze strahu. Pa vendar - povej kaj več o tem članku.
Avstrijsko-irska raziskovalna novinarka Jane Burgermeister, ki piše za revijo Nature, je na 69 straneh obtožnice razkrila, da se pripravlja eden največjih zločinov v zgodovini človeštva. Obtožnica na FBI je vložena proti WHO, Združenim narodom in vrsti visokih ameriških vladnih predstavnikov zaradi poskusa izvedbe masovnega poboja. Gre tudi za poskus uzakonitve nasilnega cepljenja, ki je bilo predvideno v ZDA. Družbi Baxter AG in Avir Green Hills Biotechnology iz Avstrije sta obtoženi proizvodnje kontaminiranega cepiva ptičje gripe. Z umetno povzročeno pandemijo gripe so se nadejali visokih profitov. Novinarka predstavlja dokaze o vključenosti mednarodnih bančnih krogov pod nadzorom ameriške banke zveznih rezerv (FED ), ZN in NATO. Obtožene družbe in ustanove so povezane z visokimi predstavniki ameriške vlade na čelu z Barackom Obamo, najmočnejšimi bančniki Davidom Rotschildom, Davidom Rockefellerjem, Georgom Sorosom, poleg je tudi avstrijski zunanji minister Alois Stoger. Namen genocida je z umetno pripravljenim cepivom ptičje gripe izvršiti masovni poboj Američanov, pri čemer sodelujeta farmacevtski družbi Baxter in Novartis.
Hm. Takšna obtožba je zelo problematična zadeva, saj imajo obtoženi na svoji strani vse instrumente pravosodja in pregona. Treba je imeti res trdne dokaze, da je česa takšnega lotiš...
Novinarka predstavlja dokaze, da je bilo minulo zimo s strani avstrijske podružnice Baxter brez potrebnih strogih varnostnih ukrepov 16 laboratorijem v štirih državah poslanih 72 kg patogenih virusov, ki sodijo med najbolj smrtonosne biološke snovi na Zemlji. Na češkem je bilo cepivo uporabljeno na laboratorijskih živalih, ki so do zadnje poginile. Takšna obravnava cepiva je bila uporabljena kot priložnost za sproščanje, kar bi omogočilo povzročitev pandemije.
Kako pa je s prašičjo gripo?
V zvezi s prašičjo gripo so isti krogi razširili vest, da gre za zelo nevarno gripo, čeprav ni nič nevarnejša od drugih vrst gripe ali prehlada, za alarm pandemije pa je odgovorna izključno WHO. Obenem so vsi primeri umrlih za to gripo nedokumentirani. Strah pred to gripo je uporabljen kot krinka, pod katero bi lahko pričeli z masovnim cepljenjem prebivalstva s cepivom, ki pa je razvito prav zato, da povzroči smrt. V gradivu so dokazi, da je Novartisovo cepivo proti ptičji gripi lani poleti ubilo 21 poljskih brezdomcev - očitno so bili poskusni zajčki. Iz obtožbe je razvidno tudi, da se hkrati odvija tudi priprava taborišč in mest za masovni pokop žrtev. V ozadju je mednarodna kriminalna združba, ki se skriva za ZN in WHO, njen cilj pa je zreducirati svetovno prebivalstvo za 5 milijard v naslednjih desetih letih. Z ustrahovanjem bi prisilili prebivalstvo, da se odreče svojih pravic, nasprotnike in okužene pa bi strpali v koncentracijska taborišča. S takšno redukcijo prebivalstva bi se brez težav dokopali do naravnih virov - vode in nafte. Z izločitvijo demokratičnih institucij ZDA bi lahko državo priključili novi Severno ameriški zvezi, ki bi bila pod popolnim nadzorom kriminalne združbe.
Slišati je prav grozljivo. A kot rečeno, vprašanje je, kakšni so dokazi...
Med dokazi so dokumenti, ki dokazujejo, da je bil virus prašičje gripe H5N1 umetno pripravljen v laboratoriju iz virusa španske gripe, ki je kosila leta 1918. Virus je bil namerno izpuščen v javnost v Mehiki. Obisk predsednika Obame je v povezavi s tem dogodkom. Obstajajo dokazila, da je Novartis uporabil vakcino kot biološko orožje in da je WHO aktivno vključena v ta program z namenom ustvarjanja pandemije. Zanimiva je izjava Dr. Jerry Tennant-a, da je k razmahu španske gripe konec 1918 obilno pripomogla masovna uporaba aspirina, ki niža telesno temperaturo in slabi imunski sistem. Podobno vlogo ima tudi Tamiflu, ki prav tako niža telesno temperaturo. Med dokazi so tudi dokumenti o vpletenosti Bilderbergerjev (sestanek v Atenah 14. do 17. maja 2009) in Iluminatov.
V zvezi z Bilderbergerji nama je jasno, da njihove načrte ubogljivo uresničuje kompleksna piramidna struktura različnih organizacij in društev, ki tudi poskrbijo za čiščenje zaprek. Bati se je, da z obtožbami ne bo mogoče prodreti, saj lahko še tako prepričljive dokaze preprosto razglasijo za ponarejene. Najpomembnejši učinek obtožbe je, da se svetovno javnost obvesti o zločinskih naklepih omenjene združbe in se spregleda njihovo dvolično politiko in zlorabo javnega zaupanja. Tisti, ki bodo poskrbeli za prave učinke, niso uradniki vladnih ustanov, ki imajo zvezane roke, temveč državljani - če se bodo uprli zločinskemu načrtu in cepljenju ter odrekli zaupanje oblastem.
Jane Burgermeister je najbolj zaskrbljena ker navkljub dejstvu, da je bila firma Baxter zasačena s krvavimi rokami, ta kljub temu nemoteno nadaljuje s pošiljkami "zdravila", ki naj bi ga spravilo na trg do julija letos.
Torej velja poskrbeti, da se informacija o zlonamerni okužbi preko cepiva čim hitreje razširi v javnost.

Šur. Preko alternativnih kanalov. Èeprav je bila tožba pripravljena desetega junija letos, ni bilo v medijih o tem zaslediti niti besedice.

Objavil/a je: Blisk

Kako zaslužiti še kaj zraven plače $$$$


Pet 14 Nov, 2008 15:02

Verjemite mi, poizkusil sem že marsikaj in veliko stvari je bilo navidez lepo. Potem pa šok.
Veliko dela, veliko zaslužkov in velko stroškov.
Ostalo je za sendvič ali pa tudi ne. No ja za kekec pašteto je bilo zmeraj dovolj. nasmeh


Image

No pa začnimo z internetnimi zaslužki.
Ja seveda so, ampak pogoj je, da imaš tako zelo, ampak res zelo zelo zanimivo spletno stran ali blog.
To pa ni tako preprosto. Tukaj se služi z AdSense in Adwords, google oglasi in podobno.
Kjer vam za klik na ta oglas plačajo. Vi pač vrtite te oglase na svojem blogu ali spletnih straneh in ste za to dobro plačani. "Dobro", če imate na straneh vsak dan najmanj 100.000 obiskov. Èe tega ni potem ni ravno dobro plačano.

Potem so tu razni FOREXI, to je trgovanje na valutnem trgu.
Kaj se tu dogaja?????
Preprosto, kupujejo se valute, takrat, ko so padle in prodajajo se takrat ko zrastejo.
Lahko to počnete sami z raznimi spletnimi orodji.
Lahko pa to pustite strokovnjakom, da to oni počnejo za vas!
Prvi primer Forex
https://www.finanzasforex.com/demio
Še drugi primer forex
http://ads.easy-forex.com/Gateway.aspx&gid=104543&bid=626

No tukaj imate 2 primera Forexa.
Sam sem vložil nekaj denarja v oba primera in že tudi dvignil denar iz obeh primerov.

Iz prvega primera sem za test dvignil 200$. Pa stvar deluje. Èeprav se na veliko govori in piše po medijih, da je to nelegalno protizakonito itd.
Ampak ljudje tukaj dvigujejo mesečno tudi po 10.000$. Videl na lastne oči. Torej komu bom verjel?
Njim ki pravijo, da je to nelegalno, ali tistim, ki dvigajo ta denar in si bodo privoščili januarja ene lepe vroče počitnice?

No ja ne me narobe razumeti nikogar ne prepričujem, vsak ima svojo pamet in se sam odloči.
Šuški so pa le šuški smeh


No naslednja stvar, ki sem jo poizkusil je pa klikanje oglasov po internetu.
Mislim groza, za klik si dobil nekih bornih 0,2 centov in moral si klikat ko zmešan, da se je nabralo vsaj za 100€. Ta cajt lahko greste jagode pobirat pa bo več zaslužka smeh

No nekatere strani pa so malo drugačne. Zaslužki so višji, s tem, da vam ne omogočijo tistega "insane" norega klikanja po oglasih. Za en oglas dobite rečmo 5€, to pa je že lep znesek.
Ali tudi izplačujejo???
To je tisto NAJBOLJ pomembno vprašanje.
O ja seveda izplačujejo, zdaj če vsi izplačujejo ne vem, vem pa za tale dva.
Prvi primer klikanja
http://depacco.com/pages/index.php?refid=ddamci
Še drugi primer
http://numenmail.com/pages/index.php?refid=ddamci

Na teh dveh primerih vem da izplačujejo, ker sem videl ček od osebe, ki mi je to pokazala.
Ali bo to večno trajalo in bodo zaslužki neprestano. To pa ne vem, takih sposobosti nimam.
Ali pa mogoče tudi....... Razz

Ahja povedati vam moram še to. Nekateri za to informacijo od vas pokasirajo od 500 do 1.000€.
Samo zato, da vam pokažejo, da to obstaja in kako se dela.
Kako se dela je otročje lahko, za to ne rabite inštrukcij. No ja tisti malo manj vešči mogoče, ma to vam lahko vsak pomaga, ne samo tisti, ki že znamo. nasmeh
Ampak ljudje, jurja evrčkov za to informacijo je pa hudo preveč.

No jaz sem vam jo dal zastonj a nisem pravi dobrodelnež? Še malo pa bom kot mati Tereza. smeh

Nikar pa se ne veselite prekmalu, ker res dvomim, da bodo ti zaslužki večni.
Zato nikar ne režite kravate šefu in ne dajajte odpovedi.
V teh časih recesije in slabih plač pride prav vsak dodaten zaslužek. Kateri je pravi za vas ne vem, sam pa se ne branim kakšnega dinarčka več. smeh

[photo]3511139[/photo]

Priporočam vam tudi, da v kolikor imate državno službo se je v teh časih držite kot klop vaše riti. smeh
Privat je tako, danes si jutri te ni več na plačilnem seznamu.

Pridejo pa tudi boljši cajti v to verjamem, ker še vedno je za vsakim dežjem posijalo sonce.
Kako bo kmalu meni sijalo sonce lahko vidite na slikci zgoraj.
Ma ne saj se ne hvalim, samo hočem povedati, da se trudim za boljši jutri in lepše življenje.
Meni počitnice pomenijo največ od vsega.

No drugič bomo še kaj o tem kako se najemajo krediti.
Verjemte banke vas tuki nategujejo ko čigumi smeh
http://sl.netlog.com/Blisko/blog/blogid=140092

Pa še o kakšnem mrežnem marketingu, joj tuki me kar podplati zapečejo.
Èe bi si ljudje vzeli čas, kalkulator in uporabili nekaj osnovnih matematičnih funkcij, bi si lahko izračunali kam vodi mrežni marketnig. No ne bom rekel, da vsi, vsekakor pa tisti najbolj opevani in najbolj "popularni". nasmeh Vsekakor pa tisti, kjer je preveč lepo, da bi bilo res, tu zihr neki smrdi! nasmeh

Ah ne, nisem matematični guru, znam odštevat, seštevat, delit in množit. smeh
No ja pa še kaj zraven. nasmeh

AJA SAM TO ŠE!
Ne bom vas več moril,s am to sem še hotel povedat.
Vse tole s kešom se mi je začelo dogajat, ko sem kupil en brezvezen kamenček.

Èudežni kamenčki
http://www.magstone.si

Itak sem verjel, da je to denar vržen v kanto. Ma ne no glih v kanto, saj lepo izgleda pa tako.
Bi rekel, za nabiranje prahu na omari.
Ampak 14 dni po tem se je začelo pa tako odvijati, ej čist noro.
Pa sem na ta kamenček skor pozabil.
Ma mogoče je vse skupaj tako, da si jaz samo domišljam, pa je to samo navaden kamenček.
HOPLA, kaj pa če ni? Ja priznam res sem vraževeren, v teh hudih cajtih pa še tok bolj.
Zdaj ga nosim kar s sabo v žepu VSAK DAN. smeh
a sem čuden ane. pomežik

Objavil/a je: Blisk

Jst


Sre 28 Sep, 2005 11:31

Sam za firbece!

Objavil/a je: Blisk



pozdravljeni v moj Blog

Lastnik Bloga: [ Blisk ]
Contributors: [ (ni) ]
Blog: [ Preglej Vnose ]
[ Prijatelji ]
Pojdi: [ Nazaj/Naprej ]

Koledar

 «   <   »   >  Marec 2024
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kategorije

Kričač

давдавыч
Tor 19 Dec, 2023 00:12

В то время как первые две упомянутые трудности могут быть преодолены только
при помощи терпения или при помощи смелости быть
объективным, лучший способ справиться с голосом скептика, по моему опыту, — это просто позволить
ему говорить, а затем ответить ему:
«Вполне возможно, что это
нереально, но на данный момент я
собираюсь двигаться дальше».

Обычно затем происходит нечто,
что убеждает нас в сверхъестественном существовании, независимой реальности партнёра по разговору.

Человек осознаёт, что «Я никогда не мог быть придумать всё это сам сознательно».

Является ли активное воображение истинным
или нет, может быть лучше всего понято по его эффекту, так как он
громаден и замечается сразу же, вне зависимости от того, позитивен он или негативен.

Именно поэтому активное воображение
является таким опасным инструментом и
вообще не должно использоваться без наблюдения опытного человека.

Оно может, как подчёркивал Юнг, привести
скрытый психоз к точке прорыва[6].
В такой точке пациенты могут впадать в психотические эпизоды прямо в разгаре воображения.

Чем объяснить охлаждение Ницше к филологии, ведь в свое время она его так увлекла?
Видимо, в этом и кроется причина.
Филология была увлечением, а
не призванием, а увлечения рано или поздно
проходят (это можно сравнить с поспешным браком, последствия которого остаются на долгие годы после того,
как страсть уже остыла). Из всего написанного люблю
я только то, что пишется своей
кровью. Пиши кровью – и ты узнаешь,
что кровь есть дух.

Консульнация
čet 14 Dec, 2023 13:28

Психическое здоровье включает в себя наше эмоциональное, психологическое и
социальное благополучие.

Это влияет на то, как мы думаем, чувствуем и действуем.
Оно также помогает определить, как мы
справляемся со стрессом, относимся
к другим и делаем здоровый
выбор.
Психическое здоровье важно на каждом этапе жизни: с детства и
подросткового возраста до взрослой жизни.ние) — специалист,
занимающийся изучением проявлений, способов и
форм организации психических явлений личности в
различных областях человеческой деятельности для решения научно-исследовательских и прикладных задач, а
также с целью оказания психологической помощи, поддержки и сопровождения.

Психолог
Sre 13 Dec, 2023 02:58

Психическое здоровье включает
в себя наше эмоциональное, психологическое и социальное благополучие.
Это влияет на то, как мы думаем, чувствуем и действуем.
Оно также помогает определить, как мы справляемся со
стрессом, относимся к другим и делаем здоровый выбор.

Психическое здоровье важно на
каждом этапе жизни: с детства
и подросткового возраста до взрослой жизни.ние) — специалист, занимающийся изучением проявлений,
способов и форм организации психических явлений личности в различных областях человеческой
деятельности для решения научно-исследовательских и прикладных задач, а также
с целью оказания психологической помощи, поддержки и сопровождения.

russianmanagement.com
Tor 12 Dec, 2023 12:51

Психическое здоровье включает в себя наше
эмоциональное, психологическое и социальное благополучие.
Это влияет на то, как мы думаем, чувствуем и действуем.
Оно также помогает определить, как мы справляемся со стрессом,
относимся к другим и делаем здоровый выбор.

Психическое здоровье важно на каждом этапе жизни:
с детства и подросткового возраста до взрослой
жизни.ние) — специалист, занимающийся
изучением проявлений, способов и форм организации психических явлений личности в различных областях человеческой деятельности для решения научно-исследовательских и прикладных задач, а также с целью оказания психологической помощи, поддержки и сопровождения.

Norine
Sre 06 Sep, 2023 06:00

Right awazy I aam goin awzy tto do myy breakfast, onmce havving mmy breakfast coming ocer again too read
further news.

zero two blow job
Tor 05 Sep, 2023 03:31

I love yur blog.. very nice coolors & theme. Did you desig ths website
yoursepf orr did you hire somkeone tto do it for you?

Plz answe bzck ass I'm loooking too constuct mmy own blog andd would lioe tto fid out where u got this from.
manhy thanks

chair tied pics
Ned 03 Sep, 2023 20:20

It's very effortlwss too find out any topic onn web ass compared too textbooks, aas I found this pieece oof wriying at this site.

Irish
Ned 03 Sep, 2023 10:35

Hi there! I just wanted to assk if yoou ever have anny trouboe
with hackers? My last blog (wordpress) waas hackeed and I ended uup losing
several weeks oof hard woork due too no bak up. Do you have any solutiuons too prevent hackers?

Hildred
Sre 30 Avg, 2023 04:55

I'm reqlly enjoying thee theme/design oof yyour website.
Do yyou ever runn into anny web brwser compatikbility issues?
A smalol number of mmy blog readers ave complaibed
about mmy site not working correcyly inn Explorer
buut looks grea inn Safari. Do you have anny tips
too hhelp fixx thks problem?

Janette
Pon 28 Avg, 2023 13:32

Hello colleagues, itts wonderful iece of writing aboiut cltureand completely defined, kep
it uup aall thee time.

 Uporabniško ime:

 Spletna stran:

Image verification:
Image verification

 Povej:

Preglej in vnesi Smeške

 

Kontaktiraj nas Blisk

Elektronski naslov


Zasebno Sporočilo
Pošlji zasebno sporočilo

MSN Messenger - naslov


Yahoo Messenger - naslov


AIM - AOL Instant - naslov


ICQ številka


Nekaj o Blisk

Pridružen/-a
čet 20 Nov, 2003 23:09

Kraj


Poklic


Zanima me


Blog

Blog je bil začet
Sre 28 Sep, 2005 11:30

Skupaj vnosov
4

Starost Blog
6756 dni

Skupaj Odgovorov
3

Obiskov
302069

RSS

RSS podajanje
Powered by the Blog Mod version 0.2.4 by Hyperion & Blogpoint.com
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Weblog style by Hyperion