Welcome To Hell

Lastnik Bloga: [ Emona Devil ]
Contributors: [ (ni) ]
Blog: [ Preglej Vnose ]
[ Prijatelji ]
Pojdi: [ Nazaj/Naprej ]
Koledar
« < » > Marec 2024
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Kategorije
Kričač
Za ta Blog še ni kreiran Kričač.

Uporabniško ime:

Spletna stran:

Image verification:
Image verification

Povej:

Preglej in vnesi Smeške

 

Kontaktiraj nas Emona Devil

Elektronski naslov



Zasebno Sporočilo

Pošlji zasebno sporočilo

MSN Messenger - naslov

zan.mandic@siol.net

Yahoo Messenger - naslov



AIM - AOL Instant - naslov



ICQ številka



Nekaj o Emona Devil

Pridružen/-a

Ned 17 Jun, 2007 16:33

Kraj

Ljubljana

Poklic

študent

Zanima me

glasba,baseball,nogomet,bobni

Blog

Blog je bil začet

Tor 19 Jun, 2007 17:17

Skupaj vnosov

4

Starost Blog

6127 dni

Skupaj Odgovorov

2

Obiskov

225822
RSS
RSS podajanje

Pero Piše Seznam forumov -> Blogi -> Emona Devils

Users browsing this blog: NI

Vročina

čet 21 Jun, 2007 11:08

Kot sem že včeraj pisal je tudi danes neznosno vroče. Dvigalo naj bi se do 34 stopinj. Oh ja..... Evil or Very Mad

Svašta

Sre 20 Jun, 2007 09:45

[  Počutje: Angry ]

Kot sem v prejšnjem opisu klel, čez to, da moram tok zgodaj zjutraj vstajati se mi je danes zgodilo nekaj, zarad česa sem trenutno še zmeraj jezen. Ko sem pisal jutranji vpis in preklinjal čez vstajanje, sem kasneje odšel v šolo. V šolo sem prišel okoli 7.55 in nikjer nikogar. Ura je bila že 8.08 ko pride moja profesorica matematike v šolo in me vpraša kaj iščem v šoli, da pouk odpade danes in jutri. Danes sem za brez veze vstal, jutri pa upam, da ne bom.
Danes je še dolg dan. Èaka me še kosilo,trening,koncert,.... Rolling Eyes Ampak vsaj šola se je končala in počitinice so tu. Mr. Green

Zafukana Jutra

Sre 20 Jun, 2007 05:37

[  Počutje: Sleepy ]
[ Listening to Metalsteel-The Curse Of Love Trenutno: Listening to Metalsteel-The Curse Of Love ]

Taka jutra kot so ta, mi grejo zelo na živce, ker kdo pa vstaja ob pol sedmih zjutraj. Sploh ne vpisujejo prisotnost v šoli ampak ne, jaz moram biti prisoten. Rolling Eyes No sam še ta teden pa je konec teh po¤¤¤¤¤ vstajanj ob pol sedmih. Spanje do enajstih, potem pa zabušavanje. Mr. Green

Dan Pijančevanja

Tor 19 Jun, 2007 18:13

[  Počutje: Sick ]
[ Listening to Megadeth-Sweating Bullets Trenutno: Listening to Megadeth-Sweating Bullets ]

Torej današnji dan je bil, kot vidite po naslovu dan pijančevanja in to že ob 10h zjutraj. Ker v šoli ne vpisujejo več prisotnosti smo se ga nekje ob pol desetih namontiral v lokal v centru Ljubljane. Najboljši prijatelj je imel rojstni dan in je povabil na eno pivo. Na koncu se je končalo s 6 piri v riti+ whiskey. Prišel sem nekje okoli 15.10 domov ves pijan. Zbudil sem se pred kakimi 10 minutami, da lahko pišemo tole prigodo. To je moj prvi vpis v blog in upam, da bo naslednje pisal bolj trezen.

LP Emona Devil