preberite, če se vam ljubi...

Lastnik Bloga: [ senior ]
Contributors: [ Bassman, EnigmA, Shajtana, sapramish, lucka, Mojsa ]
Blog: [ Preglej Vnose ]
[ Prijatelji ]
Pojdi: [ Nazaj/Naprej ]
Koledar
« < » > April 2024
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Kategorije
Kričač
Za ta Blog še ni kreiran Kričač.

Uporabniško ime:

Spletna stran:

Image verification:
Image verification

Povej:

Preglej in vnesi Smeške

 
Kontaktiraj nas senior

Elektronski naslov



Zasebno Sporočilo

Pošlji zasebno sporočilo

MSN Messenger - naslov



Yahoo Messenger - naslov



AIM - AOL Instant - naslov



ICQ številka



Nekaj o senior

Pridružen/-a

Sre 23 Feb, 2005 22:17

Kraj

obala

Poklic



Zanima me



Blog

Blog je bil začet

Tor 27 Sep, 2005 15:54

Skupaj vnosov

23

Starost Blog

6786 dni

Skupaj Odgovorov

21

Obiskov

575137
RSS
RSS podajanje

Pero Piše Seznam forumov -> Blogi -> senior-s blog

Users browsing this blog: NI

Selitev !

čet 22 Jun, 2006 10:51

[  Počutje: Happy ]
[ Working Trenutno: Working  ]

Res, že dolgo nisem nič napisal, zdaj pa že moram, ker sem spremenil lokacijo, ali kot so včasih rekli SELITEV. Midva z ženo nimava v življenju probleme s selitvijo, saj sva to že večkrat naredila. Tudi nisva človeka, ki se naveže na določen kraj ali ljudi, tako, da sva na novi lakaciji zelo zadovolnja. Je pa vedno tako, da se gre na boljše. Že prej nisva imela slabe lokacije in sva s teras (3 kom.) videla morje. Prav tako je tudi sedaj, samo da sva bolj v miru, pa tudi gazde so v redu.
Je pa čas morja in kopanja, zato se bolj malo posvečam računalniku, upajmo, da bo v jeseni bolje.... V glavnem uživam poletje, ker bo menda zelo kratko....mi je prišepnil astrolog Pero....

Bomo videli... :kull Laughing

Novosti

Tor 07 Mar, 2006 00:37

[  Počutje: Happy ]
[ Working Trenutno: Working  ]

V hišo je prišel še en računalnik, ( ne čisto nov ), ker je ta obstoječi dobil naziv deloholik. Žena ga veliko uporablja v službene namene, jaz pa ga rabim pri ustvarjanju stripa.
Moj je sicer precej boljši, zmoglivejši, z dosti programi, da se bo kvaliteta stripa občutno izboljšala. Naj zaupam to, da bo velikokrat kombinacija stripa in animacije, ker imam za to tudi program. Se že veselim tega dela, ker sem v življenju narisal že eno kratko risanko, tako da malo vem kako se tej stvari streže.

Kako malo je včasih potrebno, da je človek zadovoljen. skaèe

Sonce...!!!

čet 02 Feb, 2006 22:45

[  Počutje: Happy ]

Že nekaj dni se pri nas na obali prebuja pomlad. Èez dan se temperature dvignejo do 19° in prav prijetno se je sprehajati ob obali in duhati morje. Precej sprehajalcev je videti, največ mlade mamice z otroki. A veste, da je na obali zelo veliko dvojčkov. Nikjer drugje tega še nisem opazil. Skoraj vsaki drugi voziček je dvojni...
Mogoče je na Gorenjskem tako, kjer sosedi kupita en voziček, uporabljata pa ga ko peljeta svoja otroka na sprehod...???

"Skrbi...!?"

Tor 24 Jan, 2006 16:44

[  Počutje: Cool ]

Danes piha res močna burja tu pri nas. Pa mrzla tudi. In tu pravijo, da vse kar je slabo tudi odnese. Danes pa je naredila izjemo, namreč nekaj je prinesla. In to eno prijateljico, ki se nismo že nekaj čas videli. Prišla je z novico, da se je ločila. No, to smo že prej vedeli, ker smo se o tem veliko pogovarjali. Kar je pri tem zelo lepo za slišat, je to, da sta to z njenim (bivšim) možem opravila na zelo kulturen, da ne rečem pameten način. To pomeni, da sta vso stvar naredila na sporazumen način in da sta se razšla kot prijatelja. Res lep, pa preveč redek pojav. Potem pa je začela govoriti o tem, kaj sedaj doživlja, ko je začela okolica "skrbeti" zanjo, če je v redu, kako je sedaj hudo, ko gre zvečer sama spat....ena je celo rekla, da ima ona na izbiro, ali spi pri možu, ali pri svojem ljubčku...
No, ta najina kolegica je prišla "pojamrat", da bi se rada teh ljudi, ki so v "skrbeh" za njo, rešila, ker ji enostavno jemljejo energijo. Ne more jim dopovedat, da se ima lepo, da se dobro počuti in da ne rabi njihove "pomoči". Sedaj se je odločila, da jih bo preprosto ignorirala. Na koncu smo bili vsi enakega mnenja, da okolici nikoli ne zadovoljiš njihovih pričakovanj, ne glede na to, kaj počenjaš. S tako pomočjo si nekateri le filajo svoj ego, je še dodala kolegica. Tako. Potem se je veselo poslovila in odkorakala novemu življenju naproti. Kako dobro vpliva ta njena izkušnja nanjo... Toliko optimizma v njenih očeh...
Hja, je že tako, da se od vsakega nekaj naučiš, zato so dobrodošli prijatelji v našem domu !

Večer ciganske glasbe !

Sob 21 Jan, 2006 09:26

[  Počutje: Happy ]
[ Listening to Trenutno: Listening to  ]

Včeraj (v petek) je bil izjemen večer. Z ženo sva obiskala koncert stare ciganske glasbe (Sinti). Izvajali so jo štirje italijanski mojstri, ki so obvladali svoje instrumente: klavir, klarinet, sopran saksafon in kontrabas. Kje pa je violina, boste vprašali ? Jo sploh nismo pogrešali, tako kvalitetno so izvajali to glasbo. Vse se je odvijalo v mali dvorani, brez ozvočenja, saj se prava ciganska glasba tako najlepše sliši. Mehak zvok, ki prodre do duše. Z ženo sva zelo uživala in sva dan zaključila res energetsko napolnjena.
V Izoli, taki koncerti niso redkost. To prireja italijanska narodna skupnost, ki je tu zelo dejavna. To se dogaja v Manziolijevi palači na trgu.
Res enkraten večer, kjer so bili zadovoljni tudi "beli" cigani....