povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 13:58     Naslov sporočila:  Nove veze Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako da nekateri iz ene zveze takoj skocijo v drugo oz. kako da si tako hitro najdejo nekoga drugega?
Je to zato ker ne morejo bit sami in rabijo nekoga da prebolijo prejsnega partnerja...pa se pri tem novem partnerju hitro zadovoljijo in niso tako zahtevni?
Ali majo mogoce pac pri sebi vse razcisceno in lahko takoj stopijo v novo zvezo?
Kako pa da potem nekateri zelo dolgo po eni zvezi nimajo druge zveze? Ker jih je prejsna zveza toliko prizadela al ker si pac pustijo cas da prebolijo in premislijo kaj hocejo?
Kaksen nacin je po vase boljsi?




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je tko kot povsod drugje tko,da vsakemu paše drugo.

Rebound bit je bad,sploh,če ne veš,da si rebound,ker misliš,da bosta mogoče kj resno začela,pa te ima sam tok,da se mal potolaži al kj...hvala bogu tega še nism doživu in niti nimam namena,sam poznam par folka,k so bli tko.

Moja sestra je že let pa pol bedna in še zdj skor objokuje bivšega tipa...ga že dl objokuje,kokr sta bla skp...pa ta ni resna no.

Ne vem,ampak men so vsi svetval,naj si najdem eno rebound girl,da se potolažim,pa manj mislim na uno deklco,ki me je prizadela,samo si je nism najdu.V bistvu sm začel neki izvajat na izi,sam sm se pol umaknu..nism hotu neki na pol.Tko no...sam mal na izi ja,sam da bi pa prec začel z drugo hodt pa nekak ne.
No,zdj je minil dost cajta in je počas cajt,da eno drugo najdm...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 14:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče pa se enostavno takoj ujameš.
Jst vem, da se mi je zgodilo, da sem mislil, da je to to, ampak sem se zmotil.
Lahk pa enostavno je to to!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 14:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je pa itaq najbolš ja.

Spoznaš,pa je prec neka privlačnost,teme za pogovor nikol ne zmanjka pa tko.

Sm se dobivu z eno deklco,s kero si nisva mela nč za povedat..totalno sux to.Po tem že takoj vidš,če je to vredu,ker če že na začetku nimaš kj si povedat,pol bl sux vse skp a ne.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 14:28     Naslov sporočila:  Re: Nove veze Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:
Kako da nekateri iz ene zveze takoj skocijo v drugo oz. kako da si tako hitro najdejo nekoga drugega??
Nimajo sami pri sebi razčiščeno, kaj si sploh želijo. Enostavno mislijo, da niso sposobni sami it nekam, narediti nekatere stvari sami. To zna bit problem.

Citat:
Je to zato ker ne morejo bit sami in rabijo nekoga da prebolijo prejsnega partnerja...pa se pri tem novem partnerju hitro zadovoljijo in niso tako zahtevni??
Ne, po mojem mnenju jih je strah, da ostanejo sami....da bodo za vse odločitve primorani misliti samo oni. Da se bo nekdo moral soočit z nastalo situacijo.
Citat:
Ali majo mogoce pac pri sebi vse razcisceno in lahko takoj stopijo v novo zvezo??
Nop...itak da ne.
Citat:
Kako pa da potem nekateri zelo dolgo po eni zvezi nimajo druge zveze?Ker jih je prejsna zveza toliko prizadela al ker si pac pustijo cas da prebolijo in premislijo kaj hocejo?
Hm ...najprej ko sem se razšla z mojim, mi je blo ful nemogoče dojet kako bom sedaj sama ..prejokala sem kar nekaj noči in nisem razumela prijatelja, ko mi je svetoval, naj se ne zaletavam takoj na vrat na nos v novo vezo. In sedaj, po letu dni točno vem, da je imel prav. Iščem se še vedno, pa se še nisem do konca našla. Ampak dejstvo je, da sem uspela v stvareh, ki so mi bile popolnoma nedosegljive pred letom dni. Znam živeti sama...skrbeti zase in za svojega sina....biti uspešna v službi in naučila sem se predvsem ceniti prijatelje....tiste ta prave...

Citat:
Kaksen nacin je po vase boljsi?
Definitivno da moj......po neki razpadli vezi moraš najprej pustiti dovolj časa, da se vzpostaviš v neko ravnovesje.
Ampak predvidevam, da tisti, ki čez to še niso šli, pojma nimajo o čem pišem.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 15:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po vsaki vezi si moraš vzet čas da preboliš, da premisliš zadeve, da se postaviš spet na noge, da se naučiš živeti sam s sabo in v tem uživaš. Šele nato lahko najdeš nekaj novega. Ker šele takrat prejšnja veza ne bo vplivala na novo zvezo.

Odvisno je od zveze same: kako dolgo je trajala, kako intenzivna je bila, kaj smo čutili do tega bivšega partnerja... odvisno je tudi od nas samih: koliko smo občutljivi, kako hitro se lahko postavimo na noge in ali smo bolj človek ki gleda v preteklost ali bolj v prihodnost...
Odvisno je od full stvari koliko časa mora pretečt preden greš v novo zvezo.

Tisti ki padajo iz veze v vezo ne znajo biti sami in s takim človekom po moje ni lahko, niti ni fajn bit.
Tisti ki si vzamejo dalj časa pa se mi zdi da so dosti skulirani, da vedo da si morajo vzeti čas zase...i.t.d... in prav je tako pomežik Ker če prehitro skačeš iz zveze v zvezo prizadaneš in sebe in nove partnerje -še posebaj njih. In to se mi ne zdi fer!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 15:41     Naslov sporočila:  Re: Nove veze Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

meni je vedno smrdelo, če se je name nalepila ženska, ki je bila v razmerju. prvič nočem hoditi nekomu v zelje, ker to ni častno, drugič ne želim poslušati njenih laži o njenem trenutnem partnerju, tretjič logično razmišljam, da kakor hitro bi zamenjala njega, bi tudi mene... cel kup dejavnikov govori proti skakanju v novo razmerje.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 15:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh..pa sej ne govorimo o tem ...gre za to, al prec skočit v naslednjo vezo,ali je bolje malo časa vmes.

lp od mene





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 15:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja jaz sm tudi mnenja da je treba razmisliti preden se podas v novo vezo...res pa je da nimam velik izkusenj in da mi je to bolj logicno pac.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 22:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je odvisno, kako greš iz veze in kaj to za sabo potegne.
Jaz sem bla v zvezi tako dolgo, da preden sem jo končala, sem sama pri sebi močno pretehtala kako stojijo čustva z moje strani in sem prišla do zaključka, da do njega ne čutim nič več, kar si je prislužil sam. In iz zveze sem šla tko, da sem se naučila spet se met rada, zato nisem rabla nikogar, ki bi zapolnil praznino. V tem primeru nisem lagala ne sebi ne nikomur drugemu.
Je pa res, da je zaradi določenih stvari v meni ostal bes, ki pa na novo razmerje pri čustvih, ki jih čutim, ne vpljiva.
Jaz sem pri sebi razčistla, preden sem se v kaj podala, ker nebi blo fer da nekoga natgujem zaradi svojih problemov.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 22:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

""zato nisem rabla nikogar, ki bi zapolnil praznino""

hehehe...kok se men ta stavk smešn sliš,če ga ženska izreče hehehe

Sam kaj pa če si itaq že čist odločen in vse,si že vse pretehtu,vse premislu in vse,samo še kr čutiš nek bes in vseen še neko navezanost na prejšnjega partnerja...kaj pa v tem primeru narest?
V bistvu si ga niti ne želiš več,veš da ni zate,da ti je itaq nedosegljiv,če bi ga slučajno hotel,samo ga ne...ga samo občasno pogrešaš pač,ker si sam in tko naprej.
Kaj narest v tem primeru?
Kaj naj bi v tem primeru ŠE čakal in tuhtal kaj in kako,al naj bi šli naprej,v novo zvezo recimo?





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 15 Mar, 2004 23:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če si na nekoga besn, si verjetno z razlogom. To pa mora vsak pri seb razčistit, za kok udarcev bo držal glavo, kok klofut bo toleriral. Drugač povedano, kok maš sam sebe rad, da pustiš, da nosiš breme nekoga drugega.




   
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 09:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz mislim, da je treba prvo pri sebi počistit zadeve (beri počistit v glavi in z osebami nazaj), šele potem si zares pripravljen na nov začetek. Eni rabijo več časa, spet drugi, manj.
če pa skoči v naslednjo vezo, je človek neiskren do sebe in potem še do druge osebe. Taki ljudje so pomojem slabiči, ki se ne znajo soočiti in zoperstaviti lastnim strahovom, ne glede kakšni so.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 10:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

OK...hvala za razjasnitev...

/me is weak than ;o(





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Mar, 2004 10:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma sej tud jst nisem razumel folka, k so takoj letali iz ene veze v drugo pa pote, vsak mesec jokal, kako je folk čuden in da ni tapravga partnerja itd.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2949s ][ Queries: 37 (0.0689s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.