povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 12:30     Naslov sporočila:  Adijo pamet Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot sem že nekajkrat ugotavljal, tudi sedaj ugotavljam, da ljudje vedno manj razmišljajo kaj počnejo. Ne razmisli niti za 5 sekund naprej, kaj povzroči njegovo dejanje.

Mislim, kam to pelje vse skupaj?
Ali danes ljudje sploh ne razmišljajo več s svojo glavo.
Prvo naredi potem pa študira kaj je naredu. Na konc jok in stok, zarad posledic.
Takemu človeku niti ne veš ali mu lahko zameriš ali ne.
Butast folk ali kaj?

Kako bodo taki neumneži preživeli v prihodnosti?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič drugega ti ne preostane, kot to, da rineš med pametne. Arbi je pametna izbira ti rečem, vendar človek ne sme podleči splošnemu javnemu mnenju o tej pošasti.
če pa slutiš, da ima tvoj bližnji količkaj visok iq, potem pa se splača malo potrpeti in ga podpreti, saj bo verjetno začel pravilno misliti sčasoma, če ne bo pod prevelikim pritiskom iz vseh mogočih strani...čEŠ KAKO SI ZABIT, PREKLET CEPEC NEUMNI, PRASEC KAJ SI MI NAREDU!!! in podobno seveda...
Vedno je potrebno oceniti kje se splača in kje ne. Kjer se splača smo potrpežljivi nekaj časa, kjer ne pa ni vredno sploh delovati.
AMPAK! Izbira ni tako enostavna, kot si marsikdo predstavlja in kar takoj čez palec rukne:" EH, NIMA SMISLA S TABO IZGUBLJAT čASA PREKLET BUMBAR! Ponavadi je to izhod v sili, ko pravzaprav ocenjevalec beži pred celotno sliko, ki ga moti. Celotna slika pa je lahko celo odlična ampak bo todlasti in nevrotični ocenjevalec drugega delal nemogoče neumnosti v svojem prepričanju, da dela prav.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vse je natanko tako, kot mora biti. pomežik




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 15:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbiter_universale @ Sob 29 Nov, 2008 1:54 pm Napisal/a:
Nič drugega ti ne preostane, kot to, da rineš med pametne. Arbi je pametna izbira ti rečem, vendar človek ne sme podleči splošnemu javnemu mnenju o tej pošasti.
če pa slutiš, da ima tvoj bližnji količkaj visok iq, potem pa se splača malo potrpeti in ga podpreti, saj bo verjetno začel pravilno misliti sčasoma, če ne bo pod prevelikim pritiskom iz vseh mogočih strani...čEŠ KAKO SI ZABIT, PREKLET CEPEC NEUMNI, pr¤¤¤¤¤ KAJ SI MI NAREDU!!! in podobno seveda...
Vedno je potrebno oceniti kje se splača in kje ne. Kjer se splača smo potrpežljivi nekaj časa, kjer ne pa ni vredno sploh delovati.
AMPAK! Izbira ni tako enostavna, kot si marsikdo predstavlja in kar takoj čez palec rukne:" EH, NIMA SMISLA S TABO IZGUBLJAT čASA PREKLET BUMBAR! Ponavadi je to izhod v sili, ko pravzaprav ocenjevalec beži pred celotno sliko, ki ga moti. Celotna slika pa je lahko celo odlična ampak bo todlasti in nevrotični ocenjevalec drugega delal nemogoče neumnosti v svojem prepričanju, da dela prav.

LP,Arbi


Ja arbi to si dober povedal.
Nekateri se prehitr umaknejo, ker je to najlažje.
Težje pa se je ukvarjati s človekom in ga postaviti nekak na pravo pot v teh časih, ko večini ljudem možgani ne delajo niti z 10% zmogljivosti.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 15:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm... "ukvarjati s človekom in ga postaviti nekak na pravo pot" je zanimiva izjava. Zdi se mi tako brilijantna, da me je njen blesk za trenutek zaslepil. Nato sem si nadel druga očala in pomislil, kako lepo življenje živim.

Obdajajo me ljudje, katerim je vrednota ustreči meni. In ustreči njim mi je v tako zadovoljstvo, da se veselim vsake nove priložnosti za to početje.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 16:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, sej priznam, da je to malo huda izjava.
Vendar je bla mišljena v tako zelo blagi obliki.
Z nekom se ukvarjati, ki ti nekaj pomeni.
Ali preprosto iti dalje in pustiti oseboi tam kjer je. to je lažje, veliko lažje.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 16:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

PikiJapok @ Sob Nov 29, 2008 1:59 pm Napisal/a:
Vse je natanko tako, kot mora biti. pomežik


Ne skrbi. Ne bo dolgo.
Potem pa bo potrebno trdo tolči, da bo spet v redu.
Življenje je takšno. Nihče ni popolnoma varen. Tudi ti ne, ki sedaj uživaš med ljubljenimi in ljubiš ljubljene.
Da ne boš zaajal,hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 16:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdiš se mi že malo dremav in zanemarjen s temi smeški in mežiki vsepovsod. Kot , da bi (ali vsaj skušal) malce zimsko spati na tem svetu,hihi. Ležerno in pametno. Oh Ah. Kakšna zavist me daje!

Ne ajat! Akcija dragi moj!

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 17:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja pač eni delujejo/mo olj impulzivnokot drugi. In kaj je s tem narobe? če se vsaj zaveš kaj si storil je že nekaj.. če pa pač ne dojameš ja pol je pa jeba. Predvsem za voje zivljenje in ne za tuje. sploh pa bass mislim da tudi ti nisi tako perfekten da bi lahko sodil..

tko da lilve and let live. Kaj pa ti pomaga če v vsaki temi pizdakaš kakšen je folk? Spremen sebe in spremenil se bo svet okoli tebe... negativizem zganjat je pa tut brezvezna poraba energije.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 17:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nobena impulzivnost še ni nič dobrega dala od sebe in če živiš z nekom zagrenjen, potem zagrenjenost in/ali impulzivnost trosiš tudi na drugega, ki ne bo v nedogled prenašal, če ima ambicijo postati zadovoljen in kreativen v svojem življenju.
Alert!
Ne dremati in se potem razburjati,hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 20:27     Naslov sporočila:  Re: Adijo pamet Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman @ Sob 29 Nov, 2008 11:30 Napisal/a:
Kot sem že nekajkrat ugotavljal, tudi sedaj ugotavljam, da ljudje vedno manj razmišljajo kaj počnejo. Ne razmisli niti za 5 sekund naprej, kaj povzroči njegovo dejanje.

Mislim, kam to pelje vse skupaj?
Ali danes ljudje sploh ne razmišljajo več s svojo glavo.
Prvo naredi potem pa študira kaj je naredu. Na konc jok in stok, zarad posledic.
Takemu človeku niti ne veš ali mu lahko zameriš ali ne.
Butast folk ali kaj?

Kako bodo taki neumneži preživeli v prihodnosti?


Ma kaj pa vem, jaz osebno takih problemov niti nimam. Pa tudi moj intimni prostor je že dolgo precej popucan in mi zdebilčkani ljudje kaj preveč ne smetijo življenja.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 10:28     Naslov sporočila:  Re: Adijo pamet Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sob Nov 29, 2008 7:27 pm Napisal/a:


Ma kaj pa vem, jaz osebno takih problemov niti nimam. Pa tudi moj intimni prostor je že dolgo precej popucan in mi zdebilčkani ljudje kaj preveč ne smetijo življenja.


Lahko so zdebilčkani, vendar moram še enkrat opozoriti, da so lahko tudi NEVROTIčNI in sorazmerno inteligentni. To dvoje ni kar tako za zamenjevati in je pametno si vzeti čas za pravilno oceno ljudi. če ne vse skupaj vržemo v en koš, samo zato, da se lahko čimprej umaknemo od ljudi in potem počasi lahko ostanemo sami. Namreč veliko, zelo veliko, je nevrotikov, in če vse nevrotike izključimo iz svojih življenj smo si naredili medvedjo uslugo.
Malo pažnje in potrpljenja še nikogar ni ubilo.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2189s ][ Queries: 41 (0.0591s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.