Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 dzanko007
Neznanec
Neznanec


Starost: 32
Pridružen/-a: 0:12, 25-Okt-2008
objave: 12
Teme: 1

271.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 25 Okt, 2008 00:31     Naslov sporočila:  NASVET za osvajanje punce Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najprej en lp. vsem!!!

Jah po dolgem cajtu sem se spet močno zaljubu, v res dobro bejbo...
če kdo verjame v ljubezen na prvi pogled, jst vam lahko povem, da je res.
Jah drgac hodim na Elektro-tehniško šolo sem star 17 let.
To punco sem spoznal na prvi dan letošnjega šolskega leta.
Do zdaj se se nisma nic menila, ker sem malo bolj zaprt vase, kar se ne pomeni
da se nisem meu nobene punce... Enkrat je šla po hodniku in je bila res zelo dobr
oblečena, itaq da sem na to reagiral požvižgal in ona mi je na ta žvižg pomežiknila...
Bla Bla Bla

Je zelo redko vidim, ker je urnik bol tko tko, izven šole je pa ne vidim, ker sploh ne vem skod sploh je...
Kaj bi vi naprimer nardili prvic ko jo srečate...
"Ja se spomniš ko sem ti požvižgal....." NE
"Živjo kako si BLA BLA IN BLA"

Ali kako drugace, a bi jo prvo povabil na Coffe al kam drugam..
Po videzu sluteč, poslusa bolj Metalic in Rock.

Prvo kot prvo morem pa se tko al tko dobit njen MSN ampak, se bi spet moral dobit z njo zato nucam vas komentar in pomoč na to...
Se nima tipa je pa zelo privlačna in pomoje bi bil zelo srečen da bi jo dobil prvi ^^

Upam da vam ne bo dolg cajt ko to berete, dej ce se kermu da ko ze ma izkušnje naj mi pove, Ok hvala za vašo pozornost in BTW res dobr FORUM ajde
Very Happy




 Tehtnica Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od dzanko007Pošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 25 Okt, 2008 21:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je čist preprosto.
Rabiš sam malo samoizavesti, greš do nje in se kara tako začneš pogovarjat.
Nima veze kaj boš rekel, ima vezo, kako boš to naredil.
če bo tvoj pristop samozavesten, ti bo ratalo.

Potem pa nikar ne hvali kako je lepa in ne vem kaj ampak raje pohvali njene čevlje ali uhane.

Na konc pa poskrbi, da boš zabaven in da jo spraviš v smeh pa bo tvoja.
Sam pazit moraš, da ne boš izpadel bebec, ampak zanimivo zabaven in hecen.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 dzanko007
Neznanec
Neznanec


Starost: 32
Pridružen/-a: 0:12, 25-Okt-2008
objave: 12
Teme: 1

271.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 25 Okt, 2008 21:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evo mam cel teden da se pripravim smeh

Thx bass pa Btw res dobr forum




 Tehtnica Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od dzanko007Pošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 14:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dzanko007, zakaj misliš, da bi bil zelo srečen da bi jo dobil prvi? Mogoče bi bilo pa bolj zanimivo, če bi jo dobil drugi ali tretji. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 dzanko007
Neznanec
Neznanec


Starost: 32
Pridružen/-a: 0:12, 25-Okt-2008
objave: 12
Teme: 1

271.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 14:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislil sem v tem smislu, da če bi jo dobil zelo kmalu v roku 1 mesca.
Še mogoce ne bi hodla z nobenim in pač lazje jo je dobit ce se ni zaljubljena k koga, ali hodi z nekom, kot pa ce je se samska.

Drugace bi bilo bolj zabavno ampak enostavno ne zdrzim brez njene bližine. ^^




 Tehtnica Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od dzanko007Pošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 20:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda zdržiš brez njene bližine. Saj je skoraj nič ne vidiš, pa si še vedno živ. nasmeh
Sam mal si obseden postal z njo. Z mislijo nanjo, ne pa njeno bližino. Kar pa je normalno za tvoja leta.
Drugače pa, če ti je pomežiknila, je to že dober znak, da ji vsaj antipatičen nisi. Lahko pa da gre za ženski egotrip. Bodi normalen, pa pokaži da te zanima. Ostalo je pa odvisno tudi od njenih interesov. Ker če se spomnim svojih najstniških let, vem, da so mi bili vsi tipčki nekam smešni pa otročji in blazno željni seksa. Pa me ni ravno mikalo se ukvarjat z njihovimi ponorelimi hormoni. In so si potem kak nasmešek ali pa kaj mal napačno razlagali in smo že imeli dramo. Mal sem pa tako kot tudi druge punce tudi uživala v tej igri. čeprav se mi danes zdi, da smo bile mal žleht. nasmeh
Tako da, take it easy. Si v najlepših letih zdaj in življenje ti mora bit v veselje. Tako ali drugače.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 dzanko007
Neznanec
Neznanec


Starost: 32
Pridružen/-a: 0:12, 25-Okt-2008
objave: 12
Teme: 1

271.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Okt, 2008 21:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe ja ponoreli hormoni ^^
Sj je res, samo edino neke me se zanima, kaj naj npr. nardim, sj konc koncov je sploh ne poznam. Ne njenga imena ne nic ^^
k¤¤¤¤¤ ce je pa ljubezen na prvi pogled...
No pa mi se ti predlagaj terminatorka, ce te kdo od fantov ni poznal, ka ej kr prsu do tebe pa .... S čim bi jo zamotu da bi zacela pogovor sj zapecat pol ni tk tesko...
Samo tokrat je prvic ko nekoga ne poznam pa morm z njim uspostavit neko zvezo.

Zdele je pa se poseben dolg cajt ko so počitnice pa komi čakam da jo vidim ^^




 Tehtnica Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od dzanko007Pošlji zasebno sporočilo
 hlod
Neznanec
Neznanec


Starost: 44
Pridružen/-a: 20:35, 22-Jan-2009
objave: 6
Teme: 0

158.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Jan, 2009 20:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nasvet: naslednjič ko se srečata na hodniku se zalet v njo...tolk da ji zlomš nogo al pa roko..po jo pel v bolnco in si njen junak...Happy ende Mr. Green




 Vodnar Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od hlodPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2621s ][ Queries: 37 (0.1031s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.