Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 sporty
Neznanec
Neznanec


Starost: 37
Pridružen/-a: 22:06, 27-Sep-2008
objave: 6
Teme: 1

272.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 27 Sep, 2008 22:10     Naslov sporočila: Snif ! Obupani.... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hi!

Res sem v dilemi in moja punca tud.Letos gre študirat na primorsko,jaz pa ostanem tukaj v pomurju,se pravi gre na drug konec slovenijie.Ljubim jo neizmerno in ji zaupam kljub razdalji,ter da bi samo bila skup za vikende,to me niti ne moti saj je šola važna,vendar nevem kako to bo,ker je tudi ful navezana na starše,ker je edinka in seveda bo hotela bit tud z njimi za vikende.Zadnje čase se je tudi ful spremenila in imam občutek da je spremenila odnos do mene,njena čustva do mene so se spremenila,kaj bi lahko bil vzrok?Kaj mi svetujete,res je nočem izgubit in kako napako naredit,da bi jo slučajno?Kot tudi zgleda oz. je že malo nakazala da hoče da greva narazen in postaneva samo "frenda"kjub ljubezni. Prosim svetujte mi kaj naj naredim??? Ful sva sorodne duše pa vse,nevem kaj naj prosim POMAGAJTE!!! aja pa te zadnje dni ko je še doma se me ful izmika,skoraj nisva nič skup :S kaj naj naredim?Aja skup sva že krepko leto in dala veliko slabih in dobrih stvari skoz..

Obupani ....




 Bik Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od sportyPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Sep, 2008 10:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne biti obupan. Boš že preživel to, brez skrbi da boš. Punca te je nogirala in važno je, da si ti sposoben o tem pisati tukaj. Imaš dovolj poguma, da si o tem spregovoril, to pa pomeni, da imaš dovolj poguma, da boš našel drugo. Tako je. Mogoče je ona celo šla študirati na Primorsko zato, da bi bila čim dalje od staršev in o tem tudi ona sama nič ne ve, ker je stvar njene podzavesti.
če to drži, potem je celo bolje, da te ne ljubi več. Boš imel manj problemov v življenju in si boš našel manj nevrotično punco. Skrbno jo analiziraj in poskušaj ugotoviti ali bi lahko bilo kaj narobe na njej. Ne morem trditi, da je šla na Primorsko zaradi pobega, lahko pa je tako.

V vsakem primeru je jasno, da te nima rada več.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Sep, 2008 13:15     Naslov sporočila: Snif ! Re: Obupani.... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sporty @ Sob 27 Sep, 2008 10:10 pm Napisal/a:
Hi!

Res sem v dilemi in moja punca tud.Letos gre študirat na primorsko,jaz pa ostanem tukaj v pomurju,se pravi gre na drug konec slovenijie.Ljubim jo neizmerno in ji zaupam kljub razdalji,ter da bi samo bila skup za vikende,to me niti ne moti saj je šola važna,vendar nevem kako to bo,ker je tudi ful navezana na starše,ker je edinka in seveda bo hotela bit tud z njimi za vikende.Zadnje čase se je tudi ful spremenila in imam občutek da je spremenila odnos do mene,njena čustva do mene so se spremenila,kaj bi lahko bil vzrok?Kaj mi svetujete,res je nočem izgubit in kako napako naredit,da bi jo slučajno?Kot tudi zgleda oz. je že malo nakazala da hoče da greva narazen in postaneva samo "frenda"kjub ljubezni. Prosim svetujte mi kaj naj naredim??? Ful sva sorodne duše pa vse,nevem kaj naj prosim POMAGAJTE!!! aja pa te zadnje dni ko je še doma se me ful izmika,skoraj nisva nič skup :S kaj naj naredim?Aja skup sva že krepko leto in dala veliko slabih in dobrih stvari skoz..

Obupani ....


Tukaj po moje povratka ni. Njej je jasno, da gre in zveza na razaljo ponavadi ne deluje. Bolj boš silil v njo in bolj jo boš pedenal spredi in zadi slabše bo.

Po moje se res bolje sprijazniti s situacijo in vzeti stvari take kot so. čeprav težko razumeš, ampak tako je. Pusti jo, da gre, medtem bo tako imela čas za razmislek. če bo prekinila zvezo je tako jasno, da so se njena čustva ohladila. Tukaj potem povratka tako ni. Zate pa bolje, da prej jo preboliš, prej si boš lahko našel drugo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Sep, 2008 17:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Eh. Uporabila je besedo FRENDA. Pozabi jo. Kruto ma resnično.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Sep, 2008 18:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič ni kruto. Kruto je le, če vzameš za kruto. Seveda obstajajo težke stvari, ampak se jim lahko s pametjo in srcem na pravem mestu izognemo tako, da jih ni okoli nas, če pa so pa jih prebavimo, kot izziv ali preizkušnjo in če jo dobro opravimo smo boljši.
Kruti so psihopati. Ampak na srečo jih ni dosti.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 08:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Itak da mu bo kruto glede na to kaj je napisal v uvodnem postu. nasmeh
Sorodne duše, bla bla, ma dajte no, lajf ni telenovela! Sporty, brcni se v rit in začni živet! Saj ni edina ženska na svetu, po pisanju sodeč pa si ti še zelo mlad (en tak poljubov profil).
Pa če te že zanima glede tega zkaj se je spremenil, kaj bi lahko bil vzrok... ej... ženska odrašča, se spreminja. Naravni proces. Preden bo našla pravega, se poročila, imela otroke (ali pa nič od tga) se bo še 4x spremenila. Ti pa tudi. Tako da nehaj travmirat in polagat usodo svojega življenja v roke drugega človeka. Res da je človek socialno bitje, ampak je pa tudi indivduum, ki si mora bit najprej sam s sabo na jasnem kako in kaj ne pa da je konstantno v neki psihični ali fizični odvisnosti od drugega individuuma. In ti si na dobri poti da postaneš njena copata, da bo začela izkoriščat tvojo naklonjenost, ko ji bo do tega, sicer te bo pa ignorirala in iskala boljše. Poglej, kaj je eno leto v primerjavi s celim življenjem? Nič. Ljudje gredo narazen tudi po 20 letih, pri takih mladih parih, ki niti skupaj ne živijo, pa je eno leto šele dober začetek pravega spoznavanja z nekom. Pač nista za skupaj, bog pomagej. Glede na to, da sta nekako navajena drug na drugega imata tukaj dve možnosti: da resnici pogledata v oči in naredita hiter in razmeroma neboleč konec (kar je ona že nekako nakazala) ali pa da izbereta daljšo pot, začinjeno s psihčnim mrcvarjenjem, ljubosumjem, nevrotičnimi izpadi, ki bodo sčasoma prešli še v kakšne žaljivke... na koncu pa tako ali tako ne bosta ostala skupaj. Bosta pa oba preveč zj.. da bi lahko normalno funkcionirala v novi zvezi.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 10:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Izpadi so nevrotični samo, če gre za nevrotično osebo (bolno osebo), kar nima nobene zveze z ljubeznijo, razen v ekstremnih primerih, ko nevrotik ne more ljubezni čutiti, četudi je lahko globoko zavrta in obstoječa v njem(ja zapleteno je, ne preveč spraševati, hihi). Tudi nevrotična oseba lahko iskreno ljubi in ima nevrotične izpade pri tem, in ne nevrotična oseba ne ljubi brez nevrotičnih izpadov(ker je ne nevrotična, hihi).
Skratka, nevroza in ljubezen nista povezani tako, da bi nevroza pomenila odsotnost ljubezni. To sem želel povedati in to ni bilo razvidno in posta Terminatorke.

Tudi to, da se oseba lahko 4 krat spremeni je kontroverzna izjava. Lahko spremeni recimo proizvajalca čevljev ali pa v najboljšem primeru duhovnega učitelja, same duše pa 4 krat ne more spremeniti, saj je enkrat popolnoma dovolj, če je kaj z dušo narobe. če dušo spremeni štirikrat je možno, da je vsaj ena sprememba bila uspešna ampak jo je neuspešna možnost zadušila in tako naprej.
Uspešna sprememba je ena in edina in pomeni dvig kakovosti življenja in zaznavanja vsega.
Tudi to sem moral povedati, da ne bi kdo mislil, da je kameleon in da se je z obiskom drugega kina tudi globoko duševno spremenil, kar sploh ni tako redko, da ljudje mislijo in še manj smešno. Ženska se recimo spremeni po obisku Torre di Europa ali pa kakšnega Europarka v slabšem primeru. Se spremeni, vendar samo za 4 ure, potem pa mora znova na transformacijo.

No skratka, da ne bom spet dolgovezil, saj vedno dolgočasim, moram poudariti, da je ljubezen najpomembnejša zadeva in vsaka agresivnost in nepremišljenost v zvezah se katastrofalno plača. Zato pamet v roke fant moj in nobene radikalnosti. Premišljeno, opazuj svojo žensko za začetek, kot sem že povedal.
In poročaj. Tako bom jaz bolje razumel in ti.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 11:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, sporty, Arbi ma (vedno) prav. Njega poslušaj.

p.s.
pa še kdaj pridi na forum, ne samo takrat, ko misliš, da ti bo tvoj največji življenjski problem oz. obup v stilu poljubovih problemov rešil forum z vsega skupaj 3 aktivnimi člani, od tega enim nevrotičnim. nasmeh Eh!




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 14:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja. Vedno sem govoril, da pišem zase in to drži. Nisem vezan na nikogar in lahko mi verjameš, da sem pravi član. če pa imam prav ali ne pa lahko vsak sam presodi. Večinoma dodajam vrednost in se trudim, da ne klestim brezveze po uporabnikih. Sem hudomušen ampak nikoli žaljiv, če nisem izzvan.
Sploh me ne zanima koliko ljudi je na forumu. Sem prerasel vrtec in pišem zase. Manj kot je bolje je pravzaprav, saj nimam samo foruma v življenju in tuintam kresnem kako žehto in to je to.
Nevrotičen pa sem. Vendar tako, da ni več slabo ne zame ne za druge.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kakšen pa je stil poljubovih problemov? Tam sem bil 8 let in nisem prepričan, da obstaja neki stil. če pa obstaja, potem pa je odzadaj velik mastermind. Velika zarota. BUBU! Strašni psihopatski zaslužkarji!
Pa kaj pol? Jaz sam zase živim in ne za psihopatske zaslužkarje. Boli me kita za njih. Tu pišem in basta. To je vse.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 14:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In če sem inteligenten in dober v duši sem se za to hudičevo boril in če pišem pametno nikomur nič hudega nočem. Ampak vedno se najde kakšen faušljivec in ravno to me najbolj zabava včasih.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 15:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Joj, Arbi, a si ti navajen, da ljudje udrihajo po tebi al kaj? nasmeh
Gremo po vrsti...
1. tvoje mnenje je ok, argumentirano in vse tako kot mora biti. Edino rpav je, da se ne oziraš na druge. V tem je point dobrega mnenja.
2. Nevrotično je, verjemi ali ne, letelo name ne pa nate. Ker moje mnenje po tvoji definiciji očitno nekako odraža razmišljanje in ravnanje nevrotičnega osebka. Ok, mogoče sem. Mogoče nisem edina. Hmmm... mogoče smo do neke mere takšne vse ženske. Who knows! nasmeh
3. Poljubov stil problemov... s tem mislim te zadnje čase sila popularne ljubezenske težavice, fant pustil, punca pustila SOS itd. Meni osebno blazno dolgočasne in skoraj praviloma nekonstruktivne debate. Že zaradi dejstva, da se nenehno ponavljajo v tisoč in eni različici. Moja pripomba v tem smislu je merila drugam, niti približno ne nate.
4. Tvoje pisanje na tem forumu je z mojega vidika zelo dobrodošlo. Ker je sicer blazen dolgčas.
5. fauš ti nisem.
6. da si iteligenten je očitno že po tem, da znaš trditev podpret z argumentom. Dokaz inteligence je sposobnost logične izpeljave argumentacije, ne pa nujno tudi prave.(v to me je prepričal bivši prof. filozofije nasmeh )




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sporty
Neznanec
Neznanec


Starost: 37
Pridružen/-a: 22:06, 27-Sep-2008
objave: 6
Teme: 1

272.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 20:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vidim da ste se kar razpisal,hvala vam vsem,za vse, in nima veze kak ste komentiral zadevo,glavno mi je da ste,je del resnice v njih,pa tudi ne, odločil sem se,da bom pustil času čas,nemorem mejo določit mesec,dva, odvisno kako bo, nemorem kar tako presodit,na njo treba tud gledat,mogoče sem malo splep od ljubezni,vendar,pa gre v nepoznat svet,in je pomoje zanjo še hujše,neve,kaj jo čaka,gre v nov svet,in jo moram spodbujat,ne pa gnjavit,ostalo pa kak bo bo,mogoče sem naiven,mogoče bom doživel udarec s katerega se ne bom zlahka gor pobral,mah nevem bom pustil času čas in poročal,v glavnen se je pomirila mal, in sva imela lepiva,zadnjiva 2 dni,zdaj pa kaj bo prinesel čas pa nevem,kaj rečete?sem slep od ljubezni?naiven? se bom za en čas buta v zid in se mogel od nje poslovit adijo ???????



lp sporty




 Bik Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od sportyPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 21:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tole je res malo sumljivo, ampak, če prevarantu znese pa tudi prav. Prvi post lepo z ločili, tale pa se prav trudi, da bi pokazal nekaj...stanje brez ločil? Kaj naj bi to pomenilo? Spontanost? Še jaz, ki imam iq 212 vidim, da je sumljivo, pa baje ne bi smel, ker tako pametni ljudje sploh niso za ta svet. Eh. To je vse laž. Ne verjeti. Vse je ena velika zarota in blodnja in zdaj grem po M16 in bom kar pri sosedu začel čistiti. Tako, zdaj pa imate hudiča. Tudi do vas bom prišel. Prej ali slej.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 21:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

da ne bom spet neusmiljena, bom rekla samo to: Primorska ni na koncu sveta in ni tako zelo drugačen svet, še posebej če bo študirala na kateri od obalnih ali goriških fakultet, kjer so dokaj normalne razmere za študij. Jaz sem tudi šla od doma v t.i. neznani svet, pa sem tam vsaj na začetku spala sam 3x na teden. Tudi fanta fanta sem spoznla v kraju študija in je bil iz čist tretjega konca Slovenije. Pa ni bilo težav. Madona, no, saj ne gre v New York! Sama razdalja ni nek problem, še posebej če se namerava redno vračat domov. V praksi pa to po navadi zgleda tako, da tam kjer so študenti so študentski žuri, ljudje, ki imajo podobne interese itd. Videla sem veliko parov, ki so šli po začetku študija enega od partnerjev narazen. Pa ne zaradi razdalje, ampak ker so postali med seboj nekako nekompatibilni. Seveda pa pri tem ni pravil.
Je pa s temi stvarmi po navadi vedno tako, da če zaupaš partnerju, verjameš v neko zvezo in ne dvomiš vanjo, ta vprašanja niso tako izrazita. če pa obstaja dvom, potem lahko tudi razdalja in študij postaneta povod za paranoidna vprašanja. Mislim, da te v resnici ne skrbi njen odhod ampak prej to ali je vajin odnos res to, kar misliš da je. To bi te pa najbrž prej ali slej začelo skrbeti tudi če bi ostala doma.Nihče ne ponudi prijateljstva v zameno za ljubezensko zvezo nekomu samo zato, ker odhaja na študij. Pa še to v Sloveniji. Mora bit še kak drug razlog za to. Morda pa je prav preizkušnja tista, ki ti bo dala pravi odgovor vajini zvezi, ali je to to ali ni. Vsekakor pa srečno obema.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2297s ][ Queries: 37 (0.0548s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.