povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 19:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Za vse tiste, ki ste se že veselili, ena žalostna novica.
Poljub še deluje.

Viva a poljub pomežik

P.S. ni straha za begunce. čeprav bi jih prenesli, veliko lažje, kot bi si kdo želel rožice dam




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 19:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Značilni manipulativni psihopat.
Saj bo ostal sam revček. Vem kako se počutijo psihiči.
Prazno. Naj igrajo še tako dobro, naj si prigrabijo karkoli v svojo bližino, naj imajo denarja za eno goro, naj imajo najboljšo žensko na svetu (to očitno ima izgleda in ji je glavo sfukal do amena), OSTAJAJO PRAZNI,PRAZNI IN PRAZNI.
Za razliko od nas ljudi, ki se počutimo varni in nam je lahko toplo v duši, ko vidimo domač obraz, ko vidimo žensko, ki jo ljubimo in ne samo natepavamo do onemoglosti.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 100mark
Amater
Amater


Starost: 54
Pridružen/-a: 18:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 20:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbiter_universale @ Tor 16 Sep, 2008 19:21 Napisal/a:
Značilni manipulativni psihopat.
Saj bo ostal sam revček. Vem kako se počutijo psihiči.
Prazno. Naj igrajo še tako dobro, naj si prigrabijo karkoli v svojo bližino, naj imajo denarja za eno goro, naj imajo najboljšo žensko na svetu (to očitno ima izgleda in ji je glavo sfukal do amena), OSTAJAJO PRAZNI,PRAZNI IN PRAZNI.
Za razliko od nas ljudi, ki se počutimo varni in nam je lahko toplo v duši, ko vidimo domač obraz, ko vidimo žensko, ki jo ljubimo in ne samo natepavamo do onemoglosti.

LP,Arbi


to si pa zelo dobro napisal




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 23:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmm ok. Vseeno pa ne razumem, zakaj tisti portal vsi tako zelo osebno dojemate. če ti nekaj ni všeč, te pač ni tam. In lastnik ima vedno prav (ane basko? nasmeh )
Tudi jaz sem tja prišla, videla, se ne strinjala in odšla. Daleč od tega, da bi se še sekirala. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Sep, 2008 23:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včasih se splača malo posekirati. če bi 7 let hodil nekam in bi se delal, kot da me tam ni, potem bi bil še bolj bolan, kot je Headroom. Zato, ker sem človek pa mi kapo gor rukne.
če greš enkrat tja in dobiš po zobeh, potem je to špas. če pa si 5 let tam in ne dobiš nič drugega, kot po zobeh, potem pa samo čakaš kdaj boš vzel bezbolko. In vendar sem dokaj stoično prenašal vse skupaj, ker sem imel druge interese in potrebe.

Skratka. če imaš kaj pametnega za povedati boš dobil po zobeh na Poljub.com, ker ne morejo prenesti pameti. Le zakaj ne? Ker jim je primanjkuje. Blodijo v nekih srednješolskih blodnjah, stari pa so že, koliko?, 26, 27, 28???!!!
Get real dragi Head in prešaltaj konkretno navzgor in zlezi iz srednje šole nekam.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 03:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbijevi posti so preveč jezni in špartanski, da bi jih vsi vzeli resno, zato mi dovolite, da zadeve dodatno obrazložim. boxer

Headvoidova psihoslika je pravzaprav zelo klasična (Janšini vzorci so zelo podobni and I kid you not, tudi on je sociopat Rolling Eyes ). Ste opazili, da so največji psihopati ravno tisti, ki konstantno blebetajo o čustvovanju, načelih, poštenosti, samozavesti in podobnem, torej o vsem, česar sami niso sposobni oziroma ne premorejo? Zaničevalen attitude do okolice je seveda posledica nizke samozavesti in nezadostnosti.

Sumim, da so ga v ranih letih vrstniki v šoli/družbi (vedno je stal bolj ob strani, pussy pač) konstantno maltretirali (tudi fizično), doma pa so ga starši tolažili s pavšalnimi "Ti si najboljšejši, fovš so ti, na, vzemi čokolado, pridn si" in podobnim, kar mu je nudilo (trenutno in hitro minljivo) tolažbo. Najbrž je izstopal z debelostjo ali čem podobnim, otroci pa tako hitro najdejo šibko točko. Roko na srce tudi danes ni ravno slok in tega se tudi zaveda, četudi se ukvarja s športom. Prasice od kil ne gredo dovolj dol pa če se jebeš, šit! Izdaja ga klasičen sindrom špeha v mladosti - podbradka v starosti.

Obenem mu starši niso nudili dovolj telesnega stika, začenši s prehitro odstavitvijo od joške. Mati je gotovo s pozornostjo obsedena zafrustrirana hohštaplerka (v omari ima vsaj kos ali dva garderobe s tigrastim in/ali leopardjim vzorcem. Pogumna, a?) in povešene joške pač niso modne.

Zanjo bi kar stavil, da ni doma iz mesta, dedek je bil najbrž kak manjši vaški obrtnik v proizvodnostoritveni dejavnosti, saj veste, krojač, čevljar ali kaj podobnega, babica gospodinja/kmetica. Mamica je nato doštudirala, se kot ekonomistka zaposlila v trgovskem podjetju ali pa zlezla v prosveto (tam je lažje prosperirati, je bolj pridna, ambiciozna in zagrizena ter zvita kot brihtna) in nato pridno lezla proti vrhu. Moža je najbrž spoznala v sosednji pisarni. "Tako rad mi nosi kavico, kar vzela ga bom!" Obenem je mommy gotovo močnejši partner v starševsko-partnerskem odnosu, očka je skorajda zagotovo copata. Možu najbrž še danes izbira obleke, "Da boš za med ljudi, kmet, vse moram storiti namesto tebe, nč ni od tebe". Pobič je na ta način seveda vsrkal kar nekaj nepravih miselnih vzorcev. Dobra in edina prava ženska je mati, vsi moški pa so v bistvu manjvredni. Dopuščam možnost, da je oča mati varal, tudi on je potreboval ventil in samopotrditev. In tako je mulo fasal doživljenske komplekse. Ups.

Še manj je prejel pristne čustvene podpore in ljubezni (razen na deklarativni ravni). Z njim so se radi hvalili pred drugimi, naš sine gor naš sine dol, ZARES pa z njim nikoli niso komunicirali. Vse skupaj je seveda rezultiralo v kompenziranju, zato se je v želji po samopotrditvi udeleževal vseh bralnih značk/vegovih tekmovanj in podobnega. Roko na srce, na šolskih krosih gotovo ni blestel, pri telovadbi je solidne rezultate dosegal kvečjemu pri suvanju krogle ali rokoborbi (tu mu je kilaža prišla prav).

Punc se je dolgo bal (žal ni vedel, da niso vse tako težke, kot je njegova mati), nato je, tam nekje na začetku dvajsetih, prebral kakšno samopomoč knjigo ali podobno newage crap, tako ali drugače načrtno ubil čustva (torej strah pred ženskami/neuspehom/posmehovanjem) in si rekel: "Vam bom že pokazal!!!"

Pridno je študiral, doštudiral ter pričel služiti fičenke, takrat ali malce kasneje je spoznal (bolj verjetno kasneje, dokler ni imel denarja sam pred seboj pač ni bil frajer, ergo ni upal do bejb) precej brihtno, a nesamozavestno punco (bejba gotovo ni najstarejši otrok v družini), ravno pravšnjo žrtev za prodajanje naštudiranih for, s katerimi ji je kojci spodnesel tla pod nogami in jo, kot materin surogat, postavil na piedestal. Bejbi se je seveda takoj ftrgalo, "Wuiiiiii, tip me nosi po rokah, pa tako tough je, nepopustljiv in močan in samo mene vidi". Žal se ni spoznala na govorico telesa, poba v javnosti še dandanes ne kontrolira rok, pa če zraven drži še tako neizprosno izklesan samozavesten ksiht. Ona je najbrž nežna dušica (tako kot on, da ne bo pomote, zunanji znaki agresije so tako ali tako le obrambni refleks), pri njej doma je bil najbrž glavni oča, če ima (starejšega) brata je njemu namenjal vso pozornost, njej pač ne.

Obenem jo solidno poriva, torej neegoistično, saj je vendarle nadomestek mamice, zanjo pa je potrebno potrpeti in storiti čisto vse. Ironično je seveda, da se mu telesni stik pravzaprav gabi (ker ga ni prejel v mladosti). Vse za kompenzacijo, le zadovoljen ne bo nikoli, česar še ne ve. Pššššt, ne mu povedat, naj se še malo matra in liže njemu osebno smrdečo češpljo...

Bejbe mi je trenutno rahlo žal, a me ne skrbi, slej ko prej bo spoznala, da je tip debil, ob takem ali drugačnem dogodku se bo izkazalo, da je reva in takrat se ji bo podrl svet. Ob njenem morebitnem nedolžnem flirtanju bi se mu zagotovo ftrgalo.

Eh, sj se mi ne da več, uporabimo raje alternativni konec: in tako sta do konca svojih dni srečno živela v Potemkinovi vasi poškodovanih duš.



Za pogumnejše še mental challenge: si upate predstavljati psihosliko njunih morebitnih otrok? oke


P.S. Ej Bassman, brez filtra sočnejših besed bi bil umjetnički dojam zgornjega športanja dosti boljši. Mislm res no, dlje sem popravljal kot pisal. guns




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 07:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa to je neverjetno. Sem mislil, da jaz res veliko vem o psihologiji, potem pa doživim tak hud udarec, hihi.
Za kaj takega bi še jaz švic izstisnil iz sebe. Badabum je zelo napredoval ali pa ni napedoval in je ostal isti in nikoli pokazal svojo zares zanimivo plat.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 11:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bolj to drugo, labilnim posameznikom jasno predstavljene pshioslike praviloma resno zdrmajo svet (nevarnost samopoškodb), zato sem se jim na poljubu preventivno izogibal (četudi materiala definitivno ni primanjkovalo).

Tokrat pa... izjema potrjuje pravilo. pomežik




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

LOL Očitno vam omenjani gospodič res ni pri srcu.

Sam zakaj imam vtis, da vam gre nekam silno v nos njegova draga? Pa menda ja niste tudi vi (ali vidva) šmirali okrog nje? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne razumem, meni je občasno prav simpatična, zna imeti iskrive pripombe, morda mi je je prav zato rahlo žal. Drgač pa pojma nimam, kako zgleda, še n'kol vidu. Povej, je fukabilna? Pikčrz pliz, bomo najdl enga, k se bo žrtvoval za splošni blagor in mu jo pred nosom kresnu, bo bolje za oba. smeh




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 14:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nimam pojma kdo sta onadva. Ok, njegovo ime mi je sicer poznano, kaj več pa res ne vem. Je pa Arbiter nekaj omenjal neke najboljše ženske na svetu... nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 16:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda sem mu neskončno fauš in ravno zato ga psujem, kot psa, ker ima NAJLEPŠO ŽENSKO na svetu.
če je to vse kar si pobrala in ti tako pravi ženska intuicija, potem se...MOTIŠ. Hihi.
Da ne bom še tebe počasi začel obdelovati s svojo Sherlockovo psihološko lupo.
Očitno ni zelo gerda baba bi rekel. Nobena gerda baba se ne obnaša, kot visokost. Ona pa se obnaša, kot visokost. Zato pač ni gerda baba sklepam in tudi gospodič Headroom si ne bi gerde babe navlekel na že tako ali tako preobremenjena ramena.
Mogoče pa tudi ti nisi gerda baba?
Bomo videli.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 17:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Joj, ne zdaj še mene vpletat sem. Mam že tako preveč problemov sama s sabo. In drugi z mano. Daleč sem jaz od ideala. nasmeh

No sej druge opisane stvari sem tudi absorbirala. Rahel dvom se mi je pojavil samo v zvezi s to žensko zadevo, pa sem iz previdnosti mal pofirbcala kako stvari stojijo. Glede na to, da je kdaj zaradi kakšne ženske prišlo že do vojn pa to...




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 18:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

badabum @ Sre 17 Sep, 2008 3:16 am Napisal/a:
Arbijevi posti so preveč jezni in špartanski, da bi jih vsi vzeli resno, zato mi dovolite, da zadeve dodatno obrazložim. boxer

Headvoidova psihoslika je pravzaprav zelo klasična (Janšini vzorci so zelo podobni and I kid you not, tudi on je sociopat Rolling Eyes ). Ste opazili, da so največji psihopati ravno tisti, ki konstantno blebetajo o čustvovanju, načelih, poštenosti, samozavesti in podobnem, torej o vsem, česar sami niso sposobni oziroma ne premorejo? Zaničevalen attitude do okolice je seveda posledica nizke samozavesti in nezadostnosti.

Sumim, da so ga v ranih letih vrstniki v šoli/družbi (vedno je stal bolj ob strani, pussy pač) konstantno maltretirali (tudi fizično), doma pa so ga starši tolažili s pavšalnimi "Ti si najboljšejši, fovš so ti, na, vzemi čokolado, pridn si" in podobnim, kar mu je nudilo (trenutno in hitro minljivo) tolažbo. Najbrž je izstopal z debelostjo ali čem podobnim, otroci pa tako hitro najdejo šibko točko. Roko na srce tudi danes ni ravno slok in tega se tudi zaveda, četudi se ukvarja s športom. Prasice od kil ne gredo dovolj dol pa če se jebeš, šit! Izdaja ga klasičen sindrom špeha v mladosti - podbradka v starosti.

Obenem mu starši niso nudili dovolj telesnega stika, začenši s prehitro odstavitvijo od joške. Mati je gotovo s pozornostjo obsedena zafrustrirana hohštaplerka (v omari ima vsaj kos ali dva garderobe s tigrastim in/ali leopardjim vzorcem. Pogumna, a?) in povešene joške pač niso modne.

Zanjo bi kar stavil, da ni doma iz mesta, dedek je bil najbrž kak manjši vaški obrtnik v proizvodnostoritveni dejavnosti, saj veste, krojač, čevljar ali kaj podobnega, babica gospodinja/kmetica. Mamica je nato doštudirala, se kot ekonomistka zaposlila v trgovskem podjetju ali pa zlezla v prosveto (tam je lažje prosperirati, je bolj pridna, ambiciozna in zagrizena ter zvita kot brihtna) in nato pridno lezla proti vrhu. Moža je najbrž spoznala v sosednji pisarni. "Tako rad mi nosi kavico, kar vzela ga bom!" Obenem je mommy gotovo močnejši partner v starševsko-partnerskem odnosu, očka je skorajda zagotovo copata. Možu najbrž še danes izbira obleke, "Da boš za med ljudi, kmet, vse moram storiti namesto tebe, nč ni od tebe". Pobič je na ta način seveda vsrkal kar nekaj nepravih miselnih vzorcev. Dobra in edina prava ženska je mati, vsi moški pa so v bistvu manjvredni. Dopuščam možnost, da je oča mati varal, tudi on je potreboval ventil in samopotrditev. In tako je mulo fasal doživljenske komplekse. Ups.

Še manj je prejel pristne čustvene podpore in ljubezni (razen na deklarativni ravni). Z njim so se radi hvalili pred drugimi, naš sine gor naš sine dol, ZARES pa z njim nikoli niso komunicirali. Vse skupaj je seveda rezultiralo v kompenziranju, zato se je v želji po samopotrditvi udeleževal vseh bralnih značk/vegovih tekmovanj in podobnega. Roko na srce, na šolskih krosih gotovo ni blestel, pri telovadbi je solidne rezultate dosegal kvečjemu pri suvanju krogle ali rokoborbi (tu mu je kilaža prišla prav).

Punc se je dolgo bal (žal ni vedel, da niso vse tako težke, kot je njegova mati), nato je, tam nekje na začetku dvajsetih, prebral kakšno samopomoč knjigo ali podobno newage crap, tako ali drugače načrtno ubil čustva (torej strah pred ženskami/neuspehom/posmehovanjem) in si rekel: "Vam bom že pokazal!!!"

Pridno je študiral, doštudiral ter pričel služiti fičenke, takrat ali malce kasneje je spoznal (bolj verjetno kasneje, dokler ni imel denarja sam pred seboj pač ni bil frajer, ergo ni upal do bejb) precej brihtno, a nesamozavestno punco (bejba gotovo ni najstarejši otrok v družini), ravno pravšnjo žrtev za prodajanje naštudiranih for, s katerimi ji je kojci spodnesel tla pod nogami in jo, kot materin surogat, postavil na piedestal. Bejbi se je seveda takoj ftrgalo, "Wuiiiiii, tip me nosi po rokah, pa tako tough je, nepopustljiv in močan in samo mene vidi". Žal se ni spoznala na govorico telesa, poba v javnosti še dandanes ne kontrolira rok, pa če zraven drži še tako neizprosno izklesan samozavesten ksiht. Ona je najbrž nežna dušica (tako kot on, da ne bo pomote, zunanji znaki agresije so tako ali tako le obrambni refleks), pri njej doma je bil najbrž glavni oča, če ima (starejšega) brata je njemu namenjal vso pozornost, njej pač ne.

Obenem jo solidno poriva, torej neegoistično, saj je vendarle nadomestek mamice, zanjo pa je potrebno potrpeti in storiti čisto vse. Ironično je seveda, da se mu telesni stik pravzaprav gabi (ker ga ni prejel v mladosti). Vse za kompenzacijo, le zadovoljen ne bo nikoli, česar še ne ve. Pššššt, ne mu povedat, naj se še malo matra in liže njemu osebno smrdečo češpljo...

Bejbe mi je trenutno rahlo žal, a me ne skrbi, slej ko prej bo spoznala, da je tip debil, ob takem ali drugačnem dogodku se bo izkazalo, da je reva in takrat se ji bo podrl svet. Ob njenem morebitnem nedolžnem flirtanju bi se mu zagotovo ftrgalo.

Eh, sj se mi ne da več, uporabimo raje alternativni konec: in tako sta do konca svojih dni srečno živela v Potemkinovi vasi poškodovanih duš.



Za pogumnejše še mental challenge: si upate predstavljati psihosliko njunih morebitnih otrok? :OO


P.S. Ej Bassman, brez filtra sočnejših besed bi bil umjetnički dojam zgornjega športanja dosti boljši. Mislm res no, dlje sem popravljal kot pisal. guns


Eh stari, kaj naj rečem, več kot odlična ocena, če bi bila ocena 10 najvišja bi ti lahko dal gotovo kako 11 ali celo 12.

Kar se tiče filtra, zarad tega je blo kr neki pripomb, pa ni sekirancije, napišeš tako kot misliš, ne popravljaš, spodi pa napišeš V PROFILU SI UGASNITE FILTER.

Vsak si lahko sam izklopi filter v profilu in tako bere tiste najbolj sočne besede.
Seveda takih z veliko holesterola ne priporočam izključitev tega filtra ;)

P.S. v tem forumu filter tako sploh NE sme delovati.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Sep, 2008 20:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Spet firbec. A Arbiter in badabum še nista banana pri sosedovih? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97381 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4232s ][ Queries: 37 (0.0867s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.