Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
14%
 14%  [ 2 ]
2
14%
 14%  [ 2 ]
3
14%
 14%  [ 2 ]
4
35%
 35%  [ 5 ]
5
21%
 21%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 14


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:56     Naslov sporočila:  Okovi ljubezni Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Okovi ljubezni


Vir: knjiga: Zaljubljeni moški; Moške seksualne fantazije; Nacy Friday; Okovi ljubezni

»Tod«
… Na mizi leži ženska, roke in noge ima zvezane z mehkimi tapeciranimi jermeni, preko oči ima povezo, čez usta pa mehko belo cunjo. Prebuja se iz rahle omamljenosti… gotovo so jo omamili zato, da so jo spravili sem.
Ko opazi da je zvezana, se začne naenkrat upirati. Počasi in mehko jo ogovorim in ji rečem, da ji ne bo nič hudega in da bo čez par ur svobodna. Rečem ji da je čudovita in da sem jo želel spoznati, da pa ona nikdar ne bi dopustila, da bi se razmerje razvilo po običajni poti. Pravim ji naj se pomiri in sprosti. Vedno znova ji ponavljam da ji ne bo hudega.
Končno spozna da se napreza brez haska. Rečem ji, da ji lahko odstranim povezo čez usta, če ne bo kričala. Ona odkima in tako ji odstranim povezo. Živčna je, prestrašena; joče. Postavlja mi številna vprašanja in me prosi, naj jo spustim. Rečem ji, da jo bom ljubil in da hočem, da se pomiri in sprosti in preprosto sprijazni s tem. Reče mi da sem perverzen posiljevalec, jaz pa odvrnem, da to nikakor ni res – takšen človek bi to počel le v svojo lastno korist in nje ne bi upošteval. Ona se obnaša kot kdo, ki ga bodo posilili, in jezi me, ker je ne morem prepričati o nasprotnem. Noče se pomiriti, tako da ji ponovno prevežem usta.

Primaknem se k njej, se ji mehko dotaknem prsi in ji pravim da so čudovite… jo poljubim na vrat in prsi. Njene bradavice so glede na velikost joškov precej velike, rjave. Vsako posebej nežno poljubim, z jezikom se igram po bradavicah. Počasi pomikam svoje prste noter in ven po njeni pizdi, nato zarijem jezik vanjo, divje jo ližem, srkam njen sok, ona pa drgeta in se odziva na moj jezik. Naenkrat dvigne boke; pride ji, vendar skuša to sprva skriti, s tresočim glasom me prosi, naj preneham in jo spustim. Obljubi da živi duši ne bo govorila o tem. Toda jaz ji pravim, da še nisem končal in da moram imeti svojega tiča v njej, saj nikdar več ne bom imel takšne idealne priložnosti. Slečem se in osvobodim svojega nabreklega tiča. Še naprej se igram z njenimi dojkami, skuša me pregovoriti naj odneham s svojim početjem, a povem ji da to ni mogoče. Z roko ji spet sežem v mednožje. Napne se. čutim njen griček. Skuša se mi izviti. Pravim ji, da je za razliko od vseh moških ki jih je kdajkoli poznala, moje spoštovanje do žensk in ljubezni tako veliko, da ga ne more doseči nihče.
Z obrazom zarinem v pizdo. Globoko vdihavam njeno telo. Poljubljam jo na pizdo. Ona mi še kar naprej govori, naj neham, vendar pa pazi, da ne povzdigne glasu. Rečem ji da ima njena pizda prekrasen vonj, da je krasna, gladka in ljubka. Rečem ji, da skušam doseči, da bi ji bilo prijetno in da ji niti v sanjah ne bi storil hudega.

Sprostim preklopno ploščo mize in jo dvignem, tako da je njena pizda na pravi višini, noge pa ji visijo navzdol. Razprem jo in ji preiščem vsako gubo; poljubljam jo, ližem, zarivam jezik v njeno vagino. Tesna je in komajda vlažna. Norim od poželenja, vendar se obvladujem zanjo. Premikam se počasi, sproščeno, nežno. Ližem ji pizdo in ji govorim, kako me vse to vzburja. Vprašam jo, če ji je že kdo tako lizal pizdo, kot to počnem jaz. Nalašč je tiho. Začnejo ji teči sokovi in čutim, da se odziva na moj jezik in prste. Na široko jo razprem in počasi potisnem tiča v njeno toplo skrivno mesto. Ona je negibna in neslišna. Začutim da ne morem več zdržati, izvlečem tiča in ji ga položim na griček, jajca mi prosto visijo na ustnicah njene pizde in zaradi tega skoraj izstrelim. Premaknem se na stran, nato pa zlezem na mizo, tako da mi tič in jajca mehko drsajo po njenih joških. Pritisnem ga k njenim prsim in jo vprašam, če je že kdaj občutila tako trdega tiča. Premaknem se navzgor in ji namestim tiča in jajca na obraz in vrat. Želim si da bi me cuzala, a vem, da bi trajalo le trenutek. Vprašam jo, če naj vstopim v njeno pizdo – če nima nič proti temu. Ona molči. Premaknem se in se vrnem k pizdi, jo razširim; ne morem se upreti, spet jo sesam. Usta priklenem nanjo, ona pa globoko diha in pravi da je preveč zdelana, da bi jo še enkrat sesal. Jaz nadaljujem, v celoti se izgubim v njeni mokri pizdi. Ona stoka in kriči, odmakne telo in ga nato spet močno pritisne k mojemu obrazu. Začutim da ji ponovno prihaja. Preneham in hitro vdenem tiča do dna. Začnem jo vse bolj močno fukati, ona pa se premika z mano, namesto proti meni. V nekaj sekundah se oba izgubiva v čudovitem orgazmu. Tako je, kot da moj tič nikdar ne bo nehal pumpati sperme.

Nekaj časa traja da prideva k sebi. Prinesem lavor tople vode in počasi brišem njeno pizdo ter jo od časa do časa poljubim. Ona molči, ne premika se in ne reče ničesar…




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uf.......
ena mojih skritih fantazij....ampak o tem kdaj drugič....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Avg, 2004 13:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej to sm pa od 2 kolegic slišu,da je to v bistvu njena fantazija...WTF?
Me zanima kok bi ble vesele,ko bi ble tkole posiljene. Bullshit!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Avg, 2004 14:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pokličunga velik žensk ma fantazijo posilstvo- s tem da to ni posilstvo ampak v bistvu dominacija moškega, ki točno ve kaj si zdle hočem in kako...

to nima veze s posilstvom in tudi ženske bi morale pazit kaj govoriijo ker... se zarečenga kruha velik poje... a veš pol jo nekdo posili, pa niti ni nujno da grobo in ji reče... sej si hotla prasica, sej ti je blo všeč... in lajf se spremeni za vedno....




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Avg, 2004 12:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Recimo,da sm mel neki podobnga v mislih ja.

Samo to,kar je zgoraj opisano JE posilstvo!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lisa
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 07:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To lahk napiše vsak, ki ima malo žilice za pisanje!
Drugač vam pa priporočam prebrati knjigo Berte Bojetu- Filio ni doma!!
Preberite jo in potem razmislite kaj bi vi naredile (predvsem ženske)




   
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 11:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja berta bojetu je zakon... ceprov pticje hise nisem mogla dokoncat... filio ni doma je pa izredno zanimiva...




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 prue
Gost







2.0 šold/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Avg, 2004 16:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ja sej to sm pa od 2 kolegic slišu,da je to v bistvu njena fantazija...WTF?
Me zanima kok bi ble vesele,ko bi ble tkole posiljene. Bullshit!
Točno tako. bullshit.

Kako bi ocenila zgodbo. 1 ali mogoče 2, več pa zihr ne dam.

lp




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2816s ][ Queries: 39 (0.0865s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.