povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
20%
 20%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
20%
 20%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
60%
 60%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 5


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 22:40     Naslov sporočila:  Dvojni užitek Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dvojni užitek


Robi je moj bivši s katerim nekako nisva našla skupnih točk v najini zvezi. Različna sva si tako zelo, da bi naju najina zveza samo uničevala, zato sva jo že pred meseci zaključila. Po tednih samskega stanu sem bila že precej razdražena od nepotešenosti, sploh ker me je v sexu Robi resnično znal zadovoljiti… zdaj naenkrat pa sama suša………

Spet sva nekako prišla v stik drug z drugim; kajti ko sva končala je bilo vse preveč boleče ohranjati kakršnekoli stike z njim. Tokrat pa je bilo v bistvu že vse mimo, vsa nesoglasja, vse bolečine, vse slabe misli so izginile.

Začela sva se dobivati približno enkrat na teden, ko je to obema odgovarjalo. Da sva potešila potrebo in željo po sexu. In te noči so bile božanske! Še boljše kot takrat ko sva bila skupaj. Pogovarjala sva se o fantazijah, o stvareh ki jih še nisva poizkusila, o stvareh ki bi jih rada doživela. Zaupala sem mu fantazije, ki sem jih še sama sebi komaj priznala.


In prišel je dan… tisti dan…
Zmenjena sva bila v mestu, da me pobere in da greva nekam drugam za spremembo, da tokrat ne bova pri njemu doma. Seveda sem imela ogromno vprašanj, vendar mi ni odgovarjal nič drugega kot to, da je vse skupaj presenečenje za mene. S težavo sem se sprijaznila s tem, kajti grozno me je zanimalo kaj namerava.

Odpeljal je iz mesta in na obvoznico. Gledal me je z nekimi čudnimi iskricami v očeh in mi rekel: »Odpri predal in vzemi tisto ruto ven in si jo zaveži čez oči.«
»Kaj?!?« sem presenečena izdavila.
»Me nisi slišala?!« je vprašal mirno.
»Ma ni šans, da bom z ruto na očeh okoli blodila!« sem rekla napol v smehu, kajti še vedno sem mislila da se le heca.
Po krajšem pregovarjanju, ko je že skoraj zapeljal na rob ceste in z ultimatom, da nikoli ne bom izvedela kaj naj bi sledilo v današnjem večeru, če si ne bom rute zavezala čez oči - sem ga le ubogala. Počutila sem se neumno. Pravzaprav celo zelo smešno. S prevezo okoli oči… kaj pa mu je??!... sem razmišljala. Toda želja po tem da bi izvedela kakšno presenečenje mi je pripravil je bila vseeno večja.
Med vožnjo se je pogovarjal z mano o čisto vsakdanjih stvareh, da bi me pomiril, da bi pozabila na prevezo na očeh. In zatopila sem se v pogovor tako, da sem resnično skoraj pozabila da doživljam nekaj kar se mi še ni dogajalo, nekaj nevsakdanjega za mene.

Končno je ustavil avto in mi rekel naj počakam. Prisluškovala sem njegovim korakom in ga slišala na moji strani avta, odprl mi je vrata, me prijel za roko in rekel da me bo on vodil, naj me ne skrbi, da bova šla počasi, da me bo držal da ne bom padla.
Tako sva vstopila skozi neka vrata, šla naprej po hodniku in vstopila v nek prostor. Robi mi je še vedno govoril, da se nimam česa bati, da ima vse pod kontrolo, da si samo želi da bi uživala, naj se sprostim, ker mi ne bo naredil nič kar ne bom hotela…
… in počasi sem se sproščala. Nežno me je božal po telesu in me začel počasi slačiti. Kos za kosom mi je slačil oblačila dokler nisem stala pred njim popolnoma gola, samo s prevezo na očeh. Poljubil me je.
Nato me je kot elektrošok zbodel glas za mojim hrbtom: »Mmmmm lepo.« Sunkovito sem se obrnila in z rokami že segla po prevezi, a je bil Robi hitrejši, prijel ma je za roke in mi jih potisnil ob moje telo ter me tako močno objel da se nisem mogla premakniti niti za milimeter.
In spet njegove besede: da naj globoko zadiham, da ni nič strašnega, da je bila to moja želja, ki mi jo želi uresničiti, da sem mu sama govorila o tem, da naj se jima prepustim, naj se sprostim……..
Njegove besede so mi odzvanjale v glavi kot odmev, preveč sem bila šokirana od misli da nisva sama.
Naenkrat sem začutila dihanje na mojem obrazu (še vedno v tesnem objemu Robija)… in tisti vonj po nekem hudo dobrem parfumu me je dobesedno omamljal. Nežen dotik ustnic na mojem licu, nato pa sem hkrati začutila jezik v mojih ustih in prst v pičkici. Zastokala sem od ugodja. Robijev objem je popuščal, njegov prijatelj pa me je potegnil k sebi na posteljo. Ležal je pod mano tako da je glavo zarinil v moje mednožje in njegov jezik je hitel obdelovati ta košček mene, ki me vedno znova privede do tistih neverjetnih ugodij.
Robi me je z rokami stiskal za joškice potem pa mi sredinec zarinil v ritko, porival mi ga je vedno hitreje, tudi jezik se mi je zdel vedno bolj grob in hiter na mojem ščegetavčku. Orgazem me je preplavil in bila sta zadovoljna nad izidom naše igrice. Očitno nista bila prepričana da se jima bom prepustila…

Kmalu zatem se je Robijev prijatelj dvignil višje, tako da sem med nogami začutila njegovo nabreklost kar mi je takoj spet pognalo poželenje po žilah. In potem je rekel: »Tako te bova pofukala kot te še ni nobeden. Tako da ne boš mogla več nič…« V tistem je vame tako na hitro in tako močno zarinil svojo batino, in čutila sem da je v meni čisto v celoti, da ga je zarinil do konca. čisto počasi ga je potegnil ven in vmes se je Robi že pripravil da mi svojega potisne v ritko. Z roko mi je hrbet potisnil malce naprej in že sem na ritni luknjici čutila njegovo trdo stvar, ki mi je vedno dajala nore občutke. Tako sem si želela čutiti oba naenkrat v sebi… Robi mi je počasi porinil glavico v rit in postopoma vstopal notri, malo obstal da sem se navadila na njega in se s počasni mi gibi začel premikati v moji ritki. Potem je rekel svojemu frendu naj me nasadi, da je čas da me oba pofukata tako da bom norela. Ni mu bilo treba dvakrat reči, kajti začutila sem dva trda nepotešena kurca v sebi in občutek je neopisljiv. Ujeli smo tisti pravi ritem in misel na to da me fukata dva tipa naenkrat, me je vzburjala tako zelo da mi je prišlo veliko hitreje kot bi si želela. Orgazem je bil dolg, v tistih valovih, drug za drugim in tako močan kot še nikoli do takrat.

Ker sta onadva še nista bila v tisti fazi da bi dosegla orgazem, jaz pa sem rabila nekaj trenutkov da se umirim, smo nekako obstali v tej pozi, da sem se umirila. Potem sta počasi spet začela potiskati vame… vedno v hitrejšem ritmu sta me pofukala tako kot me res še nikoli ni nihče.

Tisti večer smo izmenjavali poze, se predajali užitkom do zadnjih atomov moči, ki smo je imeli v sebi, dokler nismo nemočni obležali na postelji. Potem mi je Robi rekel, da sedaj lahko snamem prevezo z oči, vendar tega nisem storila. Nisem želela uničiti tiste sanjske podobe o drugem ljubimcu, nisem želela uničiti neke čarobnosti in skrivnostnosti tistega večera.
Komaj sem zbrala toliko moči da sem se oblekla, Robijev prijatelj me je objel od zadaj, me poljubil na vrat in rekel da mu je bilo res lepo, potem pa me je Robi povedel do avta in odpeljal domov.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fantazija?
To si želišal kako?

No ja...ko bi mene ena tkole odpelala,pa bi me pol s kolegico napadle in obdelale... bilo bi fino ;o)





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

O, ja... fantazija Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pridi bo fino! ;o)





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4130s ][ Queries: 39 (0.1582s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.