Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 00:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Palčka Napisal/a:
just for the record nasmeh i feel ok... dons sm se mela ql, sej vem, da znam naprej, vem, da ni konc sveta, vem da je to edina prava pot... sam ful mi je blo nujno use tole pisanje, ker sm ob tem, ko sm kao vm razlagala u bistvu sama seb razlagala... mislm itak, da me še stiska, ponoč je bed, ko se zbujam... pa zju3 boli una praznina, sam dgač pa ne obupujem, dons sm se smejala ko trapasta, ko sm bla s frendi na pivu in taroku, pol sm se pa še na fitnesu skor pretrgala nasmeh
sam tolk, da boste vedl, da niso šle vaše besede u nič! aja, pa itak, da računam na to, da me s5 kej kmal zvije... nasmeh tko da... i'll be back nasmeh
Pa hvala unmu k me je klicu dons in prečekiru, če še živim!!! *


Zato pa smo tuki, da ti pomagamo, ko ti je bad.
Vsaka lepa beseda mesto najde, pa vsi smo že šli čez to, kar ti doživljaš, tako da vemo o čem govoriš.
Je pač ena šola v življenju!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Me veseli da si bolje! pomežik

Takole skozi tole pisanje dostikrat lahko dojameš kaj narest v določenem trenutku... pa tudi če ne bi brala odgovorov, že ko sama pišeš svoje misli nekam na papir, v računalnik... no vsaj pri meni je tako... kar pridem do rešitve problema, do zaključkov...

Ko ti bo bad pa kar napiši, te bomo že nekak gor dvignil, ni vrag pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Don't cry because it's over...smile because it happened. ----> tole men vcasih ful pomaga..ampak pac po dolocenem casu ko das neki negativnih custev ze ven in se zalotis da gres po mestu se spomnis na nekaj in se sama pri sebi nasmehnes...ampak samo spominu.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Enostavno nism tok sebičn,da bi zato kako drugo deklco prizadel.Da bi bla samo rebound girl...to ibr sux.Jz nism še nobene deklce prizadel in tud nimam namena.Z vsemi mam iz moje strani vse počiščeno in vse na ravnem.One pač ne...ne vse.No in jaz bi rad tak ostal...nočm jz deklc prizadet in razočarat.

Pokličunga, dobiš en plus, tak velik, v redovalnico. To cenim, res.
Ne vem pa, zakaj folk tega ne šteka?




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poklicunga..zdj sm ostala z odprtimi usti ker mislm da sm to prvic slisala iz ust od kksnga tipa. Vecina jih neha s punco ki jim je dost pomenila in se takoj spetlja z drugo ki mu vecinoma nc ne pomen pol jo pa skensla k mal svoj ego zacel al kr ze pac.
Tko da tud pr men dobis plus pike.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 gobi




Pridružen/-a: 17:58, 27-Feb-2004
objave: 4
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naj še jaz palčki malo pamet posolim.
Prekinita vsakršne stike za mesec dni, potem bodo čustva in razum prišla za vama, se postavila vsako na svoje mesto. Po mesecu dni pa se bo pokazalo kako naprej, ali prekinitev ali nadaljevanje. Midva sva tako naredila in ..................... sva ostala skupaj.





Skromnost v užitkih ni po mojem okusu.
Casanova


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od gobiPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

gobi Napisal/a:
Naj še jaz palčki malo pamet posolim.
Prekinita vsakršne stike za mesec dni, potem bodo čustva in razum prišla za vama, se postavila vsako na svoje mesto. Po mesecu dni pa se bo pokazalo kako naprej, ali prekinitev ali nadaljevanje. Midva sva tako naredila in ..................... sva ostala skupaj.


to je dajanje lažnega upanja, ta zveza ni mogla obstati, glede na to, da poznam Palčko.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

devičnik in Šajtana.... ;o)

Zdj ne bom več tak,ker pol zmer jz pogorim...ne grem se več tko...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97375 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1964s ][ Queries: 41 (0.0409s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.