povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 12:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najprej sori za mojo reakcijo, ampak resnicno imam danes vse na kupu...

Kaj pa vem....sej mogoče mi niti ne bo uspela taka veza ( je sam teoretično postavljena v moji glavi, ker trenutno mi na kraj pameti ne pade neka resna veza, ker sem pravkar eno zaključila ). A točno vem, da bom nekoč novo začela na popolnoma drugi osnovi kot je bila prva.
Zaljubljenost hitro mine in treba je postavit predvsem zdrave temelje.
Kar se tiče drugih.....vsak ima pravico do svojega razmišljanja...in če komu nisem všeč...naj izvoli narediti korak naprej...mimo mene seveda.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 12:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Hm, palčica... kako ti to misliš? Da če grem jaz sexat z nekom drugim (pa da imam partnerja), potem je to samo biološka potreba ki jo moram zadovoljit in to ni varanje?
Najbrž sem narobe razumela Embarassed pomežik


No,to je bil v bistvu moj komentar v "no comment!"

Nekak mi to ne diši...
Drugač pa,če je tko kot je Admin napisu...če mu poveš,da se greš z nekom po¤¤¤¤¤ in on reče:"ok,ne pozabi kondoma!",pol je ok,sam če pa oon tega ne ve,pol pa beda.

če sta dogovorjena,pol je vse ok,pa nima veze kaj je to...KARKOLI,sam če se pa todogaja za hrbtom,pol pa to zih ni ok.

Sej,tko so v bistvu swinger klubi in grupiči in tko...to je vse v dogovoru in je zato OK!
To nekako tud jz nebi jemal kot varanje...

Sam če ima pa nekdo skrivnega loverja...to pa ni OK!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 12:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, zej imamo dva primera. V prvem partnerja varata, čeprav tega drug pri drugemu ne vesta, v drugem pa sta sklenla nek dogovor, torej, da je kul, če tu in tam gresta s kom drugim v posteljo.

Torej, dejanje je isto, a pri prvem primeru je varanje, pri drugem pa ne. Kje je razlika? V dogovoru.

če sklenemo; varanje je potem laganje partnerju....

(Samo razmišljam o vaših pisarijah Laughing )




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 13:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tako nekako, ja pomežik
Oziroma odvisno od posameznikov...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 18:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zame je varanje to,da če si z nekom v resni vezi,pri kateri partner ne ve,da jaz mislim oz. da karkoli imam z drugim tipom.Ja,tudi misel na drugega je veliko varanje.
čisto nekaj drugega pa je,valjda,da sem z nekom samo zaradi sexa in zgolj zabave. To pa valjda ni varanje. Itak. To je le stvar dogovora.

Skratka: varanje je vse,kar partner ne ve in nebi bil ravno vesel,če bi zvedel! Twisted Evil




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 11:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja v bistvu je EnigmA kr zadela piont...vsaj tko kokr jz mislm.

Varanje je za moje pojme največja žalitev partnerja...NAJVEčJA!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 14:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Ja v bistvu je EnigmA kr zadela piont...vsaj tko kokr jz mislm.

Varanje je za moje pojme največja žalitev partnerja...NAJVEčJA!


jaz se tudi s tem absolutno strinjam.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 zajèica




Pridružen/-a: 23:22, 25-Feb-2004
objave: 2
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 00:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja varanje na čustvenem nivoju peklensko boli,doživljam sedaj.
Life goes on!




    NI na linijiOsebna Galerija od zajèicaPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 28 Feb, 2004 02:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zajčica Napisal/a:
Ja varanje na čustvenem nivoju peklensko boli,doživljam sedaj.
Life goes on!


Tukaj te v vsem stoodstotno sodpiram klicaj




   
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 20:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

s tem, ko človek vara, v bistvu ne vara partnerja, temveč samega sebe!!!

samemu sebi krade ljubezen, samemu sebi laže, samemu sebi in nikomur drugemu!

mogoče se res sliši neumno, toda vsaj jst imam takšno mnenje o tem.




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 21:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No...o čustvenem varanju nimam pojma,nisem še nikol.No,sej tud telesno še nism,sam to je le mal drugač...tukaj so dejanja ki jih lahko komentira vsak in se jih da vidt in tko,medtem ko so pa čustva čisto ena druga zadeva.

no,moje mnenje o čustvenem varanju:
Oseba ki to dela v bistvu laže samemu sebi in ponavadi vsaj malo trpi.Taka oseba si (mislim da) trenutnega partnera sploh ne želi in je z njim/njo samo zato,da pač ima nekoga ali pa zato,ker je pač navajen/a nanj/o.

Telesno varanje pa ni nujno kaj posebnega.Saj večina vsaj 1X prevara.To je pač tko...ti pač zapaše in jemlješ to kot neko dejavnost,pač neki kar ti je v tistem trenutku in če ni čustev ti je vseen (vsaj tisti trenutek).No,seveda partnerja,ki je prevaran boli,če izve,samo tebe,ki varaš pa ne.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 23:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zajčica Napisal/a:
Ja varanje na čustvenem nivoju peklensko boli,doživljam sedaj.
Life goes on!


Vsaka vrata ki se ti zaprejo, ti odprejo nova, samo vsak sam se odloči, čez katera bo šel, ali tista ki prinašajo srečo, ali tista, ki prinašajo žalost, ali tista ki ohranjajo vse po starem.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 dogyx
Neznanec
Neznanec



Pridružen/-a: 8:05, 25-Mar-2004
objave: 12
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
30.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Maj, 2004 22:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

varanje, varanje, varanje............... to ni zame. smeska res si smeska. no ja eno in drugo ni vredu. huje je ce si z nekom tvoje misli so derugje oz z drugim v obeh primerih menjaj partnerja,.... moj nasvet Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil :dance tup :evil




  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od dogyxPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 10 Maj, 2004 23:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej..sej noben ne planira tega .....to se ponavad kr zgodi ....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 11 Maj, 2004 09:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam to pa ni čist res palčica!

Mam kolege/znance,ki grejo vn brez punce in rečejo:"Dons si bom pa eno dobu,da se mal sprostim." ... al kj podobnga.

To men ne deluje,da "se je slučajno glih zgodil.Grejo vn prov z namenom,da "mal" prevarajo.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6134s ][ Queries: 34 (0.3207s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.