Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Dec, 2007 14:20     Naslov sporočila:  Sprejemljivo varanje? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No recimo da imaš popolno ženo/moža, skbi zate v vseh pogledih, je razumevajoč/a, skrbna/en mati/oče (predvidevamo da sta poročena)... No ampak eden od partnerjev ima eno majhno napako. namreč ker mu partner vizuelno ni čist všeč- recimo da se zredi za 50 kil, ti občasno zadiši nasproten spol vendar nisi gey- banalen primer, pa se mu ne da nič narest za to da bi shujšal, da bi ti bil privlačen, v drugem primeru ti recimo en more dat tistga kar ti da nasproten spol ker pač to ni njegova domena umira od smeha ... No in zdej enemu partnerju začne manjkati ta vizuelna privlačnost (vstavi poljuben problem) in se recimo enkrat na leto pregreši in gre al na kurbo, al pa si tko na kakem potovanju ubode bejbo/tipa za eno noč. Ampak res samo za eno noč. Nima veze z osebo, samo pošten po¤¤¤¤¤, brez čustev in potem je nikoli več ne vidiš.
Samo zafilaš tisto kar ti doma manjka, in si po dejanju še bolj skrben do svoje ljubezni. Nič se ne spremeni v vajinem odnosu, zarad tega si še boljši- pa naj bo iz slabe vesti ali pa ker vsakič znova dojameš kako zlato imaš doma.

Zdej pač predvidevamo da žena/mož tega nikoli ne izve. Ali je to narobe?
Se vam zdi da je enemu od partnerjev to upravičeno, če se drugmu recimo ne da shujšat? Al pa da ti žena k se je zredila sama reče da če bi ga kdaj kej prjel da nč ne zamer če gre na kurbo, odnosa v smislu še ene veza pa ne bi tolerirala- je pripravljena zamižati na eno oko samo da njej ni treba hujšat ?

Moj fant pravi da ni vse črno belo in da če bi bil sam v takšnem položaju, mi ne bi zameril če bi se mi pač s kom za eno noč zgodil. Sam pač men je to igra z ognjem kaj pa če nekoč spoznaš nekoga s katerim ti na polno zadogaja in ti je preveč všeč da bi se všeč za eno noč? - to se kamot lahk zgodi pri ženskah recimo ko smo bolj čustvene in nam ni tolk pomembna vizuelnost, pa se hitr zapleteš, a ko ugotoviš za kaj se gre je ponavad že prepozno... lahk zaj¤¤¤¤¤¤š zarad naivnosti, lepega pogleda, dobrega sexa vse kar is gradil leta in leta s svojim partnerjem.

Zdej kaj je boljš. Si občasno (1x na leto al pa na dve ko je res kriza) dat duška spustit zavore in se z nekom res podret in si pol srečen nadaljnje 2 leti- nekdo k ti je všeč samo na vizelnem nivoju, al poslat svojo vezo ki je v vseh drugih pogledih popolna v k¤¤¤¤¤ in it iskat perfect osebo, tako s katero ti bo vse štimal (kar je men osebno kr mal unbelivable)?

Zdej sama čedalje manj verjamem v te kvazi perfect osebe pa duše dvojčice in ne vem kaj še vse. In če gledam iz svojega stališča je možno da se ti kdaj zgodi, fant tut pravi da je možno, če pa sem pri celotni zadevi samo opazovalec se mi pa zdi absurdno- ja dvojna merila i know.

Ne vem jst sm še mal naivna pa se mi včasih zdi da to ni prav odnos, da bi se morala partnerja štekat v vseh pogledih sploh pa si bit privlačna- če ni privlačnosti je tut sex bolj k ne u ku¤¤¤¤¤ in ker imam velik slabih sexov za sabo me niti ne mika da bi pogledala kaj mi ponuja sosedova jablana. rajš mam mal manj vizuelno perfektnega moškega pa da je sex hud, kukr obratno. Je pa je¤¤¤ če ni ničesar- sex ni super je pa uredu, oseba pa tut ti je všeč dokler se ne sleče recimo... sam po moji logiki potem s takim človekom nisi.

Sam če pa iz druge strani pogledam da maš pa vse, se štekata tok dobr da si skor da bereta misli, sta en do druzga u iber pozorna sam pač ti mal fali vizuelno kurjenje in ti včasih udar čez kapo in se ti zgodi z malce alkohola da se s kom podreš... Ne vem točn kaj si mislim če po pravic povem. Fant me je mal zmedu zdej s tem.

Ajoj sm zabluzila. No upam da boste dojel kva hočem od vas. umira od smeha

Lp
S.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Dec, 2007 14:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja s tem je tako, da sem tudi sam o tem nekoč razmišljal, ampak meni ne znese, da bi sexal z eno drugo, ker mi moja ne bi več vizualno bila všeč.
Prej bi se dogovoril za v troje, ali pa bi preprosto končal zvezo.

Druga stvar je pa ta, da večina folka se res boji, da bi partner sexal z nekom X zato, ker se boji izgube partnerja.
Po moje je to zelo redko, ker v končni fazi si z nekom zaradi čustev in ne zaradi tega, ker kao dober sexa.

Tako da po moje v večini primerov nastane tuki problem zaradi čustev in ne zaradi tega, ker partner sexa z nekom.

Sam mislim, da če s partnerjem razčistiš in se zmeniš, da imaš določene potrebe, ki jih on ne more izpolnit in da želiš to in to je samo sex in nič drugega, da se da.
Seveda če ni spet ljubosumja.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Dec, 2007 16:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jah no sej pravim dokler si samski oz. v vezi ni problem, greš pač stran. Kaj pa če sta poročena in imata otroka? Pa se oseba ki vara zaveda da je ljubljena najboljše kar se mu je kdajkoli zgodilo, si skor da bereta misli, se dopolnjujeta, samo pač problem nastane recimo ko se zena po prvem otroku zapusti, zredi in pač moškega ne privlači več tko kot bi morala... In moža začne to razžirat, ženska noče nič narest da bi mu bila všeč, al pa tut če, lahk to traja tut eno leto ali dve do perfectg bodya recimo (odvisno kolk se je zredila). Moza pa razganja ko vid sosedo s six packom, z jummy ritko in se skor razleze ko mu reče zivjo- mu vizuelna privlačnos tveliko pomeni. Pa mož recimo nič noče od nje..

Ga pa na kakem zuru ko spije preveč alkohola tok odnese da se ne zna več kontrolirat in vse tisto kar tlači v sebi udar ven. Sreča hudo bejbo- vizuelno k ga hoče podret.. se dasta dol in je nikol več ne vid. Seveda mu je potem žal za vse, a dejanje je storjeno, poti nazaj ni. Preostane mu le še to da je do zene sanjski mož.

smeh Ja je kul če bi se lahk z kom odkrito pomenil: lej jst mam tak pa tak problem, ti mi tega ne morš dat, si lahk poiščem občasno drugje?
Samo jst ne poznam osebe ki bi se to dejansko lahk šla. Menim da bolj ko se ku¤¤¤¤š okol, manj je povezanosti in predanosti pri ljubljeni osebi. Se mi zdi da na konc ostane le še slaba vest indelaš stvari le še zarad tega - ni iskreno in pristno.

Jst vem da če bi po recimo 20 letih zakona zvedla kej tazga, jst bi modela ubila. Stari 20 let sm ti podarila, ti si me pa ves čas vleku za nos. 20 let ki jih nikoli več ne boš dobil nazaj, 20 let laži!! Moj fant pravi ja kaj pa če bi bil do nje cel čas ljubeč in ne bi ona ničesar pogrešala? Moj odgovor je da je to še hujš! Zakaj? Ker je hinavsko in vse kar si naredil si mogoče zarad slabe vesti. Whats the point? Kok nej verjamem človeku če me je varal, ok 1x to bi se prezvečila, več pa zihr ne. In me čist nič ne bi brigal kake probleme ma on. Sploh če je recimo oseba že ko si jo spoznal ni mela perfektne postave al pa je mela slabšo, pa se je po porodu pač še mal ugojila. Verjamem da je lahko problem, samo je pa hinavsko če nimaš niti tolk jajc da bi ženi recimo povedal: ej lubica, mene si pa nehala prvlačit ker si se zredila in se bojim da me bo kera druga zmedla..

Sam realno kaj pa se zgodi potem ko človek "dozori" pri recimo 50- 60 letih? A pol greš tut iskat čvrsto meso zato ker je pr ženi ratal vse mlahav in zguban?

Ne vem četud ni črno belo se mi zdi da ok se ti zgodi enkrat, ne more se ti pa dogajat konstantno- sam izgovor da maš doma perfect zeno, nimaš pa kurbice. Aj j¤¤¤¤¤ ga življenje ni www.povej.netč.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 valery23
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 9:51, 06-Maj-2007
objave: 80
Teme: 5

2622.6 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Dec, 2007 19:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj varamo? To se sprašujeta tudi zakonca, zoolog David Barash in psihiatrinja Judit Lipton, v Mitu o monogamiji: Zvestoba in nezvestoba pri živalih in ljudeh. Odgovor ne leži v genetiki.



„Zvestoba enostavno ni v naravi ljudi, niti živali. Edina žival, ki je 100-odstotno zvesta, je trakavica, ki jo najdemo v črevesju ribe. Ko se ženska in moška trakavica združita, ne gresta več narazen,“ pravi Liptonova. Živali in ljudje, poleg tega, da za svojega življenjskega sopotnika iščejo najboljše od najboljšega, iščejo tudi nekaj „za zraven“. „V kulturah, kjer se monogamija definira kot zakon analize DNK, se redno izkaže, da večina ljudi ne spi s svojimi partnerji. To velja tudi za živali. Večina ptic se s partnerjem združi doživljenjsko, vendar DNK testi dokazujejo, da so njihovi „otroci“ pravzaprav potomci druge ptice,“ nadaljuje Liptonova.



Zakonca sta prepričana, da je zvestoba mogoča, vendar da je za to potrebno veliko truda. Poudarila sta, da je to značilnost, ki se jo človek priuči kakor drugih težkih stvari v življenju, recimo igranje violine.



Trije tipi prešuštnikov

Nekateri znanstveniki, kot je družinski in zakonski terapevt Don-Davida Lustermana, izpostavljajo tri tipe prešuštnikov:

Narcisi. To so tisti, ki so nagnjeni k nenehnim skokom čez plot. Kličemo jih tudi „gonitelji“. Težijo k čim večjemu številu prevar, saj imajo to za trofeje, ki so jih osvojili na tekmovanju, vsa stvar pa za njih dejansko je tekmovanje. Pogosto gre za ljudi, ki imajo osebnostno odklonskost v obliki narcisoizma.

Tisti, ki ne varajo, se radi spogledujejo in bi radi bili zanimivi nasprotnemu spolu, saj zelo pogosto ne vidijo problemov v svoji zvezi. Pozornost druge ženske ali moškega jim je povsem dovolj, ker se takrat počutijo posebne, česar pa ne dobijo v svojem matičnem gnezdu. No, tem se mogoče niti ne bi reklo prešuštniki – odvisno od tega, kaj je za vas varanje.

Tretji tip ljudi pa so tisti, ki se zavedajo, da jim trenutni izbranec ne ustreza, zato vzporedno aktivno iščejo tisto, kar jim odgovarja.

Image




 Kozorog Spol:ženska Petelin SkritOsebna Galerija od valery23Pošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Dec, 2007 01:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No men se ni dalo vsega brat sicer pa kolko sem prebrala se mi je zdel blebetanje. Dokler namreč se z neko osebo tako razumeš da in jo imaš tako zelo zelo rad, tako dolgo se ti bo zdela tudi privlačna ne glede na to kolko se spremeni. Tako da ni izgovora da bi lahko en varal ker se je drugi spremenil. A pol lahko jaz varam ker je moj fant začel recimo kadit pa se mi ni za lupčkat več z njim???? bull shit torej. Dokler imaš nekoga rad ti je privlačen, ko ga nimaš več ti ni več, enostavno.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 LORIS
Neznanka
Neznanka


Starost: 45
Pridružen/-a: 20:09, 18-Apr-2006
objave: 15
Teme: 2
Kraj: štajerland
481.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Dec, 2007 19:50     Naslov sporočila:  Re: Sprejemljivo varanje? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naj povem da kaj tako neumnega, naivnega in nerealnega že dolgo nisem prebrala, tak da mi je kar mal cukr dvignilo, ko sem prebirala te otročarije... Rolling Eyes

chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:
bla-bla-bla....No in zdej enemu partnerju začne manjkati ta vizuelna privlačnost (vstavi poljuben problem) in se recimo enkrat na leto pregreši in gre al na kurbo, al pa si tko na kakem potovanju ubode bejbo/tipa za eno noč. Ampak res samo za eno noč. Nima veze z osebo, samo pošten po¤¤¤¤¤, brez čustev in potem je nikoli več ne vidiš.Samo zafilaš tisto kar ti doma manjka, in si po dejanju še bolj skrben do svoje ljubezni.


Realnost je, da takšen odnos ne more dolgo laufat; po nekaj mesecih ali letih LE seksualnega varanja, ti nekje slej kot prej ven udari - spolnost med dvema partnerjema je zelo pomemben del odnosa.


chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:

Se vam zdi da je enemu od partnerjev to upravičeno, če se drugmu recimo ne da shujšat? Al pa da ti žena k se je zredila sama reče da če bi ga kdaj kej prjel da nč ne zamer če gre na kurbo, odnosa v smislu še ene veza pa ne bi tolerirala- je pripravljena zamižati na eno oko samo da njej ni treba hujšat ?


... Vsak normalen debel človek si želi shujšat in vsi debeli ljudje so vsaj 1x poskusili! Si ti bila kdaj debela? Dvomim... Zato pa ne razumeš. Shujšati sploh ni tako enostavno in veliko ljudi NE ZMORE (ne da se jim ne da) premagati vse ovire (kajti hujšanje je zelo povezano z psiho človeka in ni samo:'o.zdej bom pa manj jedu in začel telovadit' in kile se bodo stopile v 14-ih dneh).

chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:
Moj fant pravi da ni vse črno belo in da če bi bil sam v takšnem položaju, mi ne bi zameril če bi se mi pač s kom za eno noč zgodil. Sam pač men je to igra z ognjem kaj pa če nekoč spoznaš nekoga s katerim ti na polno zadogaja in ti je preveč všeč da bi se všeč za eno noč?


Dejstvo je, da najboljši seks doživiš takrat, kadar so prisotna tudi čustva - človeka se enostavno dotikaš drugače. Finta je v tem, da seks ni le 'luleka not in ven in noge narazen', ampak je dosti več... če imaš fanta, bi to morala vedet. Še vedno si je človek sposoben poiskat nekoga samo za seks in ga opraviti čisto po 'živalsko', brez čustev... In ponavadi te ta oseba ne zanima kot osebnost (iz kod je, kaj počne, kolk zlatih ribic ima doma, a zna obešat perilo in če rada lika...)... Torej, če se hočeš z nekom dol dat, se ne smeš čustveno vpletat, kar vsekakor je igra z ognjem, saj je meja tu zelo zabrisana.


chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:
Zdej kaj je boljš. Si občasno (1x na leto al pa na dve ko je res kriza) dat duška spustit zavore in se z nekom res podret...


In kaj bodo sosedje rekli? Pa otroci? Pa žlahta? Pa pes? Vsi vemo, da se kaj takšnega dolgo ne da prekrivati... Rolling Eyes


Realnost je, da takšen odnos ne more dolgo laufat; po nekaj mesecih ali letih LE seksualnega varanja, ti nekje slej kot prej ven udari - spolnost med dvema partnerjema je zelo pomemben del odnosa.


chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:

Se vam zdi da je enemu od partnerjev to upravičeno, če se drugmu recimo ne da shujšat? Al pa da ti žena k se je zredila sama reče da če bi ga kdaj kej prjel da nč ne zamer če gre na kurbo, odnosa v smislu še ene veza pa ne bi tolerirala- je pripravljena zamižati na eno oko samo da njej ni treba hujšat ?


... Vsak normalen debel človek si želi shujšat in vsi debeli ljudje so vsaj 1x poskusili! Si ti bila kdaj debela? Dvomim... Zato pa ne razumeš. Shujšati sploh ni tako enostavno in veliko ljudi NE ZMORE (ne da se jim ne da) premagati vse ovire (kajti hujšanje je zelo povezano z psiho človeka in ni samo:'o.zdej bom pa manj jedu in začel telovadit' in kile se bodo stopile v 14-ih dneh).

chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:
Moj fant pravi da ni vse črno belo in da če bi bil sam v takšnem položaju, mi ne bi zameril če bi se mi pač s kom za eno noč zgodil. Sam pač men je to igra z ognjem kaj pa če nekoč spoznaš nekoga s katerim ti na polno zadogaja in ti je preveč všeč da bi se všeč za eno noč?


Dejstvo je, da najboljši seks doživiš takrat, kadar so prisotna tudi čustva - človeka se enostavno dotikaš drugače. Finta je v tem, da seks ni le 'luleka not in ven in noge narazen', ampak je dosti več... če imaš fanta, bi to morala vedet. Še vedno si je človek sposoben poiskat nekoga samo za seks in ga opraviti čisto po 'živalsko', brez čustev... In ponavadi te ta oseba ne zanima kot osebnost (iz kod je, kaj počne, kolk zlatih ribic ima doma, a zna obešat perilo in če rada lika...)... Torej, če se hočeš z nekom dol dat, se ne smeš čustveno vpletat, kar vsekakor je igra z ognjem, saj je meja tu zelo zabrisana.


chukerchek @ Mon 17 Dec, 2007 13:20 Napisal/a:
Ne vem jst sm še mal naivna pa se mi včasih zdi da to ni prav odnos, da bi se morala partnerja štekat v vseh pogledih sploh pa si bit privlačna- če ni privlačnosti je tut sex bolj k ne u ku¤¤¤¤¤ in ker imam velik slabih sexov za sabo me niti ne mika da bi pogledala kaj mi ponuja sosedova jablana. rajš mam mal manj vizuelno perfektnega moškega pa da je sex hud, kukr obratno. Je pa je¤¤¤ če ni ničesar- sex ni super je pa uredu, oseba pa tut ti je všeč dokler se ne sleče recimo... sam po moji logiki potem s takim človekom nisi.


Res si še naivna... Ne skrbi, z leti boš spoznala, da vizualnost še zdaleč ni navečji faktor v nekem zdravem odnosu, kajti dva človeka ki se iskreno ljubita se privlačita na čisto drugem nivoju.




Samozavest serijsko!


 Vodnar Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LORISPošlji zasebno sporočilo
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Dec, 2007 23:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se podpišem pod Loris. tup




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Dec, 2007 09:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rose22 @ čet 20 Dec, 2007 10:57 pm Napisal/a:
Se podpišem pod Loris. tup


sama kaj napiš, ne pa da se sliniš pod tuje delo smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Dec, 2007 10:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Basko ni več kaj napisat.Je Loris tako dober napisala da sem se kar podpisala.Pa nehi bit siten ha ha




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Dec, 2007 10:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rose22 @ Pet 21 Dec, 2007 9:07 am Napisal/a:
Basko ni več kaj napisat.Je Loris tako dober napisala da sem se kar podpisala.Pa nehi bit siten ha ha


Lenoba lena!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Dec, 2007 10:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdaj k mam dopust sem pa lahk mal lena Very Happy




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Dec, 2007 11:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

LORIS:

1. nauč se ornk brat in boš vidla da jst nisem pisala da sem naivna zato ker v takšno funkcioniranje verjamem- ker ne. Se strinjam s tabo tko da si me čist za bz napadla in žalila. Res si se spustila na nivo.

2. noben ne govori o mesečnem ali letnem varanju. Gre se da se podreš enkrat z eno osebo in le-te nikoli več ne vidiš- Ena noč en sex. Tut to se men ne zdi prav.

3. lahko da je zadeva neumna in naivna a ni zreasla na mojem zelniku. POvod za temo je baziran na resničnih zgodbi nekih znancev.

4. men vizuelnost ne pomen zivljenja, ker drugač ne bi bila z mojim fantom. Ker sem pa tut sama le človek pa včasih rada vidim na cesti kako lepo telo. AMpka to še ne pomeni da bi dejansko kaj mela s kom ker se zavedam da gre le za fizičnmo privlačnost, jst pa hočem več in se mi ni za fu¤¤¤¤ z neznanci.

5. ŠE enkrat JST SE S TAKŠNIM ODNOSOM NE STRINJAM, ker sem naivna do te mere da verjamem v NEKAJ VEč.

6. glede debelosti. PA kaj teb ni jasn mislim napadaš me ko da sm jst to rekla- če maš ti probleme sama s sabo jih prosim ne apliciraj name. Mene debelost ne moti ker ma moj fante tut 30 kil preveč. JSt sem mela nekoč preveč kil, tut premal sem jih že mela, tko da vem kako je v obeh straneh. Trenutno nimam prevelilk kil mam pa šlaufelk okol trebuha s katerim se borim že 2 leti. Pa mi ni ratal, zakaj? Ker preveč rada jem tortice. In zdej če bi mojga fanta recimo to motil in bi imela na izbiro al da shujšam al pa da se začne gont okol bi se najina veza kej hitr končala. Zakaj? Zato ker ko sva se spoznala sem mela res ogabno postavo, in sem se zdej zrihtala za 70 % in mi nima kej za sikat. Drugo bi bilo če bi jst ob najinem spoznavanju imela perfect body. In če bi bla najina veza bazirana na vizuelni privlačnosti potem pač nisva za skupaj ker jst rabm več.


Bolj jasno zdej?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 floki
Neznanec
Neznanec


Starost: 54
Pridružen/-a: 11:50, 15-Nov-2004
objave: 10
Teme: 1

361.0 kinta/e
0.0 šold/e
68.9 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 06 Feb, 2008 13:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

En zelo dober članek o varanju!

Nevarna razmerja
petek, 18. januar 2008 @ 05:02 CET
Piše: Sonce

Piše: Neža Žigon v novi Vivi www.viva.si

Nezvestoba je, povedano nekoliko ironično, postala trend: delež ljudi, ki so partnerju vsaj enkrat v življenju nataknili roge, se v povprečju giblje blizu polovice. Povedano drugače: narašča delež tistih, ki se skušnjavi preprosto ne znajo upreti – gre predvsem za ljudi v dolgoletnih zvezah, ki ne najdejo izhoda iz enoličnosti teh zvez. Je biti z enim človekom do konca življenja res le redka vrednota, ki jo spoštujejo samo še najbolj načelni?

KAJ JE NEZVESTOBA?
Večina ljudi na kaki točki partnerskega razmerja sreča človeka, za katerega se jim zdi, da bi bil »boljši« partner. Toda zakon obsega pričakovanje primarnosti: zagotovilo, da bosta partnerja drug drugemu najpomembnejši osebi v življenju. Partnerja se navadno strinjata, da ta primarnost obsega tudi spolnost.

Nezvestoba pa je prostovoljno intimno oziroma seksualno razmerje s človekom, ki ni naš partner in ki ga naš partner zaradi sklenjenega dogovora ne bi odobraval (torej ta dogovor nekako kršimo). Izkušnja, ki jo delimo z drugo osebo, pri varanju postane pomembnejša od izkušnje v partnerski zvezi.

Nezvestoba ima lahko različne oblike. Lahko je čustveno intenzivna, vendar brez seksualnosti, ali pa temelji samo na spolnosti brez čustvenih vezi. Seveda lahko obsega oboje: takšne so tudi najnevarnejše in jih je najtežje pretrgati. Nezvestoba ne pomeni nujno razkroja partnerske zveze, zagotovo pa je najbolj uničujoče dejanje v zvezi, v kateri je monogamija zapovedana.

ZAKAJ VARAMO?
Razlogov je veliko, najpogostejši, ki je »očem najbolj skrit«, pa je, da v partnerski zvezi ni rednega in učinkovitega komuniciranja. Ljudje največkrat varajo zato, ker menijo, da bo kratkotrajna afera rešila težave v redni zvezi in jo celo popestrila, na dolgi rok pa naj ne bi nikogar prizadela (pri čemer pozabljajo na dejstvo, da je partner že tako prizadet zaradi pomanjkanja pozornosti, ki jo preusmerjajo na ljubimca).

Drugi zabredejo v afero zaradi potrebe po vznemirjenju. Nezvestoba je lahko tudi posledica maščevanja partnerju, ker je nekaj storil/nečesa ni storil (najpogosteje je maščevanje zaradi enakega dejanja). Varanje lahko služi potrjevanju lastne privlačnosti ali pridobivanju pozornosti in intime, ki ju v zakonu primanjkuje. Nezvestoba je lahko tudi znak nezadovoljstva s seboj.

človek, ki vara, se želi počutiti drugače in drugačnega, prav druga oseba pa v njem morda vidi to, kar je partner prezrl. Nezvestoba je lahko še posledica šibkega samospoštovanja, strahu pred izgubo svobode zaradi partnerske zveze, pomanjkanja vzajemnega zadovoljstva ali zgolj golega poželenja.

Razlogi za varanje so od para do para različni. Prepričanje, da so varanju izpostavljene samo partnerske zveze v težavah, je zmotno; tveganjem so v skoraj enaki meri izpostavljene srečne zveze. Toda na splošno vendarle velja, da so za varanje dovzetnejše zveze, v katerih partnerja premalo komunicirata (ali sploh ne komunicirata), ki so na življenjskih prelomnicah (denimo na prehodu v starševstvo) itn. Afera je po svoje način, kako dokončati zvezo, ki ne prenaša več zadovoljstva.

Po razkritju afere se zgodovina zveze, če seveda partnerja nameravata ostati skupaj, navadno piše na novo. Značilne so razlike po spolih: moške in ženske pri varanju največkrat vodijo različni tipi zadovoljitev (čeprav te posplošitve ne veljajo vedno!). Ženske usmerjajo predvsem čustveni motivi (in možnosti ustvarjanja čustvenih vezi s človekom, ki ni njihov partner), moške pretežno seks.

ZNAKI, DA NAS PARTNER VARA
Nezvestoba ima veliko obrazov in očitne znake, ki jih opazimo, že če smo nanje malce pozornejši kot sicer:

* človek, ki nas vara, je zelo povezan z drugo osebo, ki mu okupira misli. Energijo usmerja stran od nas in od otrok, od gospodinjstva in kariere. Resda je koncentriran, vendar ne na nas. Izogiba se nas, nas ignorira in zavrača komuniciranje ter nas s tem potiska stran od sebe.
* Spremeni se partnerjevo seksualno vedenje. Bodisi si partner, ki nas vara, pogosteje želi seksa bodisi ga želi redkeje kot sicer ali pa v spolno življenje uvaja nove tehnike in prijeme.
* Spremenijo se partnerjevi čustveni vzorci. Brez razloga se jezi na nas, odsoten je in nas pogosto ne posluša; lahko se tudi primeri, da nenadoma postane nenavadno sladek in ustrežljiv.
* Spremenijo se partnerjeve telesne navade: redno začne telovaditi, več časa porabi zase in za nego telesa, spremeni prehranjevalne vzorce in navade.
* Spremeni se partnerjev življenjski slog. Redno začne izostajati od doma, česar prej ni počel, omisli si dodatne konjičke, nenadoma ima veliko prijateljev, s katerimi mora deliti večere oziroma prosti čas.
* Spremenijo se njegove navade in vedenjski vzorci; zmanjšata se partnerjeva koncentracija in produktivnost.
* Pokažejo se spremembe v partnerjevem značaju, ki jih ne moremo natanko opisati – vemo le, da je preprosto – drugačen.


preberi cel članek




 Kozorog  Petelin SkritOsebna Galerija od flokiPošlji zasebno sporočilo
 crna_puma
Neznanka
Neznanka


Starost: 45
Pridružen/-a: 12:06, 14-Nov-2007
objave: 15
Teme: 4

583.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 04 Mar, 2008 12:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zanimivo, da se več ali manj pojavlja mnenje,da se pojavi varanje, kadar v zvezi nekaj ne štima ... po drugi strani, pa je lahko zveza še tako dobra, pa se vseeno nehote zaljubimo v drugo osebo.

In če pri tem ne gremo v sexsualen odnos ... ampak smo pač zaljubljeni in 'čakamo' kdaj nas bo ta zaljubljenost minila ... ali v takem primeru še vedno lahko govorimo o varanju?

... nikoli ni vse tako črno belo, kot si želimo pri varanju predstavljati pomežik

...




 škorpijon Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od crna_pumaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 04 Mar, 2008 13:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kadar imaš z nekom dober odnos, se ne moreš zaljubiti v drugo osebo.
Varanje se najprej začne v glavi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.8815s ][ Queries: 41 (0.2608s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.