povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 razor



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:49, 18-Avg-2007
objave: 3
Teme: 2

189.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Okt, 2007 22:37     Naslov sporočila:  Kaj kupiti punci za rojstni dan? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Živjo!

čez nekaj dni ima punca 18 roj. dan, sploh nimam pojma ka ji naj kupim al pa pripravim za roj. dan karkoli...Iščem neki posebnega, izvirnega in uporabnega!!

Kakšen dober predlog?

Please help me! Confused




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od razorPošlji zasebno sporočilo
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 10:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Domiselnega fanta.




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 10:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pelji jo na bled na kosilo in ji kupi kakšno vrtnico po poti!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 12:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

badabum @ Fri 19 Oct, 2007 10:06 Napisal/a:
Domiselnega fanta.


točno to!

Tist s kosilom in vrtnicami je pa čist dolgočasno, za lase privlečeno in nič posebnega. Vložiš ravno tok truda kukr da greš na wc srat.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pet 19 Okt, 2007 12:14 pm Napisal/a:
badabum @ Fri 19 Oct, 2007 10:06 Napisal/a:
Domiselnega fanta.


točno to!

Tist s kosilom in vrtnicami je pa čist dolgočasno, za lase privlečeno in nič posebnega. Vložiš ravno tok truda kukr da greš na wc srat.


ah dej no, potem pa ti povej dobro idejo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 19 Okt, 2007 12:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Za moj 18. RD sem prišla domov iz šole natovorjena z raznimi darilci med katerimi so prevladovale plišaste igračke. Se spomnim, da moji noni to ni šlo v glavo, kako za začetek polnoletnosti dobiš za darilo več igrač kot pa kak otrok. Potem je sledilo še nekaj bolj resnih daril, ki pa so mi večinoma vsa že ušla iz spomina. EMŠO pa to... nasmeh
Tako pridem do ugotovitve, da mi je takrat najbolj seglo do srca in ostalo v spominu domiselno glasovno voščilo enega meni zelo ljubega fanta na šolskem radiu in komad, ki mi ga je ob tem podaril Skid Row - 18 and life. Potem sem simbolično od njega dobila še eno malo bonboniero Baci z vizitko in bila sem presrečna. nasmeh

Tako je bilo v mojih časih. Koliko so pa danes zahtevne sodobne dijakinje pa ne vem. Mi smo bili takrat vsi brez denarja in razveseljevale so nas malenkosti. Pa kakšna večerja na Bledu pri tistih letih, lepo te prosim. Saj so bili redki, ki so sploh že imeli vozniško oz. že bili na faksu. In bili prav tako brez keša. nasmeh
Izjema so bile morda frajle, ki so hodile s precej starejšimi fanti, ampak takih je bilo vseeno bolj malo.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Nov, 2007 23:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Takole je,

ti sam najbolje poznaš punco, pač pomisli o čem je sanjala, govorila, kaj ima rada, kaj bi lahko bilo tisto lepo.
Težko je reči kaj je tisto univerzalno, ki bo vžgalo. Važno je, da je kupljeno z ljubeznijo in domiselnostjo, ter ni kr nekaj, pa full drago ipd.

to je to pomežik




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 09:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, pa da se je treba izogibat, nakupa parfumov, nakita in oblačil, v kolikor ni sama kdaj izrazila željo za specifično zadevo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 13:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Fri 19 Oct, 2007 11:16 Napisal/a:
chukerchek @ Pet 19 Okt, 2007 12:14 pm Napisal/a:
badabum @ Fri 19 Oct, 2007 10:06 Napisal/a:
Domiselnega fanta.


točno to!

Tist s kosilom in vrtnicami je pa čist dolgočasno, za lase privlečeno in nič posebnega. Vložiš ravno tok truda kukr da greš na wc srat.


ah dej no, potem pa ti povej dobro idejo!


Mam velik dobrih in izvirnih idej ampak naj se avtor kar malce potrudi za svojo žensko. le kdo bo vedel kaj si želi bolj kot on?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 13:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pet 09 Nov, 2007 12:45 pm Napisal/a:
Brussman @ Fri 19 Oct, 2007 11:16 Napisal/a:
chukerchek @ Pet 19 Okt, 2007 12:14 pm Napisal/a:
badabum @ Fri 19 Oct, 2007 10:06 Napisal/a:
Domiselnega fanta.


točno to!

Tist s kosilom in vrtnicami je pa čist dolgočasno, za lase privlečeno in nič posebnega. Vložiš ravno tok truda kukr da greš na wc srat.


ah dej no, potem pa ti povej dobro idejo!


Mam velik dobrih in izvirnih idej ampak naj se avtor kar malce potrudi za svojo žensko. le kdo bo vedel kaj si želi bolj kot on?


Ma lahko bi pa delila kaj z nami!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 14:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no recimo banalen primer primeren za toplejše dni. Kupiš en dobr šampanjc, pa eno rozico, jo ugrabiš v avto, ji zavezeš oči (da ji za zihr ni nič jasno in bo umrla od radovednosti) ljubljeno odpelješ na polet z balonom seveda ob takšnem času da med poletom ujameta sončni zahod, na balonu spijeta šampanjc.. po poletu pa se parkirata nekam na en hribček, travnik whatever, kjer razgneš odejico in razpakiraš večerjico ki si jo sam skuhal.. prizgeš svečko (seveda paziš da ne zanetiš požara v naravi) in uživata v zvezdnati noči.


To je spisano na hitrco tko da.. zadevo se da boljš izvest in izboljšat...
Sam ne mi zdej ideje ukradet... smeh

p.s.: ideja odpade če se oseba boji višine smeh




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja hudiča, nimamo vsi te sreče, da bi bili rojeni julija. nasmeh

V letnem času mojega Rd razsjajo virusi, vreme je obupno in še najbolj se prileže čaj. Potem pa bodi romantičen, če moreš! nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 14:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najbolj vazn je da ne delaš cele ceremonije okol rojstnega dneva medtem ko med celim letom popolnoma pozabiš nanjo.

Jst sm dans recimo čist brez kakršnega koli razloga dobila od dragija ki je prišel iz Valencije en toooooooooooooook kjut povštček pa svečnik.. točno takšno vse skupi kot bi si sama izbrala. S takšnimi dejanji men osebno fant pove da sem prav izbrala in da me pozna tko kot sem si sama želela. Vsakič znova... in znova.

Hecno a ne?Kako Majhne pozornosti delajo čudeže.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Fri 09 Nov, 2007 13:54 Napisal/a:
Ja hudiča, nimamo vsi te sreče, da bi bili rojeni julija. nasmeh

V letnem času mojega Rd razsjajo virusi, vreme je obupno in še najbolj se prileže čaj. Potem pa bodi romantičen, če moreš! nasmeh


hey vse se da če se hoče. Sej pravim da je to sam en banalen primer, bolj provokacija basskotu ... lahk ti idej naštevam do pojutrišnjem. Sej moj ma tut rd. oktobra pa vedno neki najdem. Jst mam tut septembra pa do letos še nisem doživela da bi bil sončen dan na moj dan pa me dragi vedno full preseneti. Sej rabiš samo prisluhnit...

Sej če ma pa v zimskih časih pa najameš eno kočico v gorah s kaminom in prirediš zadevo.. jst bi umrla za romantičen večer (berii:sex) pred kaminom smeh veš kok je idej, kolk možnosti.. Fora je samo da se potrudiš in sam vložiš nekaj truda. K to da greš v trgovino in kupiš neki je najlažje in najmanj truda se porabi- razen če pač veš kaj točno si oseba najbolj želi. men osebno so dejanja bolj globoka pa še oba lahk uzivata v tem.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 15:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma hecam se. Meni domišljija itak ne dela problemov. Pa havla bogu imam večinoma opravka tudi z domiselnim moškim.
btw, čisst tko izven konteksta, kaj si potem sčarala s tistim piščancem? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4166s ][ Queries: 41 (0.0582s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.