Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Boris Balkan



Starost: 44
Pridružen/-a: 19:43, 09-Okt-2007
objave: 2
Teme: 1

178.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Okt, 2007 19:53     Naslov sporočila:  Samo Za Moške! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

»Spoznaj skrivnosti: v čem je razlika med tipi, ki so uspešni z ženskami in tistimi, ki niso?«

Zakaj lahko nek tip dobi skoraj vsako žensko, enim pa ne uspe pa da se ubije.

Je to mogoče zaradi...
- lepega in mišičastega izgleda
- finančnega statusa
- družbenega položaja
- dobrega avtomobila
- starosti
- slave itd

NIč OD NAŠTETEGA!

Lahko si najbolj nabildan tip, manekenskega izgleda, lahko si milijonar, lahko voziš najnovejšega mercedesa...in še vedno bo lahko vse zaman.

Lahko si najbolj inteligentna oseba, imaš 4 doktorate...in še vedno mogoče ne boš dosegel želenega rezultata.

Najpomembnejše so spretnosti osvajanja in poznavanje družbene dinamike in psihologije ter poznavanje koncepta, ki se mu reče privlačnost.

Pozabi na vse trike, v smislu, kako v 1 koraku in čimprej spraviti žensko v posteljo in ostalo sranje (če te to zanima, potem nehaj brati naprej in zapusti to stran, TAKOJ).

Prav vsak lahko spremeni svoje življenje (ja, gre za spremembo življenjskega stila) in se nauči spretnosti, da bi lahko dosegal TAKOJŠNJE želene rezultate pri osvajanju žensk, ki jih ponavadi vidiš v bližini lepih, bogati in slavnih tipov.

Kako?

In tu zopet ne bomo govorili o raznih trikih kako manipulirati z ženskami, jim lagati in pod pretvezo zvabiti čim prej v posteljo. Govorim o povsem praktičnih in enostavnih načelih in spretnostih osvajanja in zapeljevanja.

Ali se želiš naučiti:
- kako sprožiti privlačnost takoj ko žensko spoznaš
- psihologije, ki stoji za tem, da ženska lovi tebe in ne ti njo
- enostavnih načinov kako pristopiti ženski in kaj povedati
- metode za neustavljivo samozavest
- kako prijateljico spremeniti v ljubimko
- kako hitro ustvariti čustveno povezavo z žensko tvojih sanj
- kako premagati strah pred zavrnitvijo
- skrivnosti tipov, ki so uspešni pri osvajanju najlepših žensk na svetu...

in še veliko, veliko več...

čas je, da prevzameš kontrolo tudi nad tem področjem svojega življenje...

Na blogu http://samozamoske.blogspot.com bomo združili vse kaj potrebuješ za uspeh pri osvajanju žensk:
- objavljali bomo članke na temo osvajanja in spoznavanja z izjemnimi ženskami in pa mesečno bomo objavljali tudi članke gurujev dotičnega področja
- knjige
- CD/DVD-ji
- seminarji in bootcampi, ki so jih ustvarili trenutno najboljši v seduction community
- ter ostale informacije, ki ti lahko pomagajo pri izboljševanju tvojega življenja in tvojih spretnosti družbene dinamike in psihologije

OPOZORILO:
Na blogu ne boš našel informacij o tem kako izkoriščati ženske. če te to zanima potem ta stran ni za tebe.

Namesto tega se boš lahko naučil principov, ki odločajo da bo nek tip bolj privlačen za žensko kot drug.

Naučil se boš samo resničnih, v praksi preizkušenih tehnik in strategij, da boš lahko pristopil, spoznal in osvojil najlepše ženske na svetu.

Verjemi mi, lažje je kot si si kdajkoli predstavljal... Smile

Lep pozdrav!
Boris Balkan
Samo Za Moške Blog




 Kozorog Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od Boris BalkanPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Okt, 2007 20:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A to je samoreklama za društvo sam(nj)skih pecarošov? umira od smeha

No, kakorkoli že, obilo uspeha in samozavesti pri pecanju vam želim. To zadnje pa bo prišlo prav tudi pri zavrnitvah.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm....po moje je tole en obupanček s kompleksi ki se še vedno igra z rokami...hehehe....




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 11:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma sej sem se hecala. Da ne bo kdo užaljen. Recimo, da je nekaj teh navodil za pecanje smiselnih. Sam meni osebno se zdi že to, da je en človek tolk obremenjen s tem kako ujagat eno babo in v tej smeri še "izobraževat" druge fantiče, čist adijo. Žensko je treba zapecat na izi, čist neobremenjeno s tem al bo al ne bo dala. Eh, pa pustimo to.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 11:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja, men je pa zadeva zanimiva iz tega vidika.
Naučijo te pisat, naučije te seštevat, nihče te pa ne nauči, kako ravnati z denarjem oz. kako se obnašati do žensk, na splošno ne sam kako ujagat kakšno.
In če gledam sebe, kake bučke sem delal kot najstnik, moram rečt, da velik tega kar fantje tam trdijo drži.
Seveda kako bo kdo to uporabil in zakaj je pa druga stvar.

Vsekakor bi bilo priporočljivo, da bi kdo še na področju denarja kaj podobnega naredu!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 12:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah, basko... A misliš, da sem bila jaz kot najstnica ista kot sem sedaj? nasmeh

Sej ne moreš od najstnika pričakovat istega pristopa k ženskam kot od zrelega moškega, ki se bliža 40 letom. Je pa mal neumno, če tak moški peca ženske z izoblikovanimi osebnostmi na najstniški način.
Izjema je seveda, če pri teh letih peca najstnice, sam o tem raje ne bi razpravljala.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 12:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, nisem ravno gledal, kaki pristopi so omenjeni in da gre za najstniške pristope!
Je pa stvar ta, da marsikdo ne zna tudi v poznih 20ih.

Kakor tudi ženske ne znajo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 14:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ja in potem si tako lepo naučen in vidiš v praksi, da se ženske ne obnašajo čist tako kot so te naučili in si ubiješ v glavo, da je s temi ženskami, ki ne delujejo po knjigi, nekaj narobe. nasmeh
Sicer pa sem tudi sama videla že veliko igralcev. Eni so igrali maratonske predstave in znali celo dobro improvizirati. Ampak enkrat se je tudi njim spustila zavesa in odšli so brez aplavza.
če ne znaš bit to kar si, če se ne znaš sprijaznit s tem kar si in bit v tej koži zadovoljen in samozavesten, je brezveze se pretvarjat. In edini pravi pristop k ženski je individualen, raziskovalen, tak da ne veš kaj te v resnici čaka, ne pa tak, da misliš da že vse veš, samo še poiskat moraš to.
Vsaka ženska je rada neka posebnega, vsaka rada vidi, da jo moški raziskuje, ne pa da ima do nje pristop kot da zato ker jih je že sto poseksal tudi o njej avtomatično že vse ve. Lahko spoznaš 500 žensk, pa misliš da vse veš o njih, pa bo prišla 501, ki ti bo vse teorije postavila na glavo!

Pa ti bullshiti o nekih učiteljih, ki bodo iz nesamozavestnih pobičev delali samozavestne in pri ženskah uspešne moške so meni čist adijo. Marsikaterega je k temu navdihnil tudi film Magnolia (Tom Cruise). Sam vsem takim bi predlagala še enih 10 ogledov tega filma, pa da potem resnično dojamejo zakaj je obnašanje filmskega junaka, ki se gre nekega seksualnega učitelja, v bistvu debilno in patološko in da ima ta ultra samozavesten človek cel kup enih nerazrešenih kompleksov.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 15:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, to je tvoje stališče, ker si ženska in ker nočeš biti objekt preučevanja oz. nekih naučenih metod.

če pa bi vpršala kakšnega fantiča, ki je bil totaln luzer in ima danes ob sebi super punco, tako kot si je vedno želel, pa tega ni mogel dobiti zaradi svojih "debilnih" pristopov, ker ni znal, potem bi ti povedal drugače.
Poznam takega tipa in danes je srečen in ima družino.

Ali je to torej pod žensko moralno vrednoto, če se tip tega nauči v smislu da zadovolji ženske potrebe in zna vzbuditi v ženski zanimanje za tipa in iz tega vzplamti ljubezen?

Po moje da ne!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Boris Balkan



Starost: 44
Pridružen/-a: 19:43, 09-Okt-2007
objave: 2
Teme: 1

178.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 15:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pozdravljeni,

zanimivi odgovori in odzivi. smeh

bolj ko smo se s kolegi menili, če bi to speljali bolj sem spoznaval, da bom MORAL najprej braniti PRAVICO moških/fantov, da se lahko tega učijo.

vsak, ki je kdaj že videl naslovnico cosmoja ali pa gledal seks v mestu ve, da je samo-pomoč, seksualna "izobraževanje", izobraževanje/nasveti s področja zmenkov in privlačnosti sprejemljiva zadeva ZA ženske.

a nikjer ne obstaja neka podobna zadeva za moške. kažejo nam slike hudih žensk na naslovnicah playboya in fhm-ja a nobeden nam ne pokaže kaj z njmi delati/narediti.

ljudje se učijo ali iščejo pomoč na raznoraznih področjih v življenju. če ne obvladaš matematike si nabaviš inštrukcije. seks v mestu je na primer izobraževal ženske kaj početi z različnimi tipi moških.

osebno mislim, da je najbolj kul zadeva, da si priznaš/prepoznaš slabosti in delaš na tem da jih izboljšaš.

ko sem tako opazoval moške/fante je večina imela težave s tem kako preboleti zavrnitev, kako se pobrati po koncu zveze itd. skoraj nikoli ni nobeden omenil, da ga zanima kako prevariti žensko in jo čimprej zvabiti v posteljo.

res je, nekateri imajo hude probleme (v glavi), a večina tipov, ki sem jih jaz spoznal, ki se to želijo učiti je v resnici zelo v redu fantov.

večina žensk si tudi želi take fante. problem je samo, da ti fantje ne vedo zbuditi privlačnosti v ženski.

ponavadi so idioti tisti, ki izkoriščajo ženske, v večini preveč arogantni in zato smatrajo, da se ne rabijo učiti kako komunicirati z žensko.

tako da, vsak ki demonizira moške, ki želijo izboljšati svoje spretnosti in sposobnosti, NI moj prijatelj.

in vsak, ki kritizira moške (ki se učijo), da manipulirajo, NI moj prijatelj.

sama skupnost mogoče ima tu in tam kakšne probleme, še posebej za tiste, ki preveč noter padejo, toda popolnoma V REDU je, če se moški uči družbenih spretnosti, še posebej če se uči iz pravega vira ali od pravega učitelja.

resnične "žrtve" takega učenja niso ženske, ampak moški. ta zadeva ima kot vsaka stvar tudi svetlo in temno plat. in nekateri se izgubijo v temni strani in tako tudi izgubijo vse tiste ženske h katerim pristopijo. jih odženejo.

vem in zavedam se da eni imate/imajo velike skušnjave zadevo zatreti in jo talčiti in blatiti. a ne bi bilo boljše zadevo najprej malo raziskati in spoznati PRAVO plat. ker prava plat ni takoj očitna. ponavadi je prav zadnja stvar, ki jo pričakuješ.

mogoče se ta moj odgovor sliši čudno. a vedno bom zagovarjal PRAVICO moških/fantov, da se učijo in izboljšujejo svoje spretnosti.

dajmo raje vse od sebe in raje naspotujmo ozkemu razmišljanju in raznoraznim družbenim pritiskom.

vsem, ki se želijo zadeve učiti svetujem, da naj pozabijo na raznorazne napade. vse kaj naj bo tvoja naloga je, da govoriš resnico. ker to je najboljše orožje. smeh

lep pozdrav
boris balkan




 Kozorog Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od Boris BalkanPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 10 Okt, 2007 16:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah. Ženske, ki zagovarjajo cosmo instant nasvete in se navdušujejo nad Seksom v mestu, so itak v manjšini. Ampak ok, če bo zaradi tega, kar nekdo prebere v cosmotu kak moški več na tem svetu srečen, oziroma če bo zaradi napotkov, kako delati z žensko, kakšna ženska več blažena, potem hvala bogu in vas vse požegnam. čeprav moj blagoslov pri tako posvetnih zadevah itak ni ne pomemben ne potreben. nasmeh

Sem pa samo izrazila svoje mnenje, ki je kakršno pač je. Po mojih opažanjih so ljudje, ki sledijo takšnim nasvetom - moški in ženske- predvsem samo še bolj zmedeni. Večina jih sicer ima potem več stikov z nasprotnim spolom, ampak predvsem veliko kratkotrajnih zvez. Verjamem pa, da obstajajo tudi izjeme. Torej, če komu to pomaga, hvala bogu, jaz s tem nič ne pridobim ne izgubim. Vsi drugačni vsi enakopravni.

p. s.
Aja, pa po zaslugi metroseksualcev je danes na trgu cel kup moških cosmo tiskanih variant, kmalu pa jih bo še več.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Okt, 2007 10:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Boris Balkan @ Wed 10 Oct, 2007 15:57 Napisal/a:
pozdravljeni,

zanimivi odgovori in odzivi. smeh

bolj ko smo se s kolegi menili, če bi to speljali bolj sem spoznaval, da bom MORAL najprej braniti PRAVICO moških/fantov, da se lahko tega učijo.

vsak, ki je kdaj že videl naslovnico cosmoja ali pa gledal seks v mestu ve, da je samo-pomoč, seksualna "izobraževanje", izobraževanje/nasveti s področja zmenkov in privlačnosti sprejemljiva zadeva ZA ženske.

a nikjer ne obstaja neka podobna zadeva za moške. kažejo nam slike hudih žensk na naslovnicah playboya in fhm-ja a nobeden nam ne pokaže kaj z njmi delati/narediti.

ljudje se učijo ali iščejo pomoč na raznoraznih področjih v življenju. če ne obvladaš matematike si nabaviš inštrukcije. seks v mestu je na primer izobraževal ženske kaj početi z različnimi tipi moških.

osebno mislim, da je najbolj kul zadeva, da si priznaš/prepoznaš slabosti in delaš na tem da jih izboljšaš.

ko sem tako opazoval moške/fante je večina imela težave s tem kako preboleti zavrnitev, kako se pobrati po koncu zveze itd. skoraj nikoli ni nobeden omenil, da ga zanima kako prevariti žensko in jo čimprej zvabiti v posteljo.

res je, nekateri imajo hude probleme (v glavi), a večina tipov, ki sem jih jaz spoznal, ki se to želijo učiti je v resnici zelo v redu fantov.

večina žensk si tudi želi take fante. problem je samo, da ti fantje ne vedo zbuditi privlačnosti v ženski.

ponavadi so idioti tisti, ki izkoriščajo ženske, v večini preveč arogantni in zato smatrajo, da se ne rabijo učiti kako komunicirati z žensko.

tako da, vsak ki demonizira moške, ki želijo izboljšati svoje spretnosti in sposobnosti, NI moj prijatelj.

in vsak, ki kritizira moške (ki se učijo), da manipulirajo, NI moj prijatelj.

sama skupnost mogoče ima tu in tam kakšne probleme, še posebej za tiste, ki preveč noter padejo, toda popolnoma V REDU je, če se moški uči družbenih spretnosti, še posebej če se uči iz pravega vira ali od pravega učitelja.

resnične "žrtve" takega učenja niso ženske, ampak moški. ta zadeva ima kot vsaka stvar tudi svetlo in temno plat. in nekateri se izgubijo v temni strani in tako tudi izgubijo vse tiste ženske h katerim pristopijo. jih odženejo.

vem in zavedam se da eni imate/imajo velike skušnjave zadevo zatreti in jo talčiti in blatiti. a ne bi bilo boljše zadevo najprej malo raziskati in spoznati PRAVO plat. ker prava plat ni takoj očitna. ponavadi je prav zadnja stvar, ki jo pričakuješ.

mogoče se ta moj odgovor sliši čudno. a vedno bom zagovarjal PRAVICO moških/fantov, da se učijo in izboljšujejo svoje spretnosti.

dajmo raje vse od sebe in raje naspotujmo ozkemu razmišljanju in raznoraznim družbenim pritiskom.

vsem, ki se želijo zadeve učiti svetujem, da naj pozabijo na raznorazne napade. vse kaj naj bo tvoja naloga je, da govoriš resnico. ker to je najboljše orožje. smeh

lep pozdrav
boris balkan


oooo....fak!!!! še en "Smiljan Mori" umira od smeha




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Okt, 2007 10:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sam zgleda, da je vsaj enemu tukaj uspel pomagati rešiti njegove težave. nasmeh

Ne vem pa če ima na podlagi tega dejstva takšna seksualna motivaKcija kakšno posebno prihodnost.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Okt, 2007 10:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Me pa zanima komu tukaj je uspel rešiti težave smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 15:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: čet 11 Okt, 2007 14:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Forumu. Sproduciral je novo temo, tudi to je nekaj. Razz




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97358 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4734s ][ Queries: 41 (0.0833s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.