Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Okt, 2007 08:16     Naslov sporočila:  Kmetija Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Je gledal kdo to?
Gledal sem toliko, da sem videl, da je brez veze!
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Okt, 2007 13:44     Naslov sporočila:  Re: Kmetija Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst sm gledala natanko do tam ko je ona debela ženska začela travmirat da jo drugi ne bodo sprejel medse, ker je debela. Ob tem stavku sem si sam mislna: fak.. če koga to mot mot tebe, njih zihr boli k¤¤¤¤¤, pa tut v osnovni šoli več niso...

in preklopla program, ne da se mi več prenašat jamranja...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 27 Okt, 2007 20:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A kdo gleda to?
Za koga navijate!

Me je zadeva rečmo kao gledljiva!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sob 27 Okt, 2007 21:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je edini realni šow izmed vseh do zdaj, ki sem ga jaz gledala recimo saj trikrat, ker drugi so se mi zdeli bedni. Mi je zanimivo, samo zato, da vidim kaj vse delajo na kmetiji.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Okt, 2007 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Sob 27 Okt, 2007 8:27 pm Napisal/a:
To je edini realni šow izmed vseh do zdaj, ki sem ga jaz gledala recimo saj trikrat, ker drugi so se mi zdeli bedni. Mi je zanimivo, samo zato, da vidim kaj vse delajo na kmetiji.


Ja tudi jaz.
In včeraj sem gledal in me veseli, da ni zmagal miha, pač pa klemen, ker se mi zdi, da je človek karakterja in ne ovca!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Nov, 2007 23:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj pravte, kdo bo naslednji odletel?
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Nov, 2007 12:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

razen okolja in ideje, mi je vse skupi čist mim (folk mislim)




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Nov, 2007 12:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Ned 04 Nov, 2007 11:01 am Napisal/a:
razen okolja in ideje, mi je vse skupi čist mim (folk mislim)


To je zarad keša!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Nov, 2007 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sun 04 Nov, 2007 11:45 Napisal/a:
chukerchek @ Ned 04 Nov, 2007 11:01 am Napisal/a:
razen okolja in ideje, mi je vse skupi čist mim (folk mislim)


To je zarad keša!


Kva zarad keša? zato k folk pride tja z namenom dobit keš al kok? včasih ne štekam lih teh tvojih kratkih odgovorov. Very Happy




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 03 Dec, 2007 09:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zadnjič sem gledal ko se je tisti Mihatu odfukalo!
Pa me zanima kaj je blo pol, ali je bil dvoboj, ali so ga diskvalificirali?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 03 Dec, 2007 12:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz gledam tu in tam, tako da ne vem točno kaj se dogaja, men je še najbolj fajn uni osel iz hleva, tako da mi je čist vseeno kdo bo odletel al zmagal, ker sem navijala za Jurija, ki je bil tak hmmmm kako bi se temu reklooo, dec od deca, pa ne karakterno, to me ne zanima tokrat ampak tko, hmmm za povaljat po senu hehehe.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Dec, 2007 23:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jst mam občutek, da zdejle, ko se gre za finale, mal jebejo Tega Klemena, po večini iz zavisti, ker so sami odleteli, torej bo tud najbrž odletel!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 01:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evo dans sm gledala prvič celo oddajo... Morm rečt da sem naravnost šokirana! To da dejansko pobijajo zivali in jih tepejo in karkol pač že delajo z njimi in se vse to predvaja na TV je absurd! Saj je le igra za denar, zakaj morajo SPET nasrkati živali? Ok da skrbijo zanje ampak da jih prav tako koljejo in jejo... to pa ni za nikamor, sploh zato ker je na svetu preveč hrane in preveč zivali umre iz teh razlogov. Lahko bi vsaj to izpustili. vem da se gre za delo na kmetiji in vzivljanje v le to.. ampak men je se vseen absurdno... lahk bi dost nazorno stvar prikazali tudi brez tega in namesto ubogih nič hudega slutečih zajčkov kupili meso v trgovini...

zid

In to vse samo zarad enga kretena k si je vse to zmislu- šou namreč.

Evo sm dans prov poslala pritozbo na drustvo za zascito zivali. Sam baje se oni itak ze bunijo in jih je ena novinarka cist spluvala in razmislja o tozbi pop tvja. Prasci po¤¤¤¤¤ - se opravicujem izrazom.
Klanje zivali za večjo gledanost? Kam smo mi to prišli? pa mat to gledajo otroci!!!!

Resno razmišljam da bi začela trenirat kickbox k bi pol huntala une člane po sloveniji..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 17:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a une iz measarije pa rastejo na drevesu? Odrasti malo cukerček




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Dec, 2007 19:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj ni fora v tem, da žival ubiješ, da ješ meso. To je dejstvo. To je realnost. Fora je pa v tem, da je prodaja zrezkov eno, prodaja nekakšnih senzacionalističnih prizorov o klanju prašiča s poudarkom na tem, kako je cvilil in kako je zraven cvililo še cel kup glupih žensk, pa drugo.
To ni zgolj stvar faktov iz realnosti. To je stvar etike. In nikakor ni isto, če ubiješ žival za prehranjevanje na nek razmeroma neboleč način ali če jo pri tem mučiš, se morda še celo izživljaš nad njo, poleg tega pa posnetke teh prizorov ( ki so očitno nekaterim ljudem željnim gledanja krvi celo zanimivi!) še celo prodajaš. S tega vidika ni vseeno kak zrezek imaš na krožniku.
Saj tudi nekatere vere prav načinu zakola živali posvečajo poseben pomen. češ da je to pomembno kako žival umre ali celo kako je pred zakolom živela. In te stvari, to spoštovanje živali kot živega bitja sega daleč v zgodovino in ni stvar nekih vegetarijanskih puhlic. človek lovec je bil vedno odvisen od narave. Od tega ali mu bo naklonila dobro letino, dober ulov, plodno žensko. Živali je lovil, jih celo žrtvoval nekim svojim bogovom, ampak hkrati jih je tudi na prav poseben način častil in spoštoval. Ubijal je za preživetje ne pa zaradi športa ali tega, da bi obogatel kaj pa jaz vem recimo s krokodiljo kožo, kitovo mastjo ali slonovino. Živel je z naravo. Ko se je obrnil proti naravi, s tem, da je do maximuma želel hladnokrvno izkoristiti njene danosti, je tudi ubijanje dobilo drugačen pomen.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2634s ][ Queries: 41 (0.0615s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.