povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 dark*princess



Starost: 31
Pridružen/-a: 18:18, 26-Avg-2007
objave: 4
Teme: 2

151.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 26 Avg, 2007 18:35     Naslov sporočila:  FIRST kiss Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

vem da je že stara tema ampak mene zanima če veste nasvete za popoln francozki poljub?




 Ribi Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od dark*princessPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 26 Avg, 2007 19:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Popoln, no ja to je od vsakega posamenika odvisno, ni nekega pravila.
če se poljubljaš z bolj izkušenim, potem je najbolj enostavno ponavljati za njim.
če ne pač skupaj odkrivata kaj vama paše.
Pri francoskem poljubu se pač jezika prepletata, vsekakor počneš vse skupaj počasi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 26 Avg, 2007 19:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

počasi, z občutkom




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 26 Avg, 2007 20:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prisluhneš partnerju, razen če ti ni njegov način res to much grose (očiščevanjemandeljnov.press)

Men prvi poljub vse pove o človeku, tut to kakšen bo sex. če se že pri poljubu ne ujameva, kar more zgledat tko da se všečnost ob poljubu potencira, da si osebo res zaželiš potem zadeva nima smisla.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 dark*princess



Starost: 31
Pridružen/-a: 18:18, 26-Avg-2007
objave: 4
Teme: 2

151.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Avg, 2007 11:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kolk ste bli stari k ste se prvič poljubljali?




 Ribi Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od dark*princessPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Avg, 2007 14:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst pr svojih 16ih, ampak to so bli taki mamini poljubi!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri 4 letih, ko me je v to prisilil moj "predragi bratranec" v katerega sem se kot otrok zaljubila on pa je vse skupi izkoriščal do mojega 7leta v upanju da se ne bom spomlna... Yeah that.

če bi zdej imela možnost bi ga zapeljala in mu v maščevanje odgrizlna tiča. Fucking bastard. I hate that guy.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 17:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Tue Aug 28, 2007 1:08 pm Napisal/a:
Pri 4 letih, ko me je v to prisilil moj "predragi bratranec" v katerega sem se kot otrok zaljubila on pa je vse skupi izkoriščal do mojega 7leta v upanju da se ne bom spomlna... Yeah that.

če bi zdej imela možnost bi ga zapeljala in mu v maščevanje odgrizlna tiča. Fucking bastard. I hate that guy.



Aaaaaaaaaaaahahahaha.....

Se prav,bi mu dejansko tiča mal fafnla,bi ga dala v usta in tko? DAMN! U FREAK!
Sj bi vprašu kaj vse sta počela,ker sigurno ni ostal samo pri tem,da sta se kušvala,ampak sta se najbrž še kake dohtarje in tko igrala...

Drugač pa perfect kiss ne obstaja. Vsak po svoje v bistvu.
Jz mam zdj glih dilemo. Ena ma full rada tko,da me z jezikom čist po¤¤¤¤¤ v usta in tko,druga pa glih komi da jezik iz ust. Men je pa v bistvu všeč glih nekje vmes. Tko mal na izi. Mal enga,mal druzga in tko...
Ah,sj bo.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 22:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma dej ti si en velik idiot. Druzga ti ne morm rečt. Mislim če si zmožen iz vsega prebrat da bi mu ga dejansko faflna- (verjetno tvoji možgani že ob sami besedi fafanje zmrznejo od navdušenja in onemogočijo ostalim cellicam da bi bile možne razmišljat dalje) sploh ne vem kaj naj še rečem ker si očitno glup. In ja! Kot 4 letna punčka sem 18 letnega fanta verjetno napeljala sama v to da sva se igrala zdravnike, ker sem bila že v rosnih letrih prava pohotnica...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Sep, 2007 23:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Popoln francoski poljub dobiš tako, da zmešaš malo tega, malo onega, ter dodaš ščepec vegete Twisted Evil

Ne, ne...
tisti popoln francoski poljub v tvojih očeh bo takrat, ko bo z nekom, ki si ga boš res želela in boš zaljubljena do ušes. pomežik (pač moja verzija)




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6048s ][ Queries: 40 (0.3318s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.