povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Sep, 2007 12:29     Naslov sporočila:  Bivši in halo efekt Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmm, mal sem v dilemi, kaj naj si mislim. Namreč, v kratkem, sta mi dve ženskici potarnali glede dveh različnih, a na nek način podobnih problemov. Prva pravi, da po razmeroma dolgem obdobju, kar je s svojim dragim, o njegovi preteklosti ne ve ničesar in da jo to že malce skrbi. Nobenih bivših deklet, nobenih pikantnih podrobnosti, ma nič! Kar seveda ne pomeni, da je eno nedolžno bitje, ampak preprosto to, da njej ta del njegove preteklosti ni znan.
No, druga, pa pravi, da ima fanta (skupaj sta približno 4 mesece), za katerega se ji zdi, da ga pozna že skoraj bolje kot samo sebe, saj ji že od prvega dneva nenehno govori vse o svoji preteklosti, o svojih propadlih zvezah, bivših ženskah... kar jo že pošteno mori in obenem skrbi, da bi podobne analize delal tudi o njej in njenem življenju ter skupnih trenutkih, če bi se, bognedaj, pustila.

Skupno pa je tema dvema ženskama to, da sta obe rekli: „A je to sploh normalno?“

Torej, kaj je v tem smislu normalno, kako se pri spoznavanju novega partnerja obnašate vi; mu morite s travmami iz svoje preteklosti, morda želite na tak način tudi narediti vtis na to osebo ( ma ja, itak vemo, da imajo vse bivše in bivši najmanj lastnosti psihopatov, mi pa smo kao angelčki!), ali preprosto del preteklosti in svoje ter tuje zasebnosti obdržite zase. In če že govorite o svojih bivših, kdaj se to zgodi in na kakšen način oziroma kako daleč v podrobnosti greste oziroma mislite, da je normalno iti.

Se spomnim še iz srednje šole ene deklice, o kateri je njen bivši veselo govoril vsem deklicam, ki jih je hotel zapecat in kmalu so po zaslugi halo efekta prišli ven takšni neresnični trači, da človek težko verjame, da jih je sposobna sproducirati človeška domišljija. No, na koncu je največja budala izpadel on in dekleta so se ga vztrajno izogibala še vrsto let. Potem je uspel omrežit neko Ljubljančanko, ki njegovega slovesa ni poznala. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Sep, 2007 14:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne vem, tko je vsak ima svojo preteklost in če partnerka želi kaj izvedeti, ji povem, ampak kljub vsemu pa en delček ostane zanjo skrivnost.
Pa ne da bi imel neke hude zadeve za skrivat, ampak sem mnenja, dačist vsega ne rabi vedet, tako kot tudi jaz ne rabim vedet čisto vsega o njej.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Sep, 2007 19:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah jst osebno rada poslušam o partnerjevi preteklosti, ker si ga enostavno želim spoznat. AMpak to tko da ga pač sama vprašam, ne bi pa prenesla da bi non stop govoril samo o sebi.

Sama pač povem tiste stvari ki se mi zdijo smiselne. Načeloma pa se odpiram počasi... Neki stvari sem se naučila tudi zadržati zase, so moje in se nobenega ne tičejo, sploh pa ne potrebujem da me kdo obsoja na podlagi mojih dejanj, ker je to moje življenje.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 15:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej ponavadi je tako, da te partner ne obsoja na podlagi tega kaj si, ker te sprejme tako kot si!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 15:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sob 08 Sep, 2007 15:30 Napisal/a:
Sej ponavadi je tako, da te partner ne obsoja na podlagi tega kaj si, ker te sprejme tako kot si!



če lahko posplošim isto velja za tiste res prave prijatelje




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 15:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, partner in frendi... kaj pa recimo ljudje, ki jih šele spoznavate, denimo na kakšnem zmenku na slepo. Se vam zdi primerno, da človeku, ki še ni vaš partner in mogoče nikoli ne bo, razlagate detajle svoje intimne in zasebne preteklosti? Kako bi se počutili, če bi recimo vaš bivši vajine zasebne "skrivnosti" razlagal kar prvi ženski, ki bi mu prišla mimo?

Hecno je, da se včasih pri tem krog mal zavrti in se te ženske pozneje naključno med seboj spoznajo in si imajo veliko povedati na račun kakšnega "bivšega". Mislim, da bi kak dober scenarij za komedijo lahko nastal iz takšnih dogodkov. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sob 08 Sep, 2007 15:55 Napisal/a:
Ok, partner in frendi... kaj pa recimo ljudje, ki jih šele spoznavate, denimo na kakšnem zmenku na slepo. Se vam zdi primerno, da človeku, ki še ni vaš partner in mogoče nikoli ne bo, razlagate detajle svoje intimne in zasebne preteklosti? Kako bi se počutili, če bi recimo vaš bivši vajine zasebne "skrivnosti" razlagal kar prvi ženski, ki bi mu prišla mimo?

Hecno je, da se včasih pri tem krog mal zavrti in se te ženske pozneje naključno med seboj spoznajo in si imajo veliko povedati na račun kakšnega "bivšega". Mislim, da bi kak dober scenarij za komedijo lahko nastal iz takšnih dogodkov. nasmeh



Terminatorka sem poznala nekoč enga človeka,ki mi je razlagu kar dost stvari o svojih bivših.In glede na to da sva bila tudi midva v bolj intimnih odnosih,me prav zanima kaj bo imel povedati drugim o men.
Kar pa se tiče pripovedovanja neznancem.O sebi povem pač nekaj neškodljivih stvari,o bivšem pač samo to da se ni izšlo.Drgač je pa čist odvisno.Nekak začutim komu lahko povem in komu ne.IN do zdaj se nekak še nisem zmotila po občutku




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 16:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni se v tem smislu zdi najbolj žalostno to, da mariskdo ne loči med iskrenostjo in obrekovanjem. Je pa razlika lahko zelo preprosta: iskren človek bo govoril o sebi, o svojem odnosu do nekoga, s tem, da ga ob tem ne bo poskušal pretirano vrednostno okarakterizirat; obrekljiv pa bo govoril predvsem o odnosu drugih do njega samega, in bolj kot to, da bi vrednotil te odnose, bo raje vrenotil te osebe.
Kar je po svoje razumljivo, saj najalžje izpadeš faca in oh in sploh, če se primerjaš z nekom, ki je slabši ali ga kot takega vsaj prikažeš. Ampak to je za nek nov odnos nepomembno, ker ga moraš navsezadnje zgradit na povsem drugih temeljih. In ni je bolj neumne zadeve kot da se pri težavah z izgradnjo novega odnosa nenehno vračaš k negativnim izkušnjam iz preteklih odnosov, projiciraš lastnosti "bivših" na nove ljud.
Zato se meni ni nikoli zdelo pomembno, da mi nekdo govori o preteklih zvezah že takrat, ko to osebo šele spoznavam. Bolj me je vedno zanimalo, če obstaja kaj, kar nama je skupno, na čemer bi lahko gradila nek nov, unikaten odnos. Seveda je treba takoj zatem spoznati tudi razlike in ugotoviti ali se jih da premostiti, same pretekle izkušnje in ljudje iz preteklosti pa po mojem mnenju sodijo v nekoliko bolj poglobljene odnose, tiste, ki trajajo. Vsekakor več kot le teden ali mesec dni. Kar pomeni, da je najbrž malce čudno, če si z nekom eno leto in o njegovih bivših ne več prav ničesar. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 17:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

rose22 @ Sob 08 Sep, 2007 3:47 pm Napisal/a:
Brussman @ Sob 08 Sep, 2007 15:30 Napisal/a:
Sej ponavadi je tako, da te partner ne obsoja na podlagi tega kaj si, ker te sprejme tako kot si!



če lahko posplošim isto velja za tiste res prave prijatelje


Vsekakor!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 17:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Sob 08 Sep, 2007 4:24 pm Napisal/a:
Meni se v tem smislu zdi najbolj žalostno to, da mariskdo ne loči med iskrenostjo in obrekovanjem. Je pa razlika lahko zelo preprosta: iskren človek bo govoril o sebi, o svojem odnosu do nekoga, s tem, da ga ob tem ne bo poskušal pretirano vrednostno okarakterizirat; obrekljiv pa bo govoril predvsem o odnosu drugih do njega samega, in bolj kot to, da bi vrednotil te odnose, bo raje vrenotil te osebe.
Kar je po svoje razumljivo, saj najalžje izpadeš faca in oh in sploh, če se primerjaš z nekom, ki je slabši ali ga kot takega vsaj prikažeš. Ampak to je za nek nov odnos nepomembno, ker ga moraš navsezadnje zgradit na povsem drugih temeljih. In ni je bolj neumne zadeve kot da se pri težavah z izgradnjo novega odnosa nenehno vračaš k negativnim izkušnjam iz preteklih odnosov, projiciraš lastnosti "bivših" na nove ljud.
Zato se meni ni nikoli zdelo pomembno, da mi nekdo govori o preteklih zvezah že takrat, ko to osebo šele spoznavam. Bolj me je vedno zanimalo, če obstaja kaj, kar nama je skupno, na čemer bi lahko gradila nek nov, unikaten odnos. Seveda je treba takoj zatem spoznati tudi razlike in ugotoviti ali se jih da premostiti, same pretekle izkušnje in ljudje iz preteklosti pa po mojem mnenju sodijo v nekoliko bolj poglobljene odnose, tiste, ki trajajo. Vsekakor več kot le teden ali mesec dni. Kar pomeni, da je najbrž malce čudno, če si z nekom eno leto in o njegovih bivših ne več prav ničesar. nasmeh


Mislim, da si tukaj zadela poanto.
Se pravi, govoriti o nekom iz preteklosti in povedat, tisto, kar je štimalo ali kar ni štimalo dejansko zame ni obrekovanje.
Ali drugače, govoriti o nekom iz preteklosti v žaljivem tonu, se norčevati iz te osebe in jo zaničevati, je dejansko obrekovanje.

Ti dve stvari nekateri ne znajo ločiti, sam nisem nikoli na nek žaljiv ali zaničevalen način govoril o nobeni moji bivši, ker vsaka je bila zase oseba in po svoje dobra in vredu. Vsekakor pa včasih nanese govor o kakšni, ki je imela svoje neke extreme in je počela pi¤¤¤¤¤ in takrat tudi pade mogoče kakšna bolj "huda" beseda.

Vendar na splošno je treba prisluhnit in znat ločit kaj pomeni obrekovanje in kaj samo pogovor o nekom.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 08 Sep, 2007 19:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js povem določene stvari, vseh nikakor ne, ker jih popolnoma ne briga kakšna je moja preteklost, saj se ne odloča o men zarad nje




   
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Sep, 2007 23:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj pa je sploh normalno?

Sama menim, da dokler čutiš neko zaupanje v nekoga ali če ni kaj hudo drugačnega kot v nas samih, se ne sprašujemo o tem. Pomoje začutiš, če je nek partner primeren za nas. Prva bi morda prav rada slišala, da ima njen partner napake, ker jih ima, da ima greške iz preteklosti, ker jih verjetno tudi ima, ampak zakaj hoče to slišati? A zaradi tega, ker se počuti "packa" ob njem ali zaradi česa drugega. Pač ima partnerja, ki ne govori o preteklosti.
Tadruga pa je naletela na tipa, ki ne more, da ne bi povedal vsega kar nosi v sabi in s sabo, kar ne pomeni, da je slab, da to ni normalno, pač tak tip človeka je in če njej to ne paše, naj mu pove.

Mislim zakaj se moramo zmeraj spraševati o čem če je kaj ali ni kaj, a je to res del nas, da so večni skeptiki, ko je prelepo ali ko ni videti kakšnega večjega problema na obzorju?




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 21 Sep, 2007 23:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja ne vem, verjetno se vsak človek po določenem obdobju, ko je z nekom, ko mine prva zaljubljenost, vpraša ali je to to, naredi določeno analizo. Ponavadi takrat, ko je na obzorju resno vprašanje o skupni prihodnosti, ko ne živiš zgolj za trenutek in predajanje užitkom; poroka, otroci, skupno stanovanje itd. Po mojem mnenju izpostavljena "problema" nista problema sama po sebi ampak bolj indikatorja drugih stanj v nekem odnosu. Recimo medsebojnega zaupanja. Morda se skozi to le kaže karakter določene osebe in se človek pač vpraša, ali je to oseba s katero hoče preživeti vse njuno skupno življenje, ali vsaj do ločitve.
Najbrž ni nihče z nikomer v dolgoletni resni zvezi kar tako, na blef, pa bo, kar bo. Vsaj tisti, stari okrog 30 ne. Pride trenutek, ko človek začne tudi na skupno zvezo gledat bolj racionalno.
Koliko je to velik in resen problem, pa jaz ne vem. Lahko vse skupaj ni nič, lahko bi bil pa tudi zelo resen. So ljudje, ki skupaj živijo po 30 let in več, pa se ne poznajo. Najbrž tako ni nič nenavadnega, če ne poznata dovolj niti dva, ki sta skupaj nekaj mesecev ali leto dni.

Drugače pa, ja, tudi jaz imam rada romantične filme. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 17:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 22 Sep, 2007 20:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka, a ni bilo v tem primeru govora o 4 mesečni zvezi, kjer pozna ona njega skolraj bolje kot sebe (ajde napisano v prispodobi, ampak...)?




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 23 Sep, 2007 09:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja v bistvu gre za dva različna primera. Očitno si ti imela bolj v mislih tega 4-mesečnega, jaz pa ta drugega. nasmeh
Sam mislim, da gre v bistvu za isto zadevo. Vsaj obe se o svojih partnerjih sprašujeta isto, ali so to osebe s katerimi želijo kaj graditi na dolgi rok.
Napisala sem čist na kratko in poenostavljeno, z drugimi besedami pa to, "da ga pozna bolje od sebe" pomeni, da tipček non stop govori o sebi, o svojih izkušnjah z ženskami. Bolj fraza kot dejansko stanje. Tisto, kar naj bi jo motilo, pa je to, da jo nenehno primerja s temi ženskami in ima občutek, da živi njegovo življenje. V smislu, da je pomembno samo kako bo on njo ovrednotil, kateri od bivših bo podobna itd.
Saj jaz pri tem ne izpostavljam vprašanja, ali je to normalno ali ne. Meni se zdi neumno razpravljat o tem. Ampak, ko kakšenmu frendu nekaj razlagaš, lahko tako mimogrede, blekneš "ali je to normalno?".
Tisto, kar sem želela jaz tukaj izpostavit, pa je bolj vprašanje o tem kdaj in v kolikšni meri partnerju zaupati neke intimne detajle iz svoje preteklosti. Razumem, da nekdo morda zelo rad govori o sebi in tem, kako in na kakšen način je s katero seksal, samo najbrž ni primerno o tem govoriti na prvem dejtu. Po drugi strani pa imaš ljudi, ki so bolj "zaprti" in težje pridejo do tovrstnih pogovorov.
Saj jaz nisem nobeni od njiju rekla, da je takšno obnašanje nenormalno. Že zato ne, ker teh tipčkov ne poznam tako dobro, da bi lahko sodila. Niti en poznam v detajle vse podrobnosti teh odnosov, zato menim, da je to le površinsko izpostavljeno vprašanje, za akterim je najbrž še marsikaj drugega. Zagotovo pa ima v takšnem primeru določeno vlogo tudi drug partner. Recimo, da ne zna vzpostaviti pravega kontakta, da se oseba odpre in govori o sebi, ali pa da že v štartu nekega odnosa ne zna postavit mej, kaj bo in kaj ne bo tolerirala.
Ampak, kakorkoli že, ponavljam, da ni bil moj namen presojati o tem, kaj je in kaj ni normalno. Hotela sem samo razložiti, zakaj se človek začne spraševati o takšnih zadevah in povprašati o tujih izkušnjah.

Meni so te stvari postale že malce tuje. Ampak kolikor se spomnim, vem, da nisem razne podrobnosti iz zasebnosti mojega dragega zvedela kar čez noč. Tako kot sva z leti gradila najin odnos, sva gradila tudi zaupanje. Zadnji dve leti še posebej. Pa ko bi človek pomislil, da se ne da it še dlje. Zato pravim, da je lahko nekdo z nekom tudi zelo dolgo, pa ga še vedno ne bo popolnoma poznal.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2463s ][ Queries: 37 (0.0556s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.