Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 16:31     Naslov sporočila:  spuščenega tiča tožba Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

od ljubavi ostaje samo suze i zlupana gitara,
a u ponekim primerima sonetni jedanaesterni jambski stihovi i slomljen znak/pojedinac života, ljubavi i seksa - ankh...

no in tak je bil tud tisti sonet na moj včerajšnji dan žalovanja...


ko se človk v ponedeljk zvečer domov pelje, najprej vriska od veselja, ker se je znebil take frigidne zveze...
še tolk bolj je vesel, ker ženske vse to sploh ni prizadelo, oh no!
no, potem se ta k¤¤¤¤¤ človk v avtu spomne neki lepih trenutkov in valjda spet solze in long face, pa si reče, da se ne bo več nkol zalubu pa to...
tolk hitr razpoloženj v lajfu še ni menjal in dobr, da fiestica ni šla nekam po bregu al pa v robnik...


ampak folk važno je, da sem samski!
juuuuheeeeejjjj!
nikol več s sitno in frigidno babnico, pa če ma lepšo rit od j.lo!
smeh





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 16:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no, a ima še kdo od vas take izkušnje?

ko se en cajt trudiš, pol pa komi čakaš, da je konc...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 16:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jp...ko tocno wes da to ni to in hoces stran, wes da je vsak trenutek prevec.Kr v zelodcu te stiska..noces prizadet une osebe ampak wes da ce ne bos nehal s tem da bos kr umrl.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 17:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mhm... mislim da smo vsi že dali to skozi. In je prekleto boleče!!! Na začetku se ti včasih zdi da skorajda nimaš nobenega izhoda. Pa se pobereš!!! V vsakem primeru se pobereš. In to je najbolj važno!

Naj ti bo zdajle še tako zelo hudo in naj ti razpoloženja še tako zelo nihajo, se zavedaj tega, da če ti ni odgovarjala, da potem pač ni prava zate in da tista prava je tam nekje zunaj... in tudi ona čaka nate Slej ko prej se bosta spoznala!
In ko boš prebolel tole izgubo (če lahko temu tako rečemo) boš videl da je bilo hudičevo dobro da sta končala. Zahvaljeval se boš Bogu in še marsičemu, ko boš dojel kaj vse je šlo narobe, kaj vse nisi toleriral, pa si kar prenašal... ker si vztrajal, ker si mislil da bo šlo...
Vse bo še v redu

Samo čas si vzemi!




JUHUHU!!! NA JURIŠ BEJBE!!!
Ankh je hud tip, vam povem!!! skaèe

Tu gor pa itak ni frigidnih bejb, so same POTREBNE mačke :evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 22:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja stari, vsi smo šli čez to.
Enostavno veš, da zadeva ne laufa tko kot bi mogla in da to ni to.
Ampak ko končaš, pa se začnejo vračat tisti lepi spomini, kar naenkrat se pojavi črv, ki te začne gristi, ali si naredil prav ali ne.
Ali bi mogoče bilo bolje, če bi malo potrpel in fural vezo naprej.
Ampak ne zavedaš se če bi fural naprej, bi se počutil tako kot si se prej, ko si se odločil, da narediš konec.
In potem te začne mučiti vprašanje, ali še boš kdaj srečal tako dobro bejbo, ali ne, ali si naredil gromozansko napako ker si izpustil tako dobro bejbo iz rok.
Ampak odgovor je na dlani, ne štima, treba je prebolet in it naprej.
Včasih je tko jebeno ko nardiš konec, da sem večkrat rekel, raje bi mel, da da ona men konec, sliši se prav ironično.
Ampak življenje gre dalje, iščemo osebo s katero bomo čutili, dihali, se veselili in trpeli, osebo, ki nam daje drugi jaz in to mora biti oseba, ki nam v večini ustreza.
Oseba, ki nam bo zastavljala dih, oseba, ki jo čutiš, ko misli nate!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 12 Feb, 2004 16:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no jaz nimam takih izkušenj... probam enkrat- če ne gre ne gre.
Lepi spomini so pa tko al kto za ohranit- zarad spominov človek lepše žvi:).
sicer pa kdo ti je kriv če babnce zbiraš glede na lepoto:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Feb, 2004 14:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja,vem kako se počutiš.Učeraj (valentinovo)sem tudi jaz končala vezo,ki je trajala leto in pol. In danes,ko sem se peljala sem tudi jaz cvikala,da ne pridem sploh domov. Da o robčkih,ki sem jih imela na zalogi še od prehlada,sploh ne govorim,kako hitro mi jih je zmanjkalo.
Razlog?- kot vedno,enemu se ni zdelo vredno več trudit.
To pa je vedno začetek konca!
onda ide sve nizbrdo!
j¤¤¤¤¤ ga,bova že preživela,ne?


Zdaj pa ŽUR!!!!!!!!!!!!!!!
ponočevanja,skratka čisti rock n roll!!!! Twisted Evil




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Feb, 2004 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:
ja,vem kako se počutiš.Učeraj (valentinovo)sem tudi jaz končala vezo,ki je trajala leto in pol. In danes,ko sem se peljala sem tudi jaz cvikala,da ne pridem sploh domov. Da o robčkih,ki sem jih imela na zalogi še od prehlada,sploh ne govorim,kako hitro mi jih je zmanjkalo.
Razlog?- kot vedno,enemu se ni zdelo vredno več trudit.
To pa je vedno začetek konca!
onda ide sve nizbrdo!
j¤¤¤¤¤ ga,bova že preživela,ne?


Zdaj pa ŽUR!!!!!!!!!!!!!!!
ponočevanja,skratka čisti rock n roll!!!! Twisted Evil


Zmera moraš na to gledati kot na priložnost za nekaj novega bljšega.
čeprav je težko sprejet dejstvo, da je konec in vsi tisti lepi trenutki pa to.
Ampak u končni fazi, če ni ptimalo, potem je to dovolj velik razlog, da najdeš nekoga s katerim bo vsako dan valentinovo.
Ljubezen čaka za vsakim vogalom, samo dovolit ji je treba!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Feb, 2004 17:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

draga alina,

čeprav bi podobno lahko dejal, da se je dogajalo z mojo bivšo ljubeznijo, se za razmerje nikoli ne smemo truditi.

govorica jezikov ljubezni mora priti čim bolj spontana ter izenačena, pa lahko govorimo o pravi ljubezni. vse kar ni prava ljubezen, je obsojeno na propad.

res pa je, da zabava pomaga. še posebej samozavesti po končanju razmerja, v katerega dobrinah je imel glavni partner levji delež. sam sem ta vikend že bil na dveh zabavah, ki sta se zavlekli pozno v noč. kljub utrujenosti se počutim mnogo bolj samozavestnega in polnega življenja! enako priporočam vsem!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97382 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6142s ][ Queries: 37 (0.2363s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.