povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Feb, 2004 19:49     Naslov sporočila:  Inteligentne fraze slavnih: Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kylie Minogue:
"Ne poskušam biti seks simbolj. Jaz SEM seks simbol."

Aston Kutcher: (igralec in spremljevalec Demi Moore)
"Resnično verjamem v freudovsko idejo, da si vsak moški želi žensko, podobno svoji materi."

Brad Pitt:
"Novinarji me sprašujejo, kaj si mislim o Kitajski in Tibetu. Koga briga, kaj si jaz mislim o Kitajski?! Sem le igralec. Jaz le zabavam ljudi. Koncu koncev sem odrasel moški, ki postopa naokrog naličen."

Justin Timberlake:
"V vsakem razmerju sem dekle presunil. Dekleta preprosto še niso doživela tolikšne ljubezni." najbrž misli: "tolikšne njegove narcisoidne ljubezni" ha hah

Pamela Anderson: (o bivšem možu Tommyju Leeju)
"Moški, s katerim se bom resno zapletla, bo moral biti nekaj posebnega, razumeti bo namreč moral, da nimam samo dveh otrok. Imam tri. Tommy bo vedno del mojega življenja." Laughing

pevka Lil' Kim:
"Seksala nisem že osem mesecev. če povem po pravici, grem sedaj že raje na bovlanje."

George Clooney:
"Da bi šel v politiko? Ne. Spal sem s preveč ženskami, zaužil sem preveč drog in preveč sem veseljačil."

Miša Molk:
Velikokrat se na zvezdnatem nebu počutim osamljeno. Konkurenca je namreč veliko prešibka."carica :plosk

Eminem:
"Bilo bi neumno, če bi trdil, da me otroci ne občudujejo in posnemajo, a za njih nisem odgovoren. Saj nisem varuška."

Kid Rock:
"Bog je ustvaril rokenrol in www.povej.net z enim razlogom... da tudi grdi moški lahko seksajo."

Mariah Carey:
"Kadar koli gledam televizijo in vidim uboge sestradane otroke, si ne morem pomagati, da ne bi jokala. Mislim želela bi biti tako suhcena, a ne z vsemi tistimi muhami, smrtjo in preostalim." :shock:kakšna buča Rolling Eyes

Ana Kurnikova:
"Sem najbolj draga, eksotična jed na gurmanskem jedilniku. Lahko se sprašujete o čutnih užitkih te jedi, a tega razkošja si ne morete privoščiti."

Brad Pitt: (o svoji lepoti)
"Lepota odpira mnoga vrata. če pomislim na tiste, ki nimajo priložnosti... imam malce slabo vest."

Jennifer Love Hewitt:
"Končno sem jih (prsi) sprejela kot izvrsten dodatek h garderobi. Le zakaj bi se obremenjevala z ogrlico, če imam tole?"

Billy Crystal:
"Ženske potrebujejo dober razlog za seks - moški potrebujemo le prostor."

Shaquille O'Neal: (odgovor na vprašanje: ali je obiskal Parthenon med obiskom Grčije)
"Ne spomnim se točno vseh imen klubov, ki smo jih obiskali."

Šerbi:
"če bi bile vse babe suhe, tekstilna industrija ne bi bila vesela."

Matthew McConaughey:
"Veliko se pogovarjam sam s seboj. Nekaj najboljših pogovorov sem imel s seboj. Včasih se kar zasmejim, ker sva ravnokar pogruntala nekaj smešnega."

Lucy Liu:
"Vse kar kupim je rabljeno in ima čuden vonj. Morda zato nimam fanta."

Natalija Verboten:
"Z moškimi sem zmeraj imela srečo, le v obdobju, v katerem sem se zares zelo zredila, je bilo drugače."

Hugh Grant:
"Noro sem bil zaljubljen v telovadko Olgo Korbut. Edina druga oseba je bil Cliff Richard, kar me spravlja v zadrego - pri sedmih sem imel slab okus in domnevno sem bil gej."

Magnifico:
"Pred desetimi leti sem izjavljal popolnoma druge stvari, zdaj pa se mi zdi, da sem bil takrat čisto neumen."

Robin Williams:
"Ko pogledaš princa Charlesa - ali ne pomisliš, da je nekdo v kraljevi družini poznal nekoga v kraljevi družini?" ha hah

Bill Cosby:
"Nisem črn od nekdaj. Dobil sem namreč nek temen izpuščaj, ki je rasel in rasel..." smeh2

Shannon Dohrety:
"Muči me ponavljajoča nočna mora, zaradi katere se zbujam sredi noči, prepričana, da sem pogoltnila daljinski upravljalec. In to ogromen upravljalec! Ne gre po grlu, četudi se na vso moč trudim."


ZMAGOVALKA PA JE:
Britney Spears:
"Možnost imam potovati v veliko čezoceanskih dežel, na primer v Kanado."

"Všeč mi je večina krajev, ki sem jih obiskala, nikoli pa si nisem želela na Japonsko, ker ne maram rib, vem pa, da so tam v Afriki zelo popularna jed."
umira od smeha


Vir: Cosmopolitan; Inteligentne fraze; februar 2004




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97368 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.6619s ][ Queries: 41 (0.8842s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.