Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 03 Maj, 2007 23:07     Naslov sporočila:  Avto Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kter avto bi si zdele kupili, če bi imeli denar za avto?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Pet 04 Maj, 2007 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mazda 6, modre barve, ogledala v barvi avta in to je to




   
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 04 Maj, 2007 11:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah. Noben. Sej veliko ljudi ima v vsakem trenutku dovolj denarja za nakup avta, pa ga ne kupujejo. Takim jaz rečem ta pametni.

Drugače pa ko smo že pri avtih. Nikoli ne bom razumela kurje logike nekaterih Ljubljančanov. Ki živijo kak kilometer ali dva stran od svoje službe, se nenehno zadržujejo v prestolnici Slovenije, več kot 100 km prevozijo 1x na leto, kljub temu pa si kupijo največjega in najbolj okornega terenca s katerim se vsak dan vozijo tisti en kilometer v službo in delajo gužvo na parkiriščih. Pogosto so to ženske, ki se v takšnihavtoh kao počutijo varne (?!)
Mater no, bi jim treba dat brat uno lekcijo iz srednješolskega učbenika za angleščino, ko pokojna žena od Poula McCartneyja opisuje, da se po mestu vozi z minijem, za izven mesta pa imata z možem drugi avto. Pa ziher sta mela več dnarja od večine Ljubljančanov. Sam očitno tudi več pameti.

Sicer pa je že zdavnaj znano dejstvo, da so dobri avtomobili statusni simbol predvsem v družbah z nizkim socialnim standardom. Kolega, ki je lani poleti iz Grčije zajadral še v Albanijo, je rekel da toliko mercedesov kot je videl tam (seveda zraven podrtih hiš) ni videl še nikjer, še najmanj pa v Nemčiji.
Tudi v Sloveniji imaš cel kup velepametnih ljudi, ki si od ust trgajo za to, da si lahko kupijo dober avto, ki ga potem parkirajo pred blok.
Meni je to brezveze. Ker ne odraža dejanske kvalitete življenja posameznika. Bolj me zanima, kaj imajo vsak dan na krožniku, ali se zdravo prehranjujejo. ali si vzamejo čas za sprostitev. Ali so njihovi medseboljni odnosi porihtani. Si privoščijo kakšne druge aktivnosti, recimo obisk kakšnega koncerta ipd. Poznam ene par ljudi, ki za moje pojme vsi živijo dost skulirano življenje. Nekakšni intelektualci, ki nikakor ne živijo v pomanjkanju. Pa niti avta nimajo ampak se vozijo s taksijem.

Meni osebno avto pomeni sam 4 kolesa, motor in ogrodje. Nekaj kar me iz točke A pripelje do točpke B. ime mi je pomembno pa glih toliko, da vem, da je to ogrodje varno, da ne ostanem nekje na sredi poti med A in B ali celo bog ne daj na točki C, kamor sploh nisem bila namenjena.

Torej... avto bi kupila takrat, ko bi ocenila, da sedanji ni več varen ali je premajhen ipd. Nikakor pa ne takrat, ko bi imela dovolj denarja za to.
Mal bedno se mi zdi, da mora nekdo pokazat kdo je s svojim avtom. Še bolj bedni pa so tisti ljudje, ki človeka sploh sodijo po tem kakšen avto ima.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 04 Maj, 2007 16:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ce bi mela kes bi sla na potovanje... ne rabm avta pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: Sob 05 Maj, 2007 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sicer pa je že zdavnaj znano dejstvo, da so dobri avtomobili statusni simbol predvsem v družbah z nizkim socialnim standardom.

s tem se popolnoma strinjam, vendar, če si js želim mazdo 6 to pomeni, da mi je tolk prekleto všeč, da bi ga imela, ni pa to nek hudo dober avto, hudo dober avto je mercedes w221 ali pa bmw x5 ali kakorkoli se že napiše, ko sem kupovala avto sem predvsem gledala na to, da mi je všeč in kako so skrbeli za njega, ja pa modre barve je mogu bit

jst si ne znam predstavljat, da bi bila brez avtomobila, ker ga nujno rabim, ker je moj job 20 km stran in pa tud lahk grem kamorkoli hočem in kdaj hočem- to pa je prednost avtomobila

terminatorka sem pa vesela, da si izpostavila ljudi v mestu in ne na deželi
če bi jst živela v mestu ga ziher neb imela, ker gre preveč keša za zavarovanje, za vzdrževanje, bencin...




   
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 06 Maj, 2007 21:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja če bi jaz živela SAMO v LJ ga tudi jaz ne bi imela. Ker pa se vsaj 1x na teden vozim več kot 100km v eno smer in seveda še nazaj to ni izvedljivo. Pa tudi tak job imam, da je treba kdaj kam izven LJ z neslužbenim avtom. Zato se mi tudi bolj splača živet v LJ kot pa da bi se vsak dan vozila sem. Mi pa ni problem it v LJ na mestni avtobus do službe, še posebej če ni to navsezgodaj in vem, da nimam šanse dobit službeni parking, eno uro se mi pa tudi ne da po centru iskat parking. Sam poznam pa tudi Ljubljančane (slučajno so to moji sorodniki), ki živijo v centru, službo pa imajo prav tako v centru (s 6-ko eno postajo stran od doma) in še nikoli niso šli v primeru, da je deževalo do službe peš.

Izpostavila sem pa ta "problem" zato, ker zadnje čase na parkirišču vedno naletim na kakšno žensko voznico, ki ne obvladuje svojega avtomobila in naredi totalen zastoj. Pa ko bi vsaj naredile kak velik nakup, da bi človek razumel zakaj ima tak avto. Pridejo pa na kavico v nakupovalno središče, pa po revijo in kozmetiko.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 07 Maj, 2007 15:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Enga k je okolju prijazen, pa da se ga da peljat. No ampak bo treba najprej za izpit zbrat...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Maj, 2007 10:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Honda civic 1.8 Executive

Zunanji izgled in notranjost


civic_g8_3.jpg: 10826 krat Pregledano, 34.95 KB

civic_g8_3.jpg



civic_g8_13.jpg: 586 krat Pregledano, 78.4 KB

civic_g8_13.jpg

Klik here or on the thumb to look at it in real size






Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Maj, 2007 13:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko sory sam ta avto zgleda na zunaj kot da je za pičke hehehe

No jaz bi kupla terenca, Toyoto rav 4 ali pa škodo ssout al pa to novo hudo Hondo k v šiški pred pumpo zunaj na travi stoji




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Maj, 2007 13:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tole je za PIčKE, tako zunanji izgled kot sama notranjost. Predvsem pa ni problema s parkiranjem, hehehe


jBf_oGvfK0s7R1w9.v.jpg: 10841 krat Pregledano, 59.12 KB

jBf_oGvfK0s7R1w9.v.jpg







Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Maj, 2007 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz sem razumela ta uvodni post v smislu trenutno nedosegljivega avta oz. avta za katerega nimaš dovolj denarja. Zdaj to je lahko za nekoga že kak stari clio za koga drugega pa kaj višjega cenovnega razreda. Samokolnico pa lahko vsi kupimo. Predelano pa na kredit.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 21 Maj, 2007 15:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko @ Tor 08 Maj, 2007 10:07 am Napisal/a:
Honda civic 1.8 Executive

Zunanji izgled in notranjost


Jep tale je trenutno na moji listi No.1 Avto.
Bo treba letos neki takega kupit smeh


Drugo pa zame avto že dolgo ni več samo prevozno sredstvo, ampak tudi sredstvo za udobje in sproščanje, sproščanj v smislu udobne prijetne vožnje ob poslušanju dobre glasbe.

če pa ma še kakih 150 konjev, pa včasih tud prav pride širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 09:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če si prisiljen se vozit vsak dan toliko in toliko časa in se pri tem trudiš, da ti je udobno (ker po defoltu ti je neudobno), to razumnem.
Da pa bi ti to bilo univerzalno sredstvo za sproščanje in da vedno, ko si denimo napet, sedež v avto in se odpelješ na eno 100km vožnjo, to mi je pa mal adijo. Ampak če tega ne počneš, potem to ni sredstvo za sproščanje, ampak še vedno samo prevozno sredstvo.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 09:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok sej se ni treba vozit 100 km, lahko se voziš samo 15 km in to rečmo od 1/2 ure do skor 1 ure, v tem primeru vsekakor je zame prostor za sproščanje, ker doma ne morem tok na glas poslušat muske.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 22 Maj, 2007 10:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A potem vedno, ko hočeš poslušat musko, sedeš v avto in se 15 minut voziš naokoli? nasmeh
Dober si. Me spominja an en film, ko en par ni znal drugače kot z vožnjo v avtomobilu uspavat dojenčka.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2310s ][ Queries: 45 (0.0532s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.