Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 9:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 18 Apr, 2007 18:07     Naslov sporočila:  Zasanjana Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Večer,vonj borovcev,v ozadju se sliši valovanje morja.Leživa v isti postelji,poslušam njegovo mirno dihanje in zrem v strop.Ne upam si niti premakniti,ker mi je zaradi njegove bližine malce nerodno.Prvič v isti postelji,prvič tako blizu skupaj.Obrnem se na bok,zaprem oči in ob njegovem dihanju počasi tonem v spanec.Na pol v snu začutim njegovo močno roko kako me objame,me obrne in kar naenkrat si zreva v oči čisto od blizu.Najine ustnice se zbližajo najprej v sramežljiv poljub,nato se vedno bolj strastno začneta prepletati tudi jezika.Njegove ustnice uidejo na vrat.Rahlo zadrhtim,ko njegova roka počasi drsi po telesu,odkriva košček za koščkom.Sledi ji jezik.Navzdol po vratu,se ustavi na prsih in počasi nadaljuje pot proti popku.V trebuhu začutim ščemenje,ki se počasi prestavlja vedno nižje in nižje.tudi njegov jezik je vedno nižje in nižje,dokler se ne ustavi na muci.Zastokam od užitka.Vzburjena sem že tako močno,da ga potegnem nazaj gor in mu šepnem na uho naj ga da noter.Najprej čisto počasi,nato zabija vedno bolj močno,bolj ritmično in bolj globoko.čutim vročino,potne kapljice počasi polzijo po hrbtu.
Noge prepletem čez njegov hrbet,da lahko prodre še bolj globo.Moje roke potujejo po njegovem hrbtu,ga zagrabijo in ga vlečejo k sebi,dokler ne doživima vrhunca.Ko se umirima,zaspim v njegovem močnem in varnem naročju,v meni pa se že zbuja spet tista misel,kako se predajava drug drugemu.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2229s ][ Queries: 37 (0.0611s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.