povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja sam fajn bi blo vedet tvoja leta, če hočeš kak pameten nasvet!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 13:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

indiana @ čet 05 Apr, 2007 08:16 Napisal/a:
terminatorka, nisi me čist dober razumela, ampak nč hudga. leta sem kar tako napisal mimogrede. Razz


Seveda nisem. Zato sme pa poskušala ponovit. Ker skoz sam o enih izletih, pa drinkih, pa družbi in sms-ih.

Leta so pa seveda pomembna. Da vemo ali gre za izlet cicibanov na Šmarno goro ali izlet upokojencev ali izlet lokalnega planinskeg društva, kjer so lahko ljudje različnih let ipd.


Drugače pa, če bi jaz sodila po sebi.... če bi nekje, na nekem izletu, srečala tipa, ki bi mi bil všeč, in če bi bila samska, bi njegovo povabilo na drink sprejela. če pa načeloma ne bi imela nič proti njemu, ne bi pa hotela imet nič bolj osebnega oz. intimnega z njim, bi ga pa odslovila do naslednjega "izleta".
če bi na tretjem izletu še kar težil, bi mu pa dala nahrbtnik, poln kamenja za nosit do Kredarice.
Sam jaz sem itak čudna. Pa obstajajo še bolj čudne od mene, tako da lahko v tri krasne brezveze filozofiramo in ne bomo prišli nikamor.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 22:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

človek se dela norca iz vas, in vi ste mu nasedli....cccc...... umira od smeha




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 07:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

21 sem star. terminatorka,kje bi me pa zdaj uvrstila med cicibane ali upokojence? Very Happy




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 09:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa dobro, tukaj se itak vsi skoz mal norca delaj(m)o. nasmeh

21 praviš... Ma smrkavc si še. Pejd raje Župančičeve Mehurčke brat, pa pusti punčke še par let pri miru.

"če pa ne laže Ciciban,
potem je fant od fare;
naj skače, vse potare;
da le ne laže Ciciban!"




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdaj bom prekršil tisto 'zlato' pravilo, da se žensk ne sprašuje po leteh. Pa bi tebe
(Terminatorka) vprašal ko si kej stara?Very Happy , če te je volja odgovori ali pa ne. Glede tistga ko si rekla da si mal čudna, me zanima a si bolj čudna v pozitivnem smislu ali obratno ali bolj zgledaš raztresena (kot npr.una kva je že Ally Mcbeal).samo
da se razumemo mene to nč ne moti, nasprotno se mi zdijo take osebe bolj zanimive in da na nek način s tem izstopajo od ostalih. Upam da kej ne zameriš, to ni nč osebnega, to sem kar tako omenil.




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 10:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veš kaj, jaz ne sprašujem na forumu za nasvete. Ko bom, bom napisala tudi starost.
čudna sem pa kot za koga. Za ene bolj, za druge pa sploh nisem. Odvisno tudi od tega na kateri stopnji čudnosti so oni. nasmeh Za mojega dragega sem čudna v pozitivnem smislu, za ostale me pa niti ne briga.
Raztresena pa nisem. Imam jaz "sve na broju", kot pravi moj kolega. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 KT1983



Starost: 40
Pridružen/-a: 1:58, 22-Jul-2007
objave: 2
Teme: 0

78.3 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jul, 2007 02:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko @ čet 05 Apr, 2007 23:07 Napisal/a:
človek se dela norca iz vas, in vi ste mu nasedli....cccc...... umira od smeha

kaj zdaj a res se zaj¤¤¤¤¤¤š, čeprav jaz čisto verjamem imam podobne probleme, spoznal v začetku meseca eno punco in po prvi pijači mi je rekla da ji je bilo fajn in me povabila na koncert šla sva ven se zabavala, potem sva začela veliko hodit skupaj na razne prireditve (celo pr men doma je bila in jaz pri njej), ampak še vedno nisva imela nobenih osebnih kontaktov, enkrat je pravla o svojem bivšem in sem vprašal kaj je bilo narobe in je rekla da sta ugotovila da ne morata biti drugega kot prijatelja in sem jo jaz enkrat vprašal a midva bova kaj več kot prijatelja in je rekla "samo lepo počas velja" torej si mislim da sem na pravi poti samo da lepo počasi se bo videlo ...drugače pa se mi zdi da sem postal malo preveč vsiljiv, mi že tudi ni odpisala, kadar sem jo pa poklical in če se ni javila je pa vedno nazaj poklicala, ko je bila 1 teden na morju s starši je samo 1x ona mi pisala, prej sem zmeraj jaz začel in to vsak drug dan,..no ja bom videl kaj bo, ..




 Tehtnica Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od KT1983Pošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jul, 2007 11:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Preveč si ji ustrežljiv in preveč skačeš okrog nje.
Pa predolgo si čakal na to, da jo poljubiš, zdej je že prepozno!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 counting days



Starost: 36
Pridružen/-a: 12:21, 07-Dec-2007
objave: 1
Teme: 0

34.3 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

glej po moje si se malo narobe lotil..jaz na tvojem mestu ne bi začel s sporočili.sporočila so v redu ko že nekaj mata.drugač smsi za osvajat to je pa polomija..pa ne ji dost težit za pijačo..ko boste spet nekje na izletu al neki tazga bodi tko na tiho-neopazno ceu čas zraven nje..pa malo po malo ufuravaš..jo spoznavaš pol pa vidš kaj ji paše, kaj jo nasmeji pa na tem delaš..mal jo tko preseneti..če ma rada milko valda veš da morš met ti naslednjič milko s sabo..




 Oven Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od counting daysPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 13:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Image




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 17:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jooooooooooj umrla skor od smeha... umira od smeha




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 17:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Pet 07 Dec, 2007 4:14 pm Napisal/a:
Jooooooooooj umrla skor od smeha... umira od smeha


Ja jst tud, ko sem prvič tole videl, pa še na šihtu umira od smeha




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 18:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A to vama je smešno? Meni ni, ne z moškega ne z ženskega vidika. Pravzaprav mi je žalostno; da imajo moški takšen pogled na ženske, da obstaja neko stereotipno mišljenje, da je ženskam tak odnos všeč in da na žalost v resnici obstajajo ženske, ki tak odnos prenašajo.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 07 Dec, 2007 18:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet 07 Dec, 2007 5:08 pm Napisal/a:
A to vama je smešno? Meni ni, ne z moškega ne z ženskega vidika. Pravzaprav mi je žalostno; da imajo moški takšen pogled na ženske, da obstaja neko stereotipno mišljenje, da je ženskam tak odnos všeč in da na žalost v resnici obstajajo ženske, ki tak odnos prenašajo.


Jep meni je pa smešno.
In pozabila si ženske, ki brez takega odnosa ne morejo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2892s ][ Queries: 41 (0.0851s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.