povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 15:35     Naslov sporočila:  Nasvet za OSVAJANJE PUNCE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Spoznal sem punco, do zdaj sem jo poznal le bežno in ona mene.Mi je zelo všeč, pa ne vem kako naprej saj sem jo že povabil na kofe pa...

opis:
Skupaj nas je povezal skupni izlet. Tako sem načel pogovor in jo povabil na pijačo. Odvrnila mi je da nima čas,da bomo lahko šli na drink ko bomo na izletu.

Ob drugem srečanju z družbo smo največ časa prebila skupaj. Pogovor je lepo tekel, čeprav sem jst moral načenjati teme oz. jo kej spraševati. Vtis sem dobil da se je imela tudi ona fajn. Od takrrat se dopisujem z njo, tudi tukaj moram dat pobudo za sms. Pa me zanima a je to vredu?
Drugič sem jo povabil na kofe,nato je odgovorila da je zmatrana in gre domov ležat,tukaj se je začela ponavljat(potem je ponovila ko bomo na izletu... ).
Par dni kasneje smo se dobili združbo, kjer smo se spet srečali in lepo pogovarjali.


Zdaj pa nevem kako naprej in a jo povabim na drink ali kej druzga.Ali pa počkam na razplet dogodkov z izleta.
Drugač sem precej zadržana osebnost (preveč se obetavam tuhtam, se sprašujem a naj pošljem sms oz. kaj bo odgovorila, a ji bo všeč...). Pa glede tega kakšen nasvet bi bil koristen.Kajti vem da je to moja pomankljivost oz.slaba lastnost.

Prosssim za nasvete, PLEASE.
Obupanec
zid zid zid




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 19:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok. Sam da ni v Cosmopolitanu ali bog ne daj v Jokerju.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 09:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

<<<<<terminatorka alahk kej svetuješ v tej smeri ali ne?




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 09:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če mene vprašaš, preveč rineš vanjo in se preveč ukvarjaš z njo, medtem ko ona ne kaže nekih interesov.

Spravi jo v smeh, da se bo dobro zabavala s tabo, šele potem jo povabi na kavo.
če zavrne 2x, se nehaj ukvarjati z njo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 09:37     Naslov sporočila:  Re: Nasvet za OSVAJANJE PUNCE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

indiana @ Tor 03 Apr, 2007 2:35 pm Napisal/a:
Spoznal sem punco, do zdaj sem jo poznal le bežno in ona mene.Mi je zelo všeč, pa ne vem kako naprej saj sem jo že povabil na kofe pa...

opis:
Skupaj nas je povezal skupni izlet. Tako sem načel pogovor in jo povabil na pijačo. Odvrnila mi je da nima čas,da bomo lahko šli na drink ko bomo na izletu.

Ob drugem srečanju z družbo smo največ časa prebila skupaj. Pogovor je lepo tekel, čeprav sem jst moral načenjati teme oz. jo kej spraševati. Vtis sem dobil da se je imela tudi ona fajn. Od takrrat se dopisujem z njo, tudi tukaj moram dat pobudo za sms. Pa me zanima a je to vredu?
Drugič sem jo povabil na kofe,nato je odgovorila da je zmatrana in gre domov ležat,tukaj se je začela ponavljat(potem je ponovila ko bomo na izletu... ).
Par dni kasneje smo se dobili združbo, kjer smo se spet srečali in lepo pogovarjali.


Zdaj pa nevem kako naprej in a jo povabim na drink ali kej druzga.Ali pa počkam na razplet dogodkov z izleta.
Drugač sem precej zadržana osebnost (preveč se obetavam tuhtam, se sprašujem a naj pošljem sms oz. kaj bo odgovorila, a ji bo všeč...). Pa glede tega kakšen nasvet bi bil koristen.Kajti vem da je to moja pomankljivost oz.slaba lastnost.

Prosssim za nasvete, PLEASE.
Obupanec
zid zid zid


moj nasvet, če boš zdržal jo en teden pust čisto pri miru, če ji je kaj do tebe se bo v tem času oglasila, ali pa jo bo grizlo zakaj se ne oglasiš, sicer mam pa občutek, da ima fanta, ker ima take izgovore


imam pa še eno idejo, napiši ji sms, ko boš hotela it na pijačo in ko boš imela čas, mi napisi, da ne bom dolgočasen, če ti ne bo kaj napisala ji pač ni, tedaj je boljš da ostaneta prijatelja, ki se pač srečata, tk je boljš, kot pa da bi se grdo gledala, ker boš siten, manj boli




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 09:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne ne ne, nč ji pisat SMSa, da naj ti piše ko bo mela čas, ker tao bo zgledalo, kot da v življenju nimaš kaj drugega počet kot čakat na to, kdaj bo ona mela čas za pijačo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 09:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz bi tud rekla, da jo pust kksn tedn pri miru pa bos vodu ce se ti bo oglasila al ne...ker men gre na zivce ce kdo rine vame in pol sploh neham sodelovat.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 10:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

fajn nasveti. To sm že naredl, tako da se nismo 5 dni slišali do včeraj. Debata je potekala skoraj 2urci, seveda po sms-u.
Ja še glede fanta, zagovoto nima, ker sm prd kratkim zvedu iz prve roke.
Tak, seveda lahk zdržim več kot en teden ne da bi ji pisal, vsaj upam. Tud to vem da še nikoli ni imela fanta.Mislim da je bolj zadržana,ampak nč hudga saj vete kak pregovor pravi 'počasi se daleč pride'. Konec koncev ni edina a NE?? To sm moral napisat de ne bi zgledal kot da sem res tok obupan.

Zanimive komentarje mate tako, da kar z njimi na plan.




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 10:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sre 04 Apr, 2007 8:45 am Napisal/a:
Ne ne ne, nč ji pisat SMSa, da naj ti piše ko bo mela čas, ker tao bo zgledalo, kot da v življenju nimaš kaj drugega počet kot čakat na to, kdaj bo ona mela čas za pijačo!


bass, kaj edino tvoje mnenje obvelja, js sem napisala svoje mnenje, ti ga pa prav vsiljuješ hudièek




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 12:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne jst povem kako je.
Že zdej tok okrog nje skače, da zgleda kot nek obupanec.
Pol pa da bo še nanjo čakal, kdaj si bo gospodična namislila poklicat, zgleda še 5x bolj desperado!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 13:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Very Happy Tukaj smo da si malo damo oduška pa zabavamo na nek način mar ne?če pa pri tem staknemo še kakšno pametno potezo toliko bolj, saj to je namen tega foruma. Tukaj te moram popravit Bass,tolk pa tud ne skačem koker ti misliš. Mogoče je na začetku tako zgledal.
Lisa, spoštujem vsako mnenje tako da ni panike.




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 13:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

al pa če bi vsi skupi nehal spletkarit pa se ukvarjat s tem: če naredim to- bo ona mislila drugo, če napiše tretje- kaj če bo ona to dojela drugač? Mislim alo???? Bodte rajš to kar ste in reagirite tko k si sami želite ne glede na posledice. KOnc koncev bo oseba z vami zarad vas in ne zarad načina kako ste jo ujeli... Včasih ste vsi po vrst prov otročji.

Indiana. Zakaj pa je direkt ne vprašaš kar ti roji po glavi? če te bo pač zavrla nte pač bo j¤¤¤¤¤ ga. Dlje k boš mučku manj boš pridobil.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 14:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hmmm. Mislim da to ni nobeno spletkarjenje. Jst bi prej reku da bolj tisti spletkarijo,ki želijo zleziti pod njeno miniko za eno noč, kot pa taki ki si želijo zvezo. Po eni strani maš prav da je treba včasih reagirat brez premlevanja (kako, če ...




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Apr, 2007 16:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Iz napisanega sodeč si jo očitno videl 3x v življenju. Po prvem izletu si ji začel težit z drinkom, pa ti je jasno dala vedet, da si želi tvoje družbe (vsaj zaenkrat) samo v skupini.
Po drugem izletu sta si bila že nekoliko bolj blizu in odzivala se je tudi na tvoje sms-e. Ampak spet te je odj... za drink in poudarila, da bosta šla, ko bo naslednji izlet.
Potem sta se videla tretjič in brez kakšnih konkretnih sprememb.

Vsaj tako razumem.

Nič, počakaj na ta izlet. Takrat boš videl ali se bosta še bolj zbližala ali se ti bo izmikala. Seveda je tukaj vprašanje tudi kdo vse je v tej "družbi" Morda kak drug tip, ki ji je všeč. Itd.
Odvisno od dogajanja, torej če bo pokazala zanimanje zate, ji lahko po izletu direkt predlagaš, da bi se rad kdaj z njo dobil na kakšnem izletu v dvoje, če bi bila za to. Pa ne se dve uri menit prek sms-ov. če ti odgovori an dva povrsti, jo kar pokliči, ker je očitno, da ima čas. In reci, da se ti ne da tipkat. Sms-i so včasih tako neosebni.
Nikar pa ji preveč težit. To je zelo odbijajoče.
Glede na to, da si jo šele dobro spoznal, je težko sklepati karkoli. Mogoče te hoče samo za frenda in izlete, mogoče pa je še prezgodaj, da bi se spuščala v kaj drugega.

Aja, pa če si res 58 star, se mal preveč otročje obnašaš za svoja leta. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 indiana
Neznanec
Neznanec


Starost: 113
Pridružen/-a: 14:02, 03-Apr-2007
objave: 8
Teme: 1

325.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 08:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

terminatorka, nisi me čist dober razumela, ampak nč hudga. leta sem kar tako napisal mimogrede. Razz




 Dvojček Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od indianaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97364 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2663s ][ Queries: 37 (0.0739s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.