povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 23:09, 20-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 11:24     Naslov sporočila:  Ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali lahko naprimer ženska glumi ljubezen, brez da bi jo pravi čas poštudiral?

Naprimer banalen primer, ena glumi ljubezen, zato, da dobi tipa, ki je bogat naprimer?

Se da to videt, ali ne?

Kakšni so znaki?





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pojma nimam, jaz osebno ne morm igrat...lahko sm samo vljudna do nekoga k mi gre na zivce pa to samo uno pac vljudna in ne prijazno vljudna. Tko da se manj bi lahko igrala kaksno vezo ali pa naklonjenost do tipa..ker ne bi prenesla da se me sploh dotakne ce mi en bi bil res vsec in privlacen.
Kaj pa ves mogoce je pa nekaterim zenskam bogastvo res tako privlacna stvar, da jim tud tip rata privlacen in potem v bistvu sploh ne glumijo pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 15:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda lahko. Moja kolegica je prav taka. V eni sapi pove da ni zaljubljena vanj, v drugi pa da ji je kupit tak prstan za valentinovo in kakšen avto ma in na večerjo jo je peljal in oh in sploh. Zdaj pa ne vem al je tip glup al ona tak odbro igra. Pač ko ga vidi se smeje pa je taka vsa nežna, drgač pa ji paše sam zato da jo okol voz da ni cele dneve doma, ker sama se itak ne zna nikamor spravit.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 16:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če se da pravočasno opazit? Se da, ampak samo, če ta moški ni na smrt zaljubljen v to žensko. Ker zaljubljen moški je bolj slep kot katerakoli ženska.

Ponavadi pa se to da hitro opazit. To vidijo vsi, samo on ne.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 18:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se pravi, da najbolš poslat to žensko eni prjatlci na kavo, pa bo ona takoj vedla smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 18:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

teoretično in praktično je to izvedljivo in po eni strani super plan, ni pa nujno da bo vsaka nasedla. Ene lažejo tako dobro že same sebi da si že skor verjamejo, ker pač hočjo met bogatega tipa, pol se pa še prepričajo v to, da jim z njim nebo slabo in da ga bodo že enkrat mele rade, pol pa je tud možno da je ne pogruntaš takoj.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 21 Feb, 2007 02:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

k¤¤¤¤¤ a ve[ kaj bom rekla js...
doskrat kaki tipi niti ne rabjo niti ne iščejo iskrene ljubezni in je nikol tud ne bodo mel...tko da si zaslužjo en drugega.
če pa maš neke druge vrednote kot ona, pa prej ko slej to pokaperaš, ni da ni.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 21 Feb, 2007 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz si tkole rečem. Nisem bogata, nisem lepotica, nimam nč kej kar bi lahko nekdo koristi mel, tečna sem včasih full k mi gre sam salsa po glavi, itd .itd. torej edina varianta je, da me more met tisti k je z mano fejst rad nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Feb, 2007 09:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja mislim da je to tako v vseh primerih!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 9:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Mar, 2007 09:20     Naslov sporočila:  Re: Ljubezen Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Blisk @ Pon 19 Feb, 2007 11:24 Napisal/a:
Ali lahko naprimer ženska glumi ljubezen, brez da bi jo pravi čas poštudiral?

Naprimer banalen primer, ena glumi ljubezen, zato, da dobi tipa, ki je bogat naprimer?

Se da to videt, ali ne?

Kakšni so znaki?



Seveda se da glumit.Pa ne samo da ženske glumijo tud moški znajo precej dobro glumit na tem področju.Pri meni osebno.če mi človek ne sede,mi pač ne sede in mu to dam tudi jasno vedet.Nikoli ne bi mogla bit,niti ne bi hotla bit takšna igralka,da bi imela tipa recimo samo zarad denarja.Men že gre to na živce če tip misli,da se recimo ljubezen da pokazat samo z materialnimi dobrinami,ki pa seveda pri meni ne štejejo.

In spomnim se,ko mi je sodelavka rekla,ej saj si ful luštna.Najd si tipa z zlato kartico. Rolling Eyes
WTF? velke oke




 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 09:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, pa kako se vidi, da ženska glumi?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 11:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Thu 05 Apr, 2007 10:37 Napisal/a:
Ja ok, pa kako se vidi, da ženska glumi?


Pomoje ni nekih napotkov, matr sej delaš reiki to bi pa skor da mogu čutit- negativne vibracije???? Od kolegice mat me skine k čez vrata stopim- al sm dobre volje, al sm slabe, če pridem dobre volje pa me npr. kolegica vznemiri al pa me kdo kej tazga vpraša pa mi postane nerodn se spremeni razpoloženje in s tem tut nihanje energije!! MI je že prov bed tja hodit k mam filing da pred njo pa res ne morm nič zakrit...

Drugač pa če maš dost odprte oči pa ne gledaš na svet s preveliko naivnostjo in vzameš v zakup da ni človeka ki se ne bi vsaj enkrat zlagal je veliko lažje.. Sej če ne drugač te bojo pa izkušnje naučile, tko k so mene.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa sej ni fora v tem, če nekdo glumi. Vsak lahko glumi. Vsi smo na nek način igralci. Zato ne gre vedno za vse krivit "druge".

Že če gledaš en film na Tv ali v kinu lahko vidiš, da se ljudje na igro igralcev različno čustveno odzivajo. Ene mamke bodo klonile pod težo čustev in se čisto vživele v kakšno telenovelo, spet drugi ljudje pa bodo povsem mirno in z zavedanjem, da je vse samo film, gledali kakšno hudo grozljivko.

Hočem povedat, da ni vedno pomembno, kakšne stvari in ljudje so v smislu, da jih kritiziramo. Ker tam so in bodo. Na nas pa je, kako jih bomo dojemali.

Meni osebno gredo mal na živce raznorazni forumski posti, ko folk vedno tarna pa se pritožuje and enimi tretjimi osebami; pa so takšne in takšne, pa nore, pa lažejo, pa igrajo, pa odžirajo energijo, pa kaj vem še vse kaj delajo... Ker vedno izpade tako, kot da tisti, ki to piše, in ostali sodelujoči v debati, so pa najmanj svetniki. Pa pogosto ni tako.

Nič ne pomaga, če znamo raznorazne "družbene fenomene", vse kar nas obdaja, sam označit za negativno in skritizirat to. S takšnimi stvarmi najlažje shajaš, če jih poskušaš razumet, če pa to ne gre, pa bolje da se jim izogibaš.

In če se vrnem k ljubezenski "glumi". Ljubezen, vsaj v fazi zaljubljenosti in zapeljevanja je vedno IGRA. Ne vem če je še pri kateri drugi vsakdanji dejavnosti toliko igre kot v ljubezni. Pa s tem ne mislim nič slabega. če pa nekdo ne igra po scenariju, ki bi bil vam všeč, pa bog pomagej. V tem pa je ves čar ljubezni, da pri tisti pravi gre za sicer improvizirano, a zelo usklajeno igro. Ko se dva doplnjujeta brez napisanih scenarijev.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 14:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam z zgoraj napisanim. JSt sm sama opazla da odkar se počutim spet krasno in pač razmišljam o svojih dejanjih zakaj pač določene stvari počnem in razčiščujem sama s seboj je vse full lepš in prijaznejš.. Prej sm mela okrog sebe full čudn folk, pa itak ker sm bla tut sama čudna in predvsem zamorjena- negativna. Pa same štale so se mi dogajale. Zdej je pa kr vse fajn, tut odnos ljudi do mene je čist drugačn. Torej če te nekdo nalaže se rajš vprašimo kaj mi sami počnemo narobe da privabljamo tak folk. Kaj nam "nekdo" skuša povedat..

Jst sm mela dolg časa lažnjivce in izkoriščevalce okrog sebe in tut vem zakaj. Npr. nism se upala postavit zase, živela sm po načelu jst sm luzer in pač posledično sm tut pustila da je folk hodu po men, bla sem tut full naivna. No odkar sm nehala igrat ubogo žrtvo me noben več ne izkorišča, noben ne hodi po men in okrog sebe nimam lažnjivcev.

Sm pa vidla pr eni moji znanki npr. ko se je skos neki zgovarjala in ni nikol upala povedat tko kt stvari dejansko stojijo in mi je šla skos tok na živce- in sm skos kritizirala kok je lahk taka. No zdej tut to vem zakaj. Zato ker sm bla sama ista zarad zgori navedenih razlogov- namest da bi povedala tko kot dejansko čutim sem se rajš neki izgovorila.. Posledično se nism mogla gledat v ogledalo- ona je bila moje ogledalo le da jst tega nism dojela. Zdej sm to spremenila, bejba sicer še vedno počne iste stvari ampak mi ne gre na živce in sm jo sprejela tako kakršna je in se pač za določene stvari nanjo ne zanašam. Življenje nam na pot prinaša točno določene ljudi da se neki naučimo. In tut teb Bass če srečuješ take bejbe ki glumijo vpraši se zakaj!




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cis off topic : k tole berem me prime srat kaj delate iz "slovenstine", neraba rodilnika, napacno sklanjanje... zid
tokrat se pa za spremembo strinjam s cukrom (tud cudezi se dogajajo umira od smeha). privlacis ljudi glede na energijo (ceprov js se zmer ne vem kako je ratal to z mojo sluzbo), in ko si ti postiman, se ti tud ostalo postima...
bass, tko kot je rekla, in ti ze skoz pravmo - pri sebi isci napake in ne pri drugih. pa brez zamere pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4477s ][ Queries: 41 (0.1050s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.