povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 17 Feb, 2007 20:43     Naslov sporočila:  PURANJI ZREZKI Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok zdej pa še neki bolj zares. Puran je med bolj zdravim mesom, ker ni masten. Zna bit pa zarad tega tudi pust.

In jaz mičken eksperimentiram z okusi itd in sem si dans nardila ene super zrezke, k so jih pojedl moji v 10 minutkah, čeprov purana ne marajo.

Spražiš čebulo na olivnem olju, čez butneš soljene in rahlo stolčene in popoprane puranje zrezke. Nardiš tko, da ni čebul spodej, ampak gor, da ne bi se smodila.
Ponev mora bit res vroča, meso mora hitro zakrkniti, ko postanejo beli, jih obrnemo.
ko res v celoti zakrknejo, začnemo mal z začimbami.
Najprej mal gorčiče (je zdrava začimba, pomaga pri presnovi maščob).
Polijem kislo smetano in narežem nekaj koščov ementalerja in jih vržem prek.
Posujem kajenski poper (zdrav za presnovo maščob), malo čilija (isto), malo pekoče paprike (baje tud dobr), bazilika, origano (antioksidant), in vse skupaj zaključim z malo vroče vode, da je več omake in še obilico česna vržem prek in počakam, da spusti svoj okus(naraven antibiotik). Vmes sem dodala še ščepec sladkorja, ker pojača okuse. Sol sem morala še dodati.

Imaš narjeno v 20 minutkah in je dobr in zravn sem jedla solato in nič drugega, ker se izogibam ogljikovih hidratov v kombinaciji z mesom.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Feb, 2007 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hm, a mislis d bi to slo s svinjino? pomežik po opisu sodec bi, sam me vsen tvoje mnenje zanima nasmeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Feb, 2007 18:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja bi bi...zihr.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Feb, 2007 20:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

MUuaaaaaa, to je pa dobr. Treba probat. Jest mam en podoben recept za ptičjo gripo.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Feb, 2007 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

antigona kero gorcico pa nucas? zenf (eta,...) al kako drugo? js mam eno francosko pa mi solze tecejo, ko jo jem, sam je pa dobra Laughing




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Feb, 2007 02:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a veš da ne vem na pamet...bom pogledala.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3433s ][ Queries: 41 (0.1567s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.