povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 14:58     Naslov sporočila:  Saška Lendero - ne grem na kolena Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Evo saška Lendero v tujem jeziku


Link




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 17:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prekleta psica neumna histerična.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost








objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 17:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

fuj in fej, ne prebavlam je, tud tega komada nisem mogla celega poslušat




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 18:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Thu 01 Feb, 2007 16:26 Napisal/a:
prekleta psica neumna histerična.


Mislim kaj če bi zate kdo to govoril? Ne vem no kok so te doma vzgajal da žališ vse kar leze in gre...

Men bejba tut ni všeč. Tko vizuelno kot tut njen glas. Na videz mi deluje mal puhloglava, ampak ker je ne poznam ne mislim sodit.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 18:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava prasica histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva prasica neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 20:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je full dober komad, mal sem bla razočarana da je priredba, to sem ugotovila že nekaj časa nazaj, sam pač kaj zdaj. Glavno da jaz lahko doma plešem na ta komad, druga me ne briga....




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 little pumpkin
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 23:22, 23-Jan-2007
objave: 60
Teme: 1
Kraj: Slovenske Konjice
1382.8 kinta/e
0.0 šold/e
8.4 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 21:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa pustite to ubogo žensko pr miru, očitno se ji je zagablo življenje, da je taka in ima takšno denarno glasbo!




Image


 Dvojček  Petelin NI na linijiOsebna Galerija od little pumpkinPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 01 Feb, 2007 23:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ čet 01 Feb, 2007 17:28 Napisal/a:
To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava pr¤¤¤¤¤ histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva pr¤¤¤¤¤ neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.



To kar človek govori, to človek je. A ne Antigona? Malo bi pa lahko na svoj besedni zaklad gledala pr tvojih letih. Saj če boš rekla, da se ti zdi njena glasba in ona neumna, bomo vsi razumeli kaj si htela povedat. Confused No sej piši kar češ, svoboda govora, jaz ti dajem sam malo opazko.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 05:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Thu 01 Feb, 2007 22:25 Napisal/a:
Antigona @ čet 01 Feb, 2007 17:28 Napisal/a:
To, kar človek dela, človek je. In ona je puhloglava pr¤¤¤¤¤ histerična. Moji so mi doma dali vsaj neke kriterije, da sem kritičn a do največjih slovenskih kretenov. OZ katerihkoli. Sram me je, saša lendero je sramota slovenske populacije. In ne mi s tem STVAR OKUSA, bljak!!!!!!!!!! Kurčeva pr¤¤¤¤¤ neuna, sramota je to in nč druzga in ne bom tolerirala tega sploh in mam tud pravico to povedat.



To kar človek govori, to človek je. A ne Antigona? Malo bi pa lahko na svoj besedni zaklad gledala pr tvojih letih. Saj če boš rekla, da se ti zdi njena glasba in ona neumna, bomo vsi razumeli kaj si htela povedat. Confused No sej piši kar češ, svoboda govora, jaz ti dajem sam malo opazko.


Kaj pa je narobe z mojim besednim zakladom? Po mojem je še kar bogat! Pa zakaj b i rekla NEUMNA, če mislim da je histerična
In da se gre slačit odkar si je povečala joške - to pomen da je prasica, po mojem.
BTW ful je skopirala vse
A V SPOTU STE VIDL KOK SO ENE STVARI CHEAP - NPR. OSVETLJAVA bruh!!!!




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

P.S. a misliš, da kdo od tipov gleda karkol drugega kot babo?
A misliš, da ktera od žensk gleda karkol drugega kot babo?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 diskretni
Neznanec
Neznanec


Starost: 57
Pridružen/-a: 18:22, 26-Jan-2007
objave: 18
Teme: 1
Kraj: krško
352.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona najbolje da se ti preimenuješ v psico ali prasi... zelo si izobražena ne vem kje živiš da te ne ukradejo.... fakiè




 Oven Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od diskretniPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 10:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mal ste zašli s teme....




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 10:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Prosim, da se malo umirite z napadanji drug drugega, kljub temu, da je tema v bla bla bla, prosim da komunicirate na normalni ravni, drugače bom temo zaklenil.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 12:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se en dokaz kako je slovenska glasbena industrija v zatonu pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 02 Feb, 2007 12:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

diskretni @ Fri 02 Feb, 2007 09:14 Napisal/a:
Antigona najbolje da se ti preimenuješ v psico ali prasi... zelo si izobražena ne vem kje živiš da te ne ukradejo.... fakiè


?????

Izobražena? Kdo pa je kej tazga omenjal, AHAHAHA!


Boss, ti praviš, da folk gleda sam babo. Men se pa zdi,da če so stvari cheap, da to zmoti in naredi stvar neprepričljivo. Tko je men ta spot totaln shit, da ne omenim njenih operiranih joškov, k jih je začela ven metat, prej je bila do vratu zapeta...A se je sploh spomnite izpred 6 let? Al kolk, neki tko... Jaz gledam včas spote, ker jih tud snemam in sm pogruntala, da se njej žal kljub operaciji in kopiranju in vsemu skupaj ni spremenilo nič v glavi. To pomeni, da je to poden od podna v slovenski sceni, prosim lepo, še Štajerski Mišo je boljši, vsaj je pristen, če ne drugega.

Boss, jaz nisem nikogar napadla, izgleda da pa so tukaj nekateri hitro ogroženi, če poveš svoje mnenje, s katerim se ne strinjajo. Moram rečt, da me to ne preseneča, no jaz bom še vseeno povedala, kar mislim, tudi če me boš opozarjal...spet se ne čutim nič krivo - sej menda ni provokacija, če govorim o nekom, s katerim nimate nič skupnega.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97392 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5152s ][ Queries: 37 (0.1388s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.