povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 12:16     Naslov sporočila:  Sanjski moški Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali ni to sanjski moški??????

Citat:
Tole je pred leti krožilo po mailih:

Redno prebiram Vašo rubriko. Dajete kratke a življenjske nasvete. Tudi jaz bi nekaj vprašala, čeprav vem, da bi bil za moj problem primernejši kak drug forum. Poročena sem osem let imam 28 let mož 42. Imava dva krasna otroka, odlične službe, dober standard. Problem pa je v tem, ker je mož preveč potenten. Na začetku mi je to zelo godilo, ko pa so prišli otroci, služba in hišna dela, je pa postalo prehudo. Kako zgleda najin dan. Zjutraj se zbudi okrog 5 ure in mi skuha kavico, pripravi zajtrk zame in otroke, pride v posteljo in prične z nežnostmi. Ker sem sicer zelo strastna, me to močno vzburi in se mu ne morem upret. Tako opraviva zjutraj dva kar glasna podviga. Potem me pride iskat v službo za kosilo in namesto kosila imava sex v avtu v bližnjem gozdičku. Ko popoldne pridemo domov, je prvo delo en sex v spalnici, ko se preoblačiva. Seveda ta hrup opazijo tudi otroci, predvsem pa moja mama pri kateri živiva v veliki hiši (je vdova že 15 let). No zvečer se vse skupaj ponovi, greva zgodaj spat, kolikokrat sploh ne štejem, saj sem na koncu čisto preč.
Večkrat sem mu predlagala, da si dobi kako nadomestilo, a pravi, da ima v hiši dovolj. čeprav sem skoraj prepričana, da obdeluje tudi mojo mamo, s katero se sicer odlično razumeta, me to ne moti, saj hvala bogu takrat zvečer malo manj rabi. Včasih prav nalašč vzamem otroke in gremo ven tako, da ve da nas ne bo do te in te ure. takrat je mama vsa po luftu, moj pa je pol v posli malo bolj miren, a še vedno ne grem lišo skozi. To traja že vsa leta zakona, tudi menstruacija ga ne moti. Mislim, da sem bila prosta samo slab mesec po porodu, drugače pa praznikov zame ni. Saj ne, da ne seksam rada, ne me tako razumeti. Zelo uživam in sem tudi zelo strastna. Vendar preprosto fizično težko zmorem vse to, pa še upreti se ne morem, ker me zna tako zrajcati, da kar ponorim. Zelo si želim, da bi si mož dobil še kje ali pa da bi bil pri moji 46 letni greha vredni mami še malo bolj aktiven.
Prosim svetujete, kaj mi je storiti. Moti me tudi to, ker naju pogosto zalotijo otroci in moja mama, saj je najin sex zelo hrupen, preprosto padem v trans in menda precej tulim.






Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 12:21     Naslov sporočila:  Re: Sanjski moški Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja sej neki časa bi pasal sam pol ti pa začne presedat. Sam kljub vsemu svojega moškega ne bi delila z nikomer, sploh pa ne s svojo mamo bi se mi sex zagravžal do konca življenja tastaro bi pa dala na grmado. No ja sej verjetno gre za joke...

MIslim da če ne moreš dohitevat tazga moškega je boljš da ga prepustiš drugi.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 12:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Osupla. Ne vem kaj sploh naj rečem na ta post. AH, moj sanjski moški pospravla po hiši pa mi kdaj pomaga kosilo kuhat, pa v soboto mi da mir da se lahko za par ur sebi posvetim, on pa tačas otroke pazi. In poseksa me orenk, vsaj 4 krat na teden in včasih si privoščima kak maraton vikend.

Torej tale zagotovo ne more bit sanjski, ker jaz se nebi rada svojemu izogibala. Včasih pa paše se sam malo crkljat brez seksa.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 13:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa, mislim, da si to dobro napisala. Moškega ki si ga opisala bo težko najti, ampak se pa najde. Ima pa zato toliko višjo ceno...

Nekaj zelo pomembnega si napisala, namreč to, da se lahko sebi posvetiš, ko ti to paše. Zelo pomembno za partnerstvo.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 14:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No to je tako, ko sem jaz bila na faksu smo meli eno pametno profesorco, ki mi je enkrat rekla ko sem ji razlagala o takratnem fantu, da delam vse narobe, ker sem pač full skrbela za njega, pa pospravljala za njem. No in potem je povedala zakaj smo ženske vedno krive če tipi nič ne delajo in so razvajeni. In tako je rekla.

Ženska je pač ženska, v svojem bistvu ma prirojeno neko skrb za sočloveka (vsaj večina). In ko je ženska zaljubljena, bi za svojega moškega nardila vse, če pospravlja za njem, mu kuha, pere itd itd s tem njemu izkazuje svojo neizmerno ljubezen. čez čas, čez leta ko sta že poročena, ima ženska moža še vseeno rada, samo pač drugače gleda na stvari, ugotovi da se da ljubezen izkazovati tudi na druge načine, kar naenkrat si želi, da bi ji mož pomagal, oz da bi vsaj kaj sam nardil za sebe, da bi ona imela več časa, da bi navsezadnje tudi skupaj imela več časa. Ampak tu je problem-kako naj mož ki leta ni rabil nič nardit kr naenkrat začne delat . Seveda njemu to ni jasno, misli da ga žena več ne mara, ker noče skrbet za njega, noče delat ker niti ne zna in ker je prepričan, da z svojim dnarjem poplača ves njen trud. In pol se začnejo konflikti.....

Ja in to sem si jaz zapomnila kot sveto pravilo. Moški ki ga jaz hočem, bo vedel da jaz nisem tle za gospodinjti, kar ne pomeni da nebom kuhala, prala, pospravljala. Vse to bom delala s tem da bo vsaj malo mi pomagal ali pa kje drugje priskočil na pomoč. In kljub temu bo vedel da ga imam rada ker bova tako več časa preživela skupaj. Še zdaj se včasih ulovim ko delam to napako in sem zadnjič ravno ko sem nama prvič kuhala kosilo, bila spet vsa vesela ker lahko za njega kuham, sam sem se hitro spomnila na to kar je profesorca rekla in sem mu takoj dala paradižnik za narezat, da nebo sam pri miti sedel in me gledal

Tko, mislim da sem vse povedala nasmeh




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, Mojsa, kdo pa vzgaja moške....mame in žene. In ta rek "Žena naredi moža", še kako drži




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tud jaz sem to že ugotovila, zato tud če ne najdem glih najbolj pridnega moža ga bom pa vzgojila tam ko je njegova mama falila. nasmeh Tud svoje starše sem mogla jaz vzgojit, da zdaj nimam težav kot eni pr svojih celo 30 letih.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 15:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js sm vidla kako napako je mami nardila, ko je ociju "rit odnasala". tko d js pa tega ne bom. pa ne d ne bi hotla, sam se mi zdi butast d js neki glancam, tip bi pa lezu ko krava pred tvjem pomežik
s cimrom sva pa itak razdelila gospodinjska opravila, neki je pa skupno. ga mal vzgajam za naprej, upam d mi bo negova bodoca hvalezna širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 15:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja tud jst pričakujem od ženske, da bo vzela kladivo v roke in prbila kak žebelj v steno.
Ali da bo očistila WC školjko če se bo zamašila.
Ali naprimer da bo vzela orodje in zamenjala jermen na pralnem stroju, itd.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj si zdaj htel s tem povedat Boss? Da tega nikoli neboš dočakal ker ženske niso sposobne? Samo tako bom rekla. Jermen na pralnem stroju se vtrga enkrat na 5 let. Posoda je pa vsak dan za pomivat, pa tvoje srajce vsak teden za prat.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 16:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tue 30 Jan, 2007 14:18 Napisal/a:
Ja tud jst pričakujem od ženske, da bo vzela kladivo v roke in prbila kak žebelj v steno.
Ali da bo očistila WC školjko če se bo zamašila.
Ali naprimer da bo vzela orodje in zamenjala jermen na pralnem stroju, itd.


Žebelj zabit znam tko al tko. Al pa kako omaro popravit (jebi ga ni blo fotra pri hiši pa sm jst mogla to počet če sm hotla da je blo vsaj kukr tolk zrihtan). Pa žarnco znam tut zamenat. Wc spucat če se že zamaši.. no problem. Tut omaro ti sestavim čeprav je full fajn da to nekdo namest tebe naredi k men je to tok dolgočasen del da... Okej jermena pa ne znam zamenjat, pa še to bi poklicala nekoga k to zna.

Glede hišnih opravil sm dost samostojna, ker nism mela fotra... Mat je bla pa mal nesposobna. Pa tut lotat znam k je moj star ata elektirčar pa sm se dostkrat igrala z orodjem. Mislim za take reči ne rabiš lih deca pri hiši lahk nekoga pokličeš pa ti zrihta sam morš plačat to je pa res.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 16:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sej to je bla 1x fora, sva se zmatko pičila.
ker je hotla, da jst znam vsa gospodinjska dela, pa sem ji težil, če tud ona zna vsa moška opravila in sva prišla do menjave olja v avtu.
Pa ona izjavi, da to pa lahko nekoga prosi, da ji bo to naredu, pa sem reku, ja sam boš morala plačat, pa ona ja sej bom plačala.
Sem reku no pol lahk tud jst plačam eni, da mi pere in lika.
Za pranje posode imam pa pomivalni stroj smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 16:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tue 30 Jan, 2007 15:27 Napisal/a:
ja sej to je bla 1x fora, sva se zmatko pičila.
ker je hotla, da jst znam vsa gospodinjska dela, pa sem ji težil, če tud ona zna vsa moška opravila in sva prišla do menjave olja v avtu.
Pa ona izjavi, da to pa lahko nekoga prosi, da ji bo to naredu, pa sem reku, ja sam boš morala plačat, pa ona ja sej bom plačala.
Sem reku no pol lahk tud jst plačam eni, da mi pere in lika.
Za pranje posode imam pa pomivalni stroj smeh


Ja pa sej so še druge stavari. verjem da boš ti velik več plaču če ti bo ena hodila vsak dan pucat pa likat, pa kuhat ipd. Kukr tvoja mat k bo enkrat na mesec nekoga prosila da ji zamenja olje v avtu. če maš dnar maš lahk vse , če ga pa nimaš morš pa sam poskrbet za to. In men nikol ni bla panika nič narest. Je pa res da teh stvari full ne maram počet, sam če ne bi mela druzga bi tut sama. Mene edina stavr k me tut ovira pri kakšnih težkih opravilih je moja moč.. Pri 45 kilah nism lih rambo.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 16:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja se zato si pa dela razdelimo in je stvar rešena!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jan, 2007 16:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no sej. Sam velik tipov je navajenih da mame skrbijo zanj in pol k dobi bejbo mu je tečn pomit posodo- k jim je nekak pod častjo. Sam u tem je fora. Moj npr. je full pridem pri teh stvareh. Jst skrbim drugač za vse doma ampak vem da če bi on mel več časa bi llih tko prevzel kakšno moje opravilo. Že tko včasih pride domov pa kej skuha kar jst ne znam al pa on skuha boljš. PA pomije posodo pa tko. Taprav dec v vseh pogledih.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3405s ][ Queries: 34 (0.0705s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.