povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Jan, 2007 13:42     Naslov sporočila:  KUHAN KONJ Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zmešate dve žlički olja, rezino masla z dvema žličkama soli in cvrete na ponvi 3 čebule (srebrne velike).
Zatem dodate male kose žrebičkovega mesa in jih mešate, dokler ne spustijo vode. Zatem dodate malo sladke paprike in kanček kajenskega popra. Dodate še malo soli in hitro zalijete z vročo vodo. Dodate navaden poper in mešate v pokriti posodi. tako kuhate eno uro, lahko tudi na majhnem ognju. Zatem dodate malo rdečega vina, peteršilj in kanček drobnjaka in konj je gotov!




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Jan, 2007 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala, ampak ne hvala, ne jem nič kar se jaha hehehe




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Jan, 2007 15:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A je tukaj pomembno katere kose mesa, ali karkoli?

Sem pa prav tako proti temu da bi jedel konja!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Jan, 2007 15:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js pa nimam mesnih predsodkov... se morskega prasicka bi jedla, ce mi ne bi lih mojga serviral pomežik aja pa brez glave bi moral bit širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 10:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Niso predsodki, pač pa neko spoštovanje do plemenskih živali!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Apol nauva šla na horsa, k se dobiva?




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 10:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Sre 17 Jan, 2007 9:23 am Napisal/a:
Apol nauva šla na horsa, k se dobiva?

NE




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kok lahk ješ konja.. Lih zadnjič sm jih božala matr so kjut pa veličastne živali. defenitivno ne za na krožnik... Sm proti sploh pa proti žrebičku..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 13:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lol
KAJ PA ZAJčKI
pa mucke pa kuški

čak mam jaz neke kitajske rec3pte, bote zihr veseli k jih dam gor.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 13:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a prasic pa ni plemenska zival? pa kake pasemske ovce pa koze? pa dejte se mal skulirat... clovk je od nekdaj jedu tist meso k je bil pri roki... pa ce je bil to konj, krava al pa piscanc....

aja a srnce se vam pa nic ne smiljo? širok smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 13:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish @ Sre 17 Jan, 2007 12:15 pm Napisal/a:
a prasic pa ni plemenska zival? pa kake pasemske ovce pa koze? pa dejte se mal skulirat... clovk je od nekdaj jedu tist meso k je bil pri roki... pa ce je bil to konj, krava al pa piscanc....

aja a srnce se vam pa nic ne smiljo? širok smeh


ja ja človek je že od nekdaj primitiven in je vse kar mu pride pod roke in ker postaja manj primitiven tud ne je več vsega!

Antigona @ Sre 17 Jan, 2007 12:00 pm Napisal/a:
lol
KAJ PA ZAJčKI
pa mucke pa kuški

čak mam jaz neke kitajske rec3pte, bote zihr veseli k jih dam gor.


ne ne jem nobene divjačine, niti domačih ljubljenčkov.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 17 Jan, 2007 15:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Wed 17 Jan, 2007 12:00 Napisal/a:
lol
KAJ PA ZAJčKI
pa mucke pa kuški

čak mam jaz neke kitajske rec3pte, bote zihr veseli k jih dam gor.


Ne jem ne zajcev, ne prašičev, ne koz, kozlličkov nič od tega. Vsake tolk si privoščim kak pajs piščančka pa še to redko... Hišni ljubljenčki? Ne hvala. Hišni ljubljenčki so za crklat in jih met rad, prav tako vsako domačo žival in nikol ne bom razumela kako lahko ma folk doma zajce, jih pozna po imenu vsakega posebi in potem se lepega dne odloči: Uuuu dons bomo pa Mukija pojedl k se je tko lepo zredil. Gre v zajčnco, ga zakolje, speče in poje... Ogabno in brezsrčno. To mi je tko kot bi zaklala svojega mačka. Pa zgodba je resnična..




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Jan, 2007 00:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Wed 17 Jan, 2007 14:52 Napisal/a:
Antigona @ Wed 17 Jan, 2007 12:00 Napisal/a:
lol
KAJ PA ZAJčKI
pa mucke pa kuški

čak mam jaz neke kitajske rec3pte, bote zihr veseli k jih dam gor.


Ne jem ne zajcev, ne prašičev, ne koz, kozlličkov nič od tega. Vsake tolk si privoščim kak pajs piščančka pa še to redko... Hišni ljubljenčki? Ne hvala. Hišni ljubljenčki so za crklat in jih met rad, prav tako vsako domačo žival in nikol ne bom razumela kako lahko ma folk doma zajce, jih pozna po imenu vsakega posebi in potem se lepega dne odloči: Uuuu dons bomo pa Mukija pojedl k se je tko lepo zredil. Gre v zajčnco, ga zakolje, speče in poje... Ogabno in brezsrčno. To mi je tko kot bi zaklala svojega mačka. Pa zgodba je resnična..


Kako bi obstajala človeška vrsta brez tega, da bi jedla meso! Kako bi se sploh lahko razvili, če ne bi organizirali lova? Zato, da se paseš, pa ne rabiš razvitih možganov, mogoče pa malo bolj razvit prebavni trakt, ki ga pa mi nimamo.

Poleg tega je najslastejše meso dušeni kanarčki. Recept bom dala +- ni treba da so iber debeli in lepi, ker itak jih oskubiš in poješ, po mojih izkušnjah so tisti suhci, mladički, dosti bolj prepečeni in bolj slastni kot kakšen sojin čips!!! Najboljši pa so nadevani z ameriškimi borovnicami! V ritko mu porineš sveže borovnice in dušiš! Recepte moram še prepisati iz PDF fajla.

Ne smemo se delati, da smo neškodljivi in dobrosrčni, ker temu ni tako in marsikatera žival je umrla v mukah in smo mi kupili čevlje iz njene kože! In jedli njena pleča! Brez sprenevedanja torej in dober tek v novem letu, jaz pa se kmalu pojavim s svojimi ful dobrimi recepti!




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Jan, 2007 10:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Komej čakam na nove recepte...




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Jan, 2007 10:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kakor komu paše, ampak kot sem že rekel, da ne jem živali, ki niso vzgojene za predelavo mesa!
Ker vse ostalo je zame preseravanje!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4055s ][ Queries: 41 (0.1501s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.